|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:18:31   
veeseelaa
Imam jedno malo indiskretno pitanje. Ne morate odgovoriti. "Placate" li Nikulinu te preglede i ako da, kako placate?


ne plaćam, mislim nisam plaćala, nekad te nekad neki poklončić
kad sam se porodila kupila sam mu fin poklon


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:19:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ajla86


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja mislila večeras kod dr Nikolina na pregled, dežuran je danas
inače vodio mi je prvu trudnoću
ovo mi je prvi pregled nakon testa, malo sam pod tremom, nadam se da će sve biti ok




u koliko sati ces ti ici??
ja obicno idem oko 17


malo ću kasnije, imam termin kod zubara u 16 pa ne stižem do 17 stići


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:20:34   
nermina_

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja mislila večeras kod dr Nikolina na pregled, dežuran je danas
inače vodio mi je prvu trudnoću
ovo mi je prvi pregled nakon testa, malo sam pod tremom, nadam se da će sve biti ok


pa cestitam draga bas sam se prijatno iznenadila. znaci opet ces kod cileta voditi trudnocu super, cile je zakon.
veliki pozdrav za tebe pusaaaa

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:24:20   
veeseelaa
hvala draga, ma kod njega ću, bio mi je dobar, uvijek smo se lijepo dogovarali
mada ja i nisam imala neke specijalne zahtjeve user posted image
ono uz, sve ok, vidimo se i tako mjesečno jednom
tebi je sad negdje termin, hoće li te on poroditi ili...?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:28:00   
veeseelaa
sad vidim u potpisu da je tremin 09/07/12 user posted image i da je curica, što mi je izuzetno dragooooo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:28:23   
nermina_
da, termin mi je pocetkom jula ali kaze on da ce vjerovatno beba ranije po njegovoj procjeni, pa idem kod njega krajem sedmice kaze da vidimo sta cemo i da se dogovorimo da nas beba nebi iznenadila a on hoce na godisnji ubrzo pa da me porodi dok je tu :)

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:29:43   
nermina_
da curica je, tako kaze cile user posted image

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:32:31   
veeseelaa
ma idi begaj, zašto ne bi čekala na prirodan porod?
ta i onako dr samo zašije na kraju
i meni je tako govorio kao ajde da se dogovorimo oko poroda, pa rekoh dr ne znam kako ćemo se nas dvoje dogovoriti ako se beba ne slažeuser posted image
Iako smo se dogovorili da ću ga zvati kad porod krene nije bilo vremena, porodila sam se jako brzo, Cile ne bi ni stigao doći
Razmisli malo, prirodno je prirodno, mislim ako je sve ok čemu ranije porod jer gdin ide na godišnji
Kad ti dodje da se porodiš porodićeš se da je bilo ko u smjeni
E sad možda da vidite neku babicu, da te malo pripazi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:33:43   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: nermina_

da curica je, tako kaze cile user posted image


user posted image user posted image user posted image zna Cile , zna
ja sam ga peglala oko spola da je na kraju izbacio samo slike spola, evo kaže ne peglaj me više user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:37:19   
veeseelaa
ali kaze on da ce vjerovatno beba ranije po njegovoj procjeni


kako je ovo skužio???


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:37:48   
nermina_
joj neznam sanela prosli put sam se napatila 2 dana sam kana radjala poslije toga nevjerujem nikome osim nikulinu ali kaze on vidjecemo jesam li se pocela otvarati i to nece on mene poroditi ako nevidi da je vrijeme i on sam kaze naravno da je bolje da je beba sto duze unutra, a obecao je da nece na godisnji dok mene neporodi, kaze cim tebe porodim kidam, jednom rukom cu tebe poradjati a dugom cu zakljucavati ormaric user posted image

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:39:38   
nermina_
zato jer su meni dosta kraci ciklusi nego je to obicno i jer je meni ovulacija odmah po zavrsetku mjesecnice a i posteljica je vec prezrela

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:40:19   
veeseelaa
žao mi je što si tako prošla na prvom porodu
držim fige da drugi bude lakši a hoće aBd, svi kažu da jeste
Sretno, ljubim te, i tebe i Kana i ljubni sestru za meneuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 15:42:18   
nermina_
hocu hvala ti mila puno i ti ljubi ajsicu i tibu pomazi user posted image

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: dr. Boris Nikulin
18.6.2012 16:24:48   
chuci
meni je nikulin vodio i prošli i ovu trudnoći zadnji mjesec, ostalo sam išla u skerlićevu.
u prošloj trudnoći mi se potrefilo da je beba došla ranije pa sam bila samo 2 puta prije poroda. do njega sam došla preko poznanstva tada i dao mi je broj mobitela da ga zovem ako šta trebadne. zvala sam ga na porod, i došao je u 2 u po noći i tada sam ga počastila.
na ovom porodu sam bila kod njega 10tak puta jer je beba došla nakon termina. dolazila sam i u dežuru i kad je redovno radio, bez ikakvih problema. jedino me zamolio da imam uputnicu jer im prave probleme ako se nema. ovaj put ga nisam zvala na porod jer sam stigla u bolnicu u 1 a porodila se prije 2 u po noći. čovjek bio dan ranije noćna a mi nekako nezgodno bilo da ga bezze zovem iako je rekao opet da ga zovem ako šta trebadne. sad ga nisam ništa častila a imala sam super tretman.

ja šta sam čula za njega jeste da voli da ga se počasti ak oga se zovne na porod da dođe izvan njegove smjene, što mi je i logično. i mene da neko zove da radim izvan radnog vremena očekivala bih da mi plati ili da me počasti user posted image user posted image

i za njega kažu da je oprezan pa si možda zato čula to za carski. ako nije siguran radije će poslati ženu na carski nego da je muči. meni je u prvoj trudnići rekao da ćemo probati prirodno, jer mi je pomaknuta trtična kost pa može smetati bebi pri izlasku ali da ćemo na carski ako šta zapne. hB nije ništa bilo.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: dr. Boris Nikulin
19.6.2012 15:02:35   
ajla86
neminovno je da svi vole da ga-je pocastis sa necim..neznam da sam cula da je neki ginekolog to odbio...
mene kad moj Cile onako fino primi i razgovori me..pa dala bih mu bubreg da mu nedaj Boze zatreba mame mi....
meni je rekod a ide na godicnji od 9.7 da dodzem jos jedan put da me pogleda a do sredine avgusta ga najvjerovatnije nema a ako sta mi bude trebalo ima neki Nermin Hodzic...Hadzic..kako se vec preziva neznam...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: dr. Boris Nikulin
27.6.2012 20:23:51   
Arminaa
Ne sumnjam da je brižan za svoje pacijente, ja sam u prosli cetvrtak bila na Jezeru na UZV i on je radio u kabinetu 3. Nisam odusevljenja sa njim, pregledao me je za nekih 30-ak sekundi i poslao kuci i jos je imao jako ruzan komentar vezano za moje godine (a imam ih 32). Ne sumnjam u vasa pozitivna iskustva sa Nikulinom, ali eto, meni je ostao nedorecen i aljkav u smislu da sto prije zavrsi, a cak nije bilo ni guzve. Sigurna sam da je prema svojim pacijentima drugaciji, ali eto mogao se pretvarati pa mi pokloniti 2 minuta paznje i ljubaznosti.
Nadam se da mi ostale forumasice koje su odusevljenje Nikulinom (ocito s razlogom) nece zamjeriti na komentaru, ali eto morala sam se malo pozaliti.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: dr. Boris Nikulin
3.7.2012 14:45:21   
glavobolja

IZVORNA PORUKA: ajla86
.neznam da sam cula da je neki ginekolog to odbio...


Ajla, jedini brižan ginekolog na Jezeru je dr. Ardat i da, odbio je novac, a na moju molbu, nakon poroda (carskim rezom) djetetu mi je proučio ezan. Nikad ga prije toga nisam vidjela. Trudnoću mi je vodio Nikulin i zaključila sam da ima nevjerovatno kratkotrajno pamćenje. U srijedu sam bila na redovnoj kontroli oko 11 sati, to jutro u 8 mi je počeo krvavi iscjedak, on me vratio kući rekavši da neće još, a ja se porodih u zoru sljedećeg dana. Vjerovatno je stručnjak, ali ja nisam bila zadovoljna njim.

_____________________________

Zahra

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: dr. Boris Nikulin
6.7.2012 16:39:33   
ajla86
sve su to iskustva i kako se na koga potrefimo i akkav im je dan...dok je bio na godisnjem isla sam kod Sanjina dekovica i svi ga nahvalili ja sva sretn dobar dr...on je mene pregledo isto tako za sekundu dok sam aj zaustila da pitam za neke ampule sto sam primala vec je sa drugom zenom prico i uveo je na uz..ja ostala ko .....
opet je sad moj dr na godisnjem i moram kod Sanjina nadam se da ce ovaj put biti bolje...
sta ja znam to brzinsko pregledanje...valjda vise sve sto treba da vise....nezanm sta bih ti rekla ja se nadam...
ja se fakat nadam da znaju sta rade...jer su meni privatnici na vrh glave moje a opet klinika je klinika sta znam....

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: dr. Boris Nikulin
8.7.2012 19:10:59   
novi kolacic
Jao Nikulin je katastrofa...Ako ga ne potplatis, odmah te fino uvali nekom drugom il te smrljavi. Mene Dekovic vodi i uzasno je pazljiv, salje mi poruke o terminima kad da dodem na pregled u pol noci, a ni feninga mu nisam dala.
Najtuznije je sto ce u periodu kad pada moj porod (carski) biti na GO i predlozio mi je tog "cuvenog" Cileta kao jednog od rijetkih koji ce u tom momentu biti u bolnici... Nemam namjeru ga potkupljivati, iako mogu to sebi priustiti, muz ne dozvoljava jer kaze da zbog takvih nadrljaju jadnice koje to sebi ne mogu priustiti i da je placen za taj posao...
Drzi se teorije da u nijednoj jos nije ostalo dijete i da je carski - carski - neko ce ga vec iz mene izvaditi...Brrrr...nece on na stol - muz mi veterinar pa me valjda poredi sa kravom, ha, ha, ha....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: dr. Boris Nikulin
8.7.2012 21:14:18   
ajla86
hahahaahhah ma zeno samo se opusti upravu je muz svaku su porodili no sikiriki nece beba ostati u tebi...sto se tice potkupljivanja nista extra mu nisam dala sad neke cifre itd...flasa pica i te neke sitnice da...
mozda si ga drugacije svarila kao ja npr Sanjina...meni je Nikulin nekako ozbiljan i akd on kaze uredu je onda mora biti uredu..a kad sam prvi put otisal kod sanjina poceo mi procati kako je putovo u Spaniju user posted image divno mu bilo....kako voli hodati putovati itd itd ja ostala paf...kontam u sebi jel ovo fakat dr ili sta vec??ramjenili smo br telefona ukuco moje ime i preziome i sutra dan zahtjev za prijateljstvo na fb user posted image user posted image user posted image meni je to malo suvise prisan odnos i cudan ali eto...valjda to vole njegove pacijentice.....mada ja volim Nikulinovu sjedu glavu i ozbiljnost....vidjet kako cemo provesti ovaj susret ja i Sanjin

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: dr. Boris Nikulin
8.7.2012 23:36:15   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: ajla86

hahahaahhah ma zeno samo se opusti upravu je muz svaku su porodili no sikiriki nece beba ostati u tebi...sto se tice potkupljivanja nista extra mu nisam dala sad neke cifre itd...flasa pica i te neke sitnice da...
mozda si ga drugacije svarila kao ja npr Sanjina...meni je Nikulin nekako ozbiljan i akd on kaze uredu je onda mora biti uredu..a kad sam prvi put otisal kod sanjina poceo mi procati kako je putovo u Spaniju user posted image divno mu bilo....kako voli hodati putovati itd itd ja ostala paf...kontam u sebi jel ovo fakat dr ili sta vec??ramjenili smo br telefona ukuco moje ime i preziome i sutra dan zahtjev za prijateljstvo na fb user posted image user posted image user posted image meni je to malo suvise prisan odnos i cudan ali eto...valjda to vole njegove pacijentice.....mada ja volim Nikulinovu sjedu glavu i ozbiljnost....vidjet kako cemo provesti ovaj susret ja i Sanjin


Hahaha. Ovo je vec ozbiljno? user posted image user posted image user posted image

Meni se Dekovic jako dopao, iako je sav nas kontakt bio samo na stepenicama GAK-a dok sam cekala dr. Nikulina i tokom vizite nakon poroda. Ali i u tih nekoliko prilika na mene je ostavio fin utisak, kao dr koji zaista želi da pomogne pacijentu, jako prijatan!

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: dr. Boris Nikulin
9.7.2012 0:49:56   
veeseelaa
Jao Nikulin je katastrofa...Ako ga ne potplatis, odmah te fino uvali nekom drugom il te smrljavi. Mene Dekovic vodi i uzasno je pazljiv, salje mi poruke o terminima kad da dodem na pregled u pol noci, a ni feninga mu nisam dala.
Najtuznije je sto ce u periodu kad pada moj porod (carski) biti na GO i predlozio mi je tog "cuvenog" Cileta kao jednog od rijetkih koji ce u tom momentu biti u bolnici...


hah ne znam, mislim da si malo krivo procijenila
svi oni vole hedije al baš da im je to jedini motiv za rad ne bi se složila

ajla tebi Sanjin poslao zahtjev na fb da vidi slikice, kako živiš, kakva je kuća , gdje ljetuješ kako bi znao hoćel se opariti ahhahahah


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: dr. Boris Nikulin
9.7.2012 8:12:46   
leona81
ja ciletu nisam dala ni marke, kao ni moja prva rodica i imale smo super tretman - ja carski zbog zatka, obilazio me non stop tih 6 dana koliko sam bila u bolnici, plus postedio me bespotrebnih pregleda na komisiji...rodica rodila 3 djece kod njega, sve prirodno, isti tretman...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: dr. Boris Nikulin
9.7.2012 8:38:37   
vjestica
već sam napisala na jendoj temi, pa da ponovim - mislim da većina ljekara nema ništa protiv da ima daš, ali da nije strašno i ako ne daš
ja nisam nikome plaćala ni nosila, a imala sma isti tretman kao i ove što jesu


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *