|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr. Boris Nikulin
22.11.2013 14:25:05   
Apotekarka
Nema on ordinaciju ,nego radi kao doktor u jednoj ordinaciji u Kiseljaku obje trzdnoce sam tu kod njega vodila

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu sanelaceca)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: dr. Boris Nikulin
22.11.2013 14:25:37   
Apotekarka
Ja samo želim da podijelim ovdje svoje pozitivno iskustvo sa Dr. Nikulinom... Jako prijatan čovjek, uvijek spreman da objasni i da uputi, a svaki put kad sam bila na pregledu bio je raspoložen s dozom humora ... nekako na svoj način :)))

Ovo potpisujem....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu sanelaceca)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: dr. Boris Nikulin
28.11.2013 13:35:13   
sanelaceca
apotekarka imas p.p.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: dr. Boris Nikulin
28.11.2013 13:36:58   
sanelaceca
apotekarka,imas p.p.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: dr. Boris Nikulin
5.12.2013 14:58:25   
17.12.2013.
Drage zene,
38-a sam sedmica, sutra trebam na prvi vaginalni pregled kod Nikulina, sutra je u dezuri.
Kada je najbolje da odem? Trebam raditi i ctg.
Je li ovaj pregled normalan, malo me strah da mi ne inducira porod???
Hvala i puno pozdrava!!!!!

(odgovor članu sanelaceca)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: dr. Boris Nikulin
5.12.2013 15:04:07   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: 17.12.2013.

Drage zene,
38-a sam sedmica, sutra trebam na prvi vaginalni pregled kod Nikulina, sutra je u dezuri.
Kada je najbolje da odem? Trebam raditi i ctg.
Je li ovaj pregled normalan, malo me strah da mi ne inducira porod???
Hvala i puno pozdrava!!!!!


pa boljet mora, to je normalno, a ko i inducira to je dvije sedmice do termina što nije ništa strašno, sretno

(odgovor članu 17.12.2013.)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: dr. Boris Nikulin
6.12.2013 0:46:43   
srećicaa
Boli malo, ali ništa strašno, više je neugodno i ti ćeš biti malo isprepadana, pa se to od svega toga učini gorim. Neće ti indukovati taj pregled porod, ja sam imala rizičnu trudnoću, pa me u 10 dana 4 puta vaginalno pregledali i nije mi to indukovalo porod.
Ja sam uvijek ila oko 17-18, jer se raziđe ona guva iz prve smjene, oni se malo odmore, a nije prekasno. Sretno.

< Poruku je uredio srećicaa -- 6.12.2013 0:48:38 >


_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: dr. Boris Nikulin
6.12.2013 0:47:35   
lala0606
niti mora boljet niti inducirat porod.... isto zavisi i od doktora, npr mene je vise bolio pregled kad sam bila otvorena 3 prsta nego kad nikako nisam... ovaj dok je bio uzasan sto se tice pregleda, zato me je i bolilo(necemo ga imenovati sad ) user posted image sretno u svakom slucaju

_____________________________

**mali zvrk**

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: dr. Boris Nikulin
6.12.2013 8:31:33   
17.12.2013.
Puni vam hvala, bas ste me umirile!!!!!
user posted image

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: dr. Boris Nikulin
20.1.2014 20:11:19   
masnica
Ja moram podjeliti svoje iskustvo kada je u pitanju doktor Nikulin. Naime na preporuku nekoliko prijateljica, muz i ja smo se odlucili da kod njega predjemo, prije toga doktor Divanovic me vodio skoro 8 mjeseci.

Doktora Nikulina sam poznavala iz vidjenja jer smo komsije na Ciglanama, zivimo dva ulaza od njegovog. Nisam imala neko posebno misljenje o njemu jer sam ga stalno vidjala sa mladim djevojkama, koje su by the way izgledale ne bas previse prikladno i to ne prilici covjeku u njegovim godinama. Bez obzira na ovo, na preporuku mnogih prijateljica kao i doktora Divanovica zakazali smo sastanak i to mi je jedna od vecih gresaka u zivotu.

Doktor Nikulin je covjek koji je mnogo lukav i neko ko dobro poznaje psihologiju zena. Od prvog pregleda tvrdio je da imam uzak grlic i da ce imati problema na porodu sto smo muz i ja prihvatili zdravo za gotovo ni najmanje sumnjajuci sta se iza toga krije. Imali smo ucestale preglede uz objasnjenje da se radi o visoko rizicnom porodu i ne mogu vam opisati kroz sta sam sve prolazili tih mjesec dana prije poroda. Strahovi koje sam imala izazivali su u nerijetkim trenutcima paniku i kako bi se smirila, muz je zakazao sastanak sa doktorom Katicom kojeg od ranije poznaje i koji nam je rekao da je grlic savrsen te mu nije jasno o cemu je doktor Nikulin govorio, usput nas je zamolio da mu to ne prenosimo.

Na narednom pregledu kod doktora Nikulina sve nam je bilo jasno. Doktor je predlozio muzu da idem na carski, protiv cega sam od samog pocetka trudnoce bila, i da je to najbolje za mene i bebicu. Kao da se ne patim a i bebica bi mogla imati trajne probleme jer ce porod dugo trajati... Sve bi to bilo uredu da na kraju nije rekao da je to potrebno platiti 500 KM koje se, ovo je najzanimljiviji dio, daju anesteziologu i sestricama user posted image

Shvatili smo o cemu se radi i da je od pocetka imao na umu da nam uzme novac jer smo se cinili mutavi ili sta vec ? Toliko o doktoru Nikulinu i nadam se da sam jedina koja je imala ovakvo iskustvo sa doticnim.

(odgovor članu 17.12.2013.)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: dr. Boris Nikulin
21.1.2014 8:41:17   
veeseelaa
svašta
a i ti naivna, pa da imsš uzak grlić rekao bi ti Divanovič

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu masnica)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: dr. Boris Nikulin
21.1.2014 9:07:49   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: masnica

Ja moram podjeliti svoje iskustvo kada je u pitanju doktor Nikulin. Naime na preporuku nekoliko prijateljica, muz i ja smo se odlucili da kod njega predjemo, prije toga doktor Divanovic me vodio skoro 8 mjeseci.

Doktora Nikulina sam poznavala iz vidjenja jer smo komsije na Ciglanama, zivimo dva ulaza od njegovog. Nisam imala neko posebno misljenje o njemu jer sam ga stalno vidjala sa mladim djevojkama, koje su by the way izgledale ne bas previse prikladno i to ne prilici covjeku u njegovim godinama. Bez obzira na ovo, na preporuku mnogih prijateljica kao i doktora Divanovica zakazali smo sastanak i to mi je jedna od vecih gresaka u zivotu.

Doktor Nikulin je covjek koji je mnogo lukav i neko ko dobro poznaje psihologiju zena. Od prvog pregleda tvrdio je da imam uzak grlic i da ce imati problema na porodu sto smo muz i ja prihvatili zdravo za gotovo ni najmanje sumnjajuci sta se iza toga krije. Imali smo ucestale preglede uz objasnjenje da se radi o visoko rizicnom porodu i ne mogu vam opisati kroz sta sam sve prolazili tih mjesec dana prije poroda. Strahovi koje sam imala izazivali su u nerijetkim trenutcima paniku i kako bi se smirila, muz je zakazao sastanak sa doktorom Katicom kojeg od ranije poznaje i koji nam je rekao da je grlic savrsen te mu nije jasno o cemu je doktor Nikulin govorio, usput nas je zamolio da mu to ne prenosimo.

Na narednom pregledu kod doktora Nikulina sve nam je bilo jasno. Doktor je predlozio muzu da idem na carski, protiv cega sam od samog pocetka trudnoce bila, i da je to najbolje za mene i bebicu. Kao da se ne patim a i bebica bi mogla imati trajne probleme jer ce porod dugo trajati... Sve bi to bilo uredu da na kraju nije rekao da je to potrebno platiti 500 KM koje se, ovo je najzanimljiviji dio, daju anesteziologu i sestricama user posted image

Shvatili smo o cemu se radi i da je od pocetka imao na umu da nam uzme novac jer smo se cinili mutavi ili sta vec ? Toliko o doktoru Nikulinu i nadam se da sam jedina koja je imala ovakvo iskustvo sa doticnim.



na žalost čula sam i ovakve priče, ali i znam priče gdje nije htio da uzme pare, tako da zaista ne znam gdje i u koji folder da ga svrstam, doktora koji uzima ili ne uzima lovu.

(odgovor članu masnica)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: dr. Boris Nikulin
21.1.2014 9:09:04   
veeseelaa
na žalost čula sam i ovakve priče, ali i znam priče gdje nije htio da uzme pare, tako da zaista ne znam gdje i u koji folder da ga svrstam, doktora koji uzima ili ne uzima lovu.


u tom času je čovjek imao love i to je to, oko nove i oko godišnjih odmora je zahebano

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: dr. Boris Nikulin
21.1.2014 11:40:32   
Apotekarka
Svasta...Recimo ja sam cjele dvije trudnoce kod njega vodila u drugoj mi se u 20 oj sednmici grlic skratio na pola i posto ja ne pripadam Sar.kantonu dr Nikulin mi predlozio da odem u Travnik ili Bilu radi moguceg serklaza,tzad sam ja htjela da to odradim kod njega u Sar on mi rekao kao to je rutinski zasto bi bezveze dala 500 km da to odradis u Sar...
Ja sam zadovoljna s njim bila uvijek se javi na mob kad ga zoives,susretljiv je dok recimo svi doticnog Katicu hvale on meni onako osim sto je ljubazan i sarmer ne znam sta bi rekla ja ga ganjala po Koseu radi loseg ctg-a nigdje ga na Jezeru nije bilo ja u medjuvremenu ogladnila a on u tom restorancicu za vrijeme radnog vremena jede i s nekim cura,ma sjedi a pola zena ga taj dan trazilo,cekalo....
Ne znam za Nikulina mogu reci da je strucan sve dijagnoze u obje trudnoce su bile takve kakve jesu i da nije tako oprezan bio tko zna sta bi s mojom djecicom bilo....
Ali eto svakom neki dr odgovara,neki ne...Moja prijateljica je recimo isla njemu par puta i ona nmije odusevljena..

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: dr. Boris Nikulin
21.1.2014 11:48:10   
grozđe
Citam malo dok mi bebi spava user posted image ...

doktora Nikulina sam srela nekoliko puta na Jezeru...uvijek se fino javio meni i suprugu... pozitivan utisak ostavio...ono sto sam vidjela za pet, ponasanje kakvo i pristaje doktoru...

Dr. Katica samo digne palac i tako se javlja zenama...bezveze... kada je usao u vizitu namirisan kao da je krenuo u diskoteku nisam mogla doci do zraka... lezala sam u sobi sa bebom i zeni do mene se javio samo palcem i bezvezni kez....
prvi doktor na Jezeru kod kojeg sam osjetila parfem da ne mozes disati... toliko....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: dr. Boris Nikulin
21.1.2014 11:55:43   
Apotekarka
I meni on djeluje ko kakav maneken kao da je svjestan svog izgleda pa sav vazan...ne znam mozda se varam cula sam da je onakoi susretljiv i kao doktor dobar ali eto taj nacin manekenskog ponasanja i sav vazan mi se ne svidja....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: dr. Boris Nikulin
21.1.2014 13:30:45   
ajla86
Ja trecu trudnoci kod njega vodim i da mu treba bubreg sad bi mu dala...toliko je zasluzio od mene.o strucnosti necu govoriti jer je specijalista covjek ipak a ne neki coban...meni je licno djete spasoo od abortusa i sad mi vodi trudnocu opet rizicnu.uvjek je tu kad mi treba i ima moj duboki naklon..
.a to vodal mladze starije ovakve il onakve...ma on je ipak samo muskarac....sta ces covjek voli puterice i opet je tp samo njegova stvar..
Ja sam npr juce cekala ga 3 h nevidjoh nijednu sa kesom a puna je cekaonica bila....
Cile je king user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: dr. Boris Nikulin
22.1.2014 13:36:51   
dambolina

IZVORNA PORUKA: grozđe

Citam malo dok mi bebi spava user posted image ...

doktora Nikulina sam srela nekoliko puta na Jezeru...uvijek se fino javio meni i suprugu... pozitivan utisak ostavio...ono sto sam vidjela za pet, ponasanje kakvo i pristaje doktoru...

Dr. Katica samo digne palac i tako se javlja zenama...bezveze... kada je usao u vizitu namirisan kao da je krenuo u diskoteku nisam mogla doci do zraka... lezala sam u sobi sa bebom i zeni do mene se javio samo palcem i bezvezni kez....
prvi doktor na Jezeru kod kojeg sam osjetila parfem da ne mozes disati... toliko....

zar nije dekovic naparfemisani? meni se povracalo na njegov ulazak i u drugoj i u trecoj trudnoci. kativu sam gore samo jednom vidjela ali ne i namirisala :D

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: dr. Boris Nikulin
22.1.2014 14:18:08   
grozđe

IZVORNA PORUKA: dambolina


IZVORNA PORUKA: grozđe

Citam malo dok mi bebi spava user posted image ...

doktora Nikulina sam srela nekoliko puta na Jezeru...uvijek se fino javio meni i suprugu... pozitivan utisak ostavio...ono sto sam vidjela za pet, ponasanje kakvo i pristaje doktoru...

Dr. Katica samo digne palac i tako se javlja zenama...bezveze... kada je usao u vizitu namirisan kao da je krenuo u diskoteku nisam mogla doci do zraka... lezala sam u sobi sa bebom i zeni do mene se javio samo palcem i bezvezni kez....
prvi doktor na Jezeru kod kojeg sam osjetila parfem da ne mozes disati... toliko....

zar nije dekovic naparfemisani? meni se povracalo na njegov ulazak i u drugoj i u trecoj trudnoci. kativu sam gore samo jednom vidjela ali ne i namirisala :D


Ne. Sve najbolje o dr. Dekovicu.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: dr. Boris Nikulin
22.1.2014 15:03:39   
M kao Mama
pa šta očekujete od picinih majstora da hodaju neuredni, neka njih namirisanih i našinkanih

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: dr. Boris Nikulin
29.1.2014 9:24:25   
memom
Dr. Nikulin je simpatican cova ali i namazan svim bojama. Evo su ga poceli provaljivat na diskusiji za maticne celije, navodno ima ugovor sa jednom od banaka koja mu placa sto ih preporucuje. user posted image Mene je davio sa time da uzmem maticne celije i znala sam da ima neku korist od toga. Prica se da je od para koje je dobio za preporuke uzeo i novi auto, ko ce ga znati.

Isto tako, govori se da ima ugovor i sa ovim Turcima sto rade vantjelesnu, Bahceci i Euromedical, vecina njihovih zena je on preuzimao i radio ugovorene sekcije. Da se razumijemo, rijetko ko od doktora sa Jezera ne uzima lovu. Nikulin to radi na jedan elegantan nacin za razliku od pojedinih kao sto su Imsirije ili Murtezic.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: dr. Boris Nikulin
10.2.2014 16:33:05   
venus
Krajem godine dva puta sam lezala na Jezeru,oba puta zaglavila hitno.Prvi put u 34/35 sedmici rizicna trudnoca,plus zdravstveni problemi koji su se javili u trudnoci.Do tada trudnocu vodila privatno.Dr.Katica me hospitalizovao.Mlad,ljubazan,sposoban,uvijek dostupan pacijentu.
Porodila se u 37oj carskim i ostala opet odredjeni period gore.Upoznala sam kompletnu postavu Jezera za tih ukupno dvadesetak dana,pa imam prilican uvid u to ko je kakav(sa moje tacke gledista naravno)jer sam bez ikakve preporuke i mita boravila gore,pa mislim da mogu izrec neki objektivan stav.
Dr.Nikulin i Basic vas uopce ne gledaju ako im se niste pretplatili,znaci nema sanse da vam pruze bilo kakavu pomoc,licno sam bespomocno poslije poroda sa katastrofalnim nalazima molila dr.Nikulina da pogleda nalaze i moj slucaj,samo je odmahivao rukom i govorio sad ce vizita i sl.a kolegice iz sobe koje su letile za njim na hodnik da mu gurnu u dzep pitao je cak koliko su izduvnih gasova imale i sl.gluposti morajuci valjda biti simpatican za tolike novce(licno su mi rekle koliko su dale).
Ne znam cemu tako losi komentari za dr.Lejlu Imsiriju,zena se na patologiji licno brine za svakog pacijenta posebno i upucena je u svaki slucaj.
Da ne zaboravim,porodio me dr.Dekovic,a imala sam zakazan CR kod dr.Katice ali porod krenuo ranije,kasno u noc,dezurni bili on i Nikulin,koji je pobjegao odmah znajuci da ni na patologiji nije imao novcane koristi od mene te me dr.Dekovic uzeo bez rijeci,zasto valjda sluzi i porodiliste Jezero kao javna ustanova a ne kao njihova privatna ordinacija.
Ovdje bi jos pohvalila mlade snage Jezera,a to su dr.Mahira Duric,tako ljubazna,susretljiva,dr.Alma Kadnic takodjer predana svome pozivu,dr.Divanovic,samo tako neka nastave.



(odgovor članu memom)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: dr. Boris Nikulin
12.2.2014 17:01:27   
Nirvana81
Nikulin je od mog muza trazio novac i to na takav nacin da mi se zgadilo porodiliste Jezero i svi doktori koji rade na njemu. Citam komentare pojedinih forumasica i pitam se dali govorimo o istom covjeku, znaci on je dno dna !!! Mislim da je vecina vas koje lijepo govorite o doticnom morale to debelo da platite jer taj vas nece ni pozdraviti ako nema neku korist a kamoli pregledati.

Cula sam i da mnogo kocka u Koloseumu tako da ga mogu i donekle razumiti user posted image


(odgovor članu venus)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: dr. Boris Nikulin
12.2.2014 19:41:33   
mama2009
Ja ne znam dal pricamo o istom dr. al ja imam samo rijeci hvale za njega, nisam platila, nisam tutakal i sl...
hvala mu do neba i da mu dragi Bog da sve sto pozeli. Sta on radi privatno s kim hoda, gdje hoda i sta radi to je njegov zivot i ima pravo na to

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Nirvana81)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: dr. Boris Nikulin
13.2.2014 16:21:36   
Vanne

IZVORNA PORUKA: mama2009

Ja ne znam dal pricamo o istom dr. al ja imam samo rijeci hvale za njega, nisam platila, nisam tutakal i sl...
hvala mu do neba i da mu dragi Bog da sve sto pozeli. Sta on radi privatno s kim hoda, gdje hoda i sta radi to je njegov zivot i ima pravo na to


potpisujem ovo...
Ja za dr nikulina mogu reci sve najbolje..hvala mu sto postoji...nisam mu ni feninga dala niti cu..a covjek se prema meni ophodi najbolje od svih ginekologa kod kojih sam do sada bila...niti mi je ikad ista trazio od mene...a njegov privatni zivot je njegova stvar bitno je da on funlcionira kao doktor user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *