|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr. Boris Nikulin
13.10.2008 8:56:43   
nensy
ok. fino je ćuti da je neko dobro prošao al to je samo u slučaju kad trudnoća prođe u najboljem redu a danas ih je stvarno malo.  JA sam radila gore i znam o čemu ti ričam . Što se tiće ljekara NO COMENT user posted image user posted image

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: dr. Boris Nikulin
13.10.2008 13:53:53   
Laka
Mivica hvala za ohrabrujuci komentar... user posted image

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: dr. Boris Nikulin
13.10.2008 17:34:16   
Skvo RR
Evo ja svjeza...sve pohvale za Borisa...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: dr. Boris Nikulin
13.10.2008 18:44:42   
haidy
Meni je doktor Nikulin vodio trudnocu, bio je o.k, ljubazan i pozitivan, uvijek je znao da me oraspolozi i veliki je strucnjak. ali sam kod njega primjetila da rado uzima koverte i pred kraj me je razocarao. Nije mi bio na porodu jer nije bio u smjeni, pri tom me je ostavio dva dana da se patim. Samo me je povrsno pregledao. Porodila me je neka mlada doktorica, srecom porod je bio lagan. nisam dala nikome pare. Tretman posle porod je bio katastrofa i rekla sam Kosevo- vise NIKAD!

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: dr. Boris Nikulin
14.10.2008 12:21:25   
nensy
Jasno cijelo vrijeme kontrola i svaki put koverta tako i zaova moja a kad je trebalo da dosje da je porodi NIKAD on negdje pijucka kafu i kao eto me došao je za 3 sata jer ga je tada zvala njegova rodica sa uputama da ga čekamo ispred porođajnog s kovertom PA JE ONDA NARAVNO DOLEPRŠO. Što se tiče njegove stručnosti ja u to neulazim iako znam da je dobar jer je porodio mnoge moje poznanice  i radne kolegice al sve su koverte nosile .                    S R E T N O!!!

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: dr. Boris Nikulin
14.10.2008 12:47:14   
emina_h
Joj nensy bas si me zabrinula,mene vodi dr.Begic i bas mi je neobicno bilo koliko je covjek nezainteresiran i uvijek u nekoj zurbi.

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: dr. Boris Nikulin
14.10.2008 13:01:16   
nensy
emina potrudi se da pročitaš i ostale moje komentare i molim te prebaci se kod nekog drugog. Iz iskustva ti kažem da on ništa nevidi tj. on toliko ima pacijentica da jednostavno nemože da stigne pa mu se dešavaju propusti. TI NEMOJ BITI PROPUST koji sam ja bila promjeni ga. moj ti je savjet ili senada murtezića ili deković sanjin. njih dvojica ne prepuštaju ništa sl. Sa Sanjinom i Murtezićem sam radila 6 mjeseci pa mi je bilo of da mi virkaju dole a kao Begić je ipak stari doktor pa svejedno kad me zapao već. Ja čekam nalaze obdukcije i ako se ustanovi da je moja beba bila već mrtva kad me gleao na UZ 01.09. biće belaja. Jer ja sam se i javila jer predhodnu noć nisam sam se dobro osjećala. a on je žurio pa nije ni vidio da mi otiće plodova voda.  što će se dokazati iz nalaza obdukcije.

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: dr. Boris Nikulin
14.10.2008 18:00:49   
emina_h
Katasrofa,poslusacu te.
Hvala na savjetu.

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: dr. Boris Nikulin
24.9.2009 16:27:07   
leona81
i ja sam se odlucila za ovog doktora i drago mi je da je sve sto sam cula o njemu pozitivno...idem uskoro na pregled pa vam javim utiske

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: dr. Boris Nikulin
3.4.2010 0:34:04   
mama2009
dr Nikulin je za mene No 1 duzna cu mu ostati cijeli zivot

ni tata rodjeni ne bi bio uz mene cijeli porod  i hrabrio, svaki put kad sam ga nazvala smirio me divno stvorenje

p.s. NISAM MU DALA KOVERTU


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: dr. Boris Nikulin
3.4.2010 8:15:34   
maja78 RR
Odlican, meni je skontao na porodu sto drugi nebi i upitno da li bi bila ziva
vodio me citavu trudnocu, bio preljubazan, bio na samom porodu i porodio me bas on, ne babica
kovertu dobio tek nakon toga, cisto kao znak zahvale

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: dr. Boris Nikulin
16.6.2010 9:49:55   
Rimljankaa
Citam iskustva vas,i vidim neke pozitivne i neke negativne komentare za doktora Nikulina. Ja sad trebam prvi put ici kod njega na pregled. Pa ne mogu da budem pametna. Cula sma da on insistira na carskom rezu. Da gotovo sve zene poradja carskim, jer  naravno ocekuje deblju kovertu...

Sad bi ubrzo trebala raditi i nuhalni nabor, i ne mogu da budem pametna,gdje da odem da napravim taj UZ. Da li da idem privatno kod nekoga, npr. kod Mehmedbasica,jer sam vec bila kod njega,ili da mi doktor Boris to uradi?!


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: dr. Boris Nikulin
16.6.2010 9:59:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Citam iskustva vas,i vidim neke pozitivne i neke negativne komentare za doktora Nikulina. Ja sad trebam prvi put ici kod njega na pregled. Pa ne mogu da budem pametna. Cula sma da on insistira na carskom rezu. Da gotovo sve zene poradja carskim, jer  naravno ocekuje deblju kovertu...

Sad bi ubrzo trebala raditi i nuhalni nabor, i ne mogu da budem pametna,gdje da odem da napravim taj UZ. Da li da idem privatno kod nekoga, npr. kod Mehmedbasica,jer sam vec bila kod njega,ili da mi doktor Boris to uradi?!




meni je dr Nikolin vodio trudnoću, nikada nije pomenuo carski rez, dogovorili smo se da me on porodi i dao mi je br tel da ga zovem kad krene, medjutim ja sam imala babicu i nisam ga ni zvala
Došao me je posjetiti nakon poroda i rekao mi: bolje je prirodno roditi i ako ti je beba bila krupna /4350/ ja ti nikad carski ne bi preporučio
Ne brini, on je baš nagodan i fin dr
ja bi rado opet kod njega vodila trudnoću, ljubazan je, pristupačan i uljudan! za termine pregleda uvijek bi dogovorili telefonom kad meni odgovara

< Poruku je uredio veeseelaa -- 16.6.2010 10:00:59 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: dr. Boris Nikulin
16.6.2010 10:03:51   
tajcika
meni je vodio trudnocu i porodio me na CR ali ne zato sto je on tako htio jer on ti to ne odlucuje vec ides na komisiju koja ti preporuci ili ne CR ovisno o tvom stanju,tako da su to samo price
o tome hoces li mu dati kovertu ili ne odlucujes sama jer nju svi ocekuju bez razlike
on kao dr.jako strucan,ljubazan sve mozes pitati sto te interesuje,poslije poroda te obilazi tako da ja licno toplo preporucujem ovog ljekara

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 13:14:44   
veeseelaa
ja mislila večeras kod dr Nikolina na pregled, dežuran je danas
inače vodio mi je prvu trudnoću
ovo mi je prvi pregled nakon testa, malo sam pod tremom, nadam se da će sve biti ok

< Poruku je uredio veeseelaa -- 18.6.2012 13:15:14 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 14:09:10   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Citam iskustva vas,i vidim neke pozitivne i neke negativne komentare za doktora Nikulina. Ja sad trebam prvi put ici kod njega na pregled. Pa ne mogu da budem pametna. Cula sma da on insistira na carskom rezu. Da gotovo sve zene poradja carskim, jer  naravno ocekuje deblju kovertu...

Sad bi ubrzo trebala raditi i nuhalni nabor, i ne mogu da budem pametna,gdje da odem da napravim taj UZ. Da li da idem privatno kod nekoga, npr. kod Mehmedbasica,jer sam vec bila kod njega,ili da mi doktor Boris to uradi?!




Nije istina da insistira na carskom, meni je posteljica bas bila ostarila i gurali smo do zadnjeg d aide na prirodno i islo je. I jos ne znam nikoga kome je radio CR (sto naravno ne znaci da ga ne radi kad treba)


hej zar ti nemas malu bebicu? Super za trudnocu user posted image


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 14:14:45   
Neca xxx
Mene je porodio dr. Nikulin i stvarno sam zadovoljna. Trudnocu mi je vodila dr. Amra Hadzismajlovic.

Veeseelaa, je li ti proslu trudnocu cijelu vodio Nikulin? Jesi li samo kod njega isla na sve preglede? Ja sam se njemu javila tek u 9. mjesecu, a do tada sam isla privatno? Moze li se uopste cijela trudnoca voditi u bolnici?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 14:16:58   
ajla86
vesela da veceras bude sve uredu iskreno ti zelim....
i aj sam kod Cileta i nebi ga dala za dukat....kako me smiri i neku sigurnost pruzi pa nevjerovatno...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 14:30:40   
ajla86

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mene je porodio dr. Nikulin i stvarno sam zadovoljna. Trudnocu mi je vodila dr. Amra Hadzismajlovic.

Veeseelaa, je li ti proslu trudnocu cijelu vodio Nikulin? Jesi li samo kod njega isla na sve preglede? Ja sam se njemu javila tek u 9. mjesecu, a do tada sam isla privatno? Moze li se uopste cijela trudnoca voditi u bolnici?



ja svoju vodim od pocetka i idem samo Nikulinu kad je bio an godisnjem reko mi je da se javim Sanjinu Dekovicu a inace on me je vrh vrhova....
dao mi je svoj br da ga nazovem i dogovorim se za pregled kad meni odgovara...posto imam rizicnu trudnocu kad god sta mi nije ok ja pravac jezero kod njega na pregled...neznam nekako klinika je klinika,priatnicima bas i nevjerujem imala sam ruzno iskustvo sa pojedinim pa izbjegavam sad....ipak kad napisu nalaz i stave pecat klinike nije to sala....

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 14:40:04   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: ajla86


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mene je porodio dr. Nikulin i stvarno sam zadovoljna. Trudnocu mi je vodila dr. Amra Hadzismajlovic.

Veeseelaa, je li ti proslu trudnocu cijelu vodio Nikulin? Jesi li samo kod njega isla na sve preglede? Ja sam se njemu javila tek u 9. mjesecu, a do tada sam isla privatno? Moze li se uopste cijela trudnoca voditi u bolnici?



ja svoju vodim od pocetka i idem samo Nikulinu kad je bio an godisnjem reko mi je da se javim Sanjinu Dekovicu a inace on me je vrh vrhova....
dao mi je svoj br da ga nazovem i dogovorim se za pregled kad meni odgovara...posto imam rizicnu trudnocu kad god sta mi nije ok ja pravac jezero kod njega na pregled...neznam nekako klinika je klinika,priatnicima bas i nevjerujem imala sam ruzno iskustvo sa pojedinim pa izbjegavam sad....ipak kad napisu nalaz i stave pecat klinike nije to sala....


Imam jedno malo indiskretno pitanje. Ne morate odgovoriti. "Placate" li Nikulinu te preglede i ako da, kako placate? 

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 14:42:56   
maja78 RR
neca ja sam vodila trudnocu od nikulina i nikad mu nista platila nisam, dolazila u dezuru kao i osstale i moze e cijela trudnoca voditi

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 14:51:14   
ajla86

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja mislila večeras kod dr Nikolina na pregled, dežuran je danas
inače vodio mi je prvu trudnoću
ovo mi je prvi pregled nakon testa, malo sam pod tremom, nadam se da će sve biti ok




u koliko sati ces ti ici??
ja obicno idem oko 17

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 14:53:31   
ajla86
nece sta cu mu placati...
pocatit ok jer me primi ko najrodzeniju doduse kod mene je trudnoca rizicna i njegov trud da sto bolje prodzem i ja i beba vrijedi nagraditi zar ne..ne uvjek ali eto 3-4 pregled ok je neka hedija sto bi se po naski reklo hehe

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 14:55:14   
Neca xxx
E hvala na info! Ne treba mi bas sada, cisto da imam za ubuduce. user posted image

Ja sam se Nikulinu javila dosta kasno, u 9. mjesecu trudnoce. Do tada sam vodila privatno. I stalno sam odgadjala odlazak na Kosevo jer nisam znala kako da mu se javim, da li on ocekuje neku "naknadu" i ako ocekuje, kako da se postavim. Nekako mi je lakse bilo ici privatno, pa fono dobijes racun i platis.

A drago mi je cuti da se kod njega moze voditi cijela trudnoca i da niste morale "castiti" za to.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 14:57:26   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: ajla86

nece sta cu mu placati...
pocatit ok jer me primi ko najrodzeniju doduse kod mene je trudnoca rizicna i njegov trud da sto bolje prodzem i ja i beba vrijedi nagraditi zar ne..ne uvjek ali eto 3-4 pregled ok je neka hedija sto bi se po naski reklo hehe



Pa to te i pitam. user posted image  Samo ti to drugacije zoves. user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *