RE: Ciscenje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


Skvo RR -> RE: Ciscenje (20.6.2013 23:45:05)

Ja volim uredni nered...toliko od mene[sm=jezicek.gif]




salmy -> RE: Ciscenje (20.6.2013 23:45:12)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

E ja ne cistim zbog drugih, ono da se ne izofiram, vec volim da je sve cakum pakum zato sto tako JA volim (vjerovatno mama na mene prenijela, jer je i ona ista takva)

ista sam ti...zezam se za molera....hjtela sam reci da sam bas pretjerala...cuj u subotu krecenje,ja prala prozore....
Moler ionako samo bjelo vidi[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Ciscenje (20.6.2013 23:49:32)

Razumijemo se mi ovdje sve[sm=smiley36.gif][sm=smiley2.gif]




Anoniman -> RE: Ciscenje (20.6.2013 23:50:55)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja volim uredni nered...toliko od mene[sm=jezicek.gif]
Moja bliska zenska osoba kaze da voli kreativni nered[sm=smiley36.gif]samos to to kreative ocima nije vidjelo[sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: Ciscenje (20.6.2013 23:52:55)

i samo da dodam
mozda svakih 20 dana...preslozim sudje u kuhinji..znaci jedan period mi case budu na dodnjoj poloci,vec sljedeci idu na gornju

Tako da mm otvori sve kuhinjske elemente i slika gdje je sta bilo

Ujutru uzme tanjir iz lijevog,vec popodne je u desnom uglu kuhinje...




Neca xxx -> RE: Ciscenje (20.6.2013 23:55:20)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja volim uredni nered...toliko od mene[sm=jezicek.gif]
Moja bliska zenska osoba kaze da voli kreativni nered[sm=smiley36.gif]samos to to kreative ocima nije vidjelo[sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

A ja opet volim kada je sve složeno po nekom logičnom redu, uglavnom po veličini, bojama i sl. I da, volim one "izložbene" razmake između stvari. Da su stvari lijepo odmaknute jedna od druge. I jako volim simetriju i stvari u paru. [sm=smiley36.gif] Ovo već nije za teme čišćenje nego OCD. [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Ciscenje (20.6.2013 23:57:13)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja volim uredni nered...toliko od mene[sm=jezicek.gif]
Moja bliska zenska osoba kaze da voli kreativni nered[sm=smiley36.gif]samos to to kreative ocima nije vidjelo[sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

A ja opet volim kada je sve složeno po nekom logičnom redu, uglavnom po veličini, bojama i sl. I da, volim one "izložbene" razmake između stvari. Da su stvari lijepo odmaknute jedna od druge. I jako volim simetriju i stvari u paru. [sm=smiley36.gif] Ovo već nije za teme čišćenje nego OCD. [sm=smiley36.gif]

Isto[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Ciscenje (20.6.2013 23:58:44)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja volim uredni nered...toliko od mene[sm=jezicek.gif]
Moja bliska zenska osoba kaze da voli kreativni nered[sm=smiley36.gif]samos to to kreative ocima nije vidjelo[sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

A ja opet volim kada je sve složeno po nekom logičnom redu, uglavnom po veličini, bojama i sl. I da, volim one "izložbene" razmake između stvari. Da su stvari lijepo odmaknute jedna od druge. I jako volim simetriju i stvari u paru. [sm=smiley36.gif] Ovo već nije za teme čišćenje nego OCD. [sm=smiley36.gif]


a imamo i tu temu[sm=smiley36.gif]
al ne smjedoh sve da napišem...
ionako sma malo čudna[sm=jezicek.gif]




Neca xxx -> RE: Ciscenje (20.6.2013 23:58:49)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja volim uredni nered...toliko od mene[sm=jezicek.gif]
Moja bliska zenska osoba kaze da voli kreativni nered[sm=smiley36.gif]samos to to kreative ocima nije vidjelo[sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

A ja opet volim kada je sve složeno po nekom logičnom redu, uglavnom po veličini, bojama i sl. I da, volim one "izložbene" razmake između stvari. Da su stvari lijepo odmaknute jedna od druge. I jako volim simetriju i stvari u paru. [sm=smiley36.gif] Ovo već nije za teme čišćenje nego OCD. [sm=smiley36.gif]

Isto[sm=smiley36.gif]


A znam. [sm=smiley36.gif] Vidjela sam. [sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: Ciscenje (21.6.2013 0:04:40)

ja mislim da sam već na nešto slično pisala ali nije ni bitno....hoću da kažem da je onaj žuti rual ili dax odlična stvar za čišćenje masnih fleka,sećija,pločica,podova....ne bi ga mjenjala ni za šta....
imam pitanje.....plakari su novi i kad su ugrađeni ja sam ih samo čistom vodom par puta prečistila....da li vi koristite neka sredstva kad čistite unutrašnjost....bojim se da se ne uvuče kakav opor miris....[sm=zmeden.gif]




Anoniman -> RE: Ciscenje (21.6.2013 0:06:37)

ja plakare unutra prebrisem samo vlaznom krpom, a onda suhom, a vani brisem staklicom[sm=jezicek.gif] I stoji mi lavanda unutra, zbog mirisa i raznoraznih baja[sm=smiley36.gif]




Neca xxx -> RE: Ciscenje (21.6.2013 0:10:26)

Ja sve u stanu, pa i plakare čistim sa Golden Super 10 deterdžentom. Lako se ispire, lijepo čisti i ima blag miris. I ja imam vrećice sa lavandom u ormarima.




salmy -> RE: Ciscenje (21.6.2013 0:14:00)

Uno proizvod koji je bolji od Daxa...a u pola jeftiniji...

Tisalov je i cisti sve sem obraza




salmy -> RE: Ciscenje (21.6.2013 0:20:50)

http://radiosarajevo.ba/novost/116338....

i kazu sto cistis'?
sad su mi najgora kolica u marketu[sm=smiley13.gif]




elmaL -> RE: Ciscenje (26.6.2013 9:56:46)


IZVORNA PORUKA: salmy

http://radiosarajevo.ba/novost/116338....

i kazu sto cistis'?
sad su mi najgora kolica u marketu[sm=smiley13.gif]


Kod nas E sjedi u kolicima, a posto ga uvijek svrbe zubi, mi se okrenemo da uzmemo nesto, on uhvati gristi rucku[sm=hudicek1.gif] ja je sad obrisem, nekad i zaboravim, a njemu cim udjemo damo smoki ili nesto da pije da ne dira ustima. a stvarno se cudim kako do sad nije pokupio sve bakterije ovog svijeta, koliko stavlja stvari u usta[sm=smiley22.gif]




bebaa -> RE: Ciscenje (7.7.2013 18:16:06)

evo nađoh nešto praktično i jeftino.....
http://www.vijesti.ba/magazin/zanimljivosti/155260-Kako-octom-jeftino-lako-ocistiti-dom.html




elmaL -> RE: Ciscenje (8.7.2013 9:33:59)


IZVORNA PORUKA: bebaa

evo nađoh nešto praktično i jeftino.....
http://www.vijesti.ba/magazin/zanimljivosti/155260-Kako-octom-jeftino-lako-ocistiti-dom.html

ja cistim kuhalo od kamenca s njim, naspem navecer i ostavim preko noci, ili nekad samo uspem da se malo zadrzi unutra i isperem, bas fino ocisti....wc solju isto.




aida. -> RE: Ciscenje (8.7.2013 17:49:14)


IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: bebaa

evo nađoh nešto praktično i jeftino.....
http://www.vijesti.ba/magazin/zanimljivosti/155260-Kako-octom-jeftino-lako-ocistiti-dom.html

ja cistim kuhalo od kamenca s njim, naspem navecer i ostavim preko noci, ili nekad samo uspem da se malo zadrzi unutra i isperem, bas fino ocisti....wc solju isto.

Ja u kuhalo naspem malo vode i stavim malo limuntosa, tako prokuha i sve skine [sm=smiley1.gif]




medina66 -> RE: Ciscenje (24.8.2013 8:23:58)

mnogo mrzim da cistim. a muz se hvala bogu ne hvata.




bebaa -> RE: Ciscenje (24.11.2014 22:45:10)

čime vi čistite mrežice na kuhinjskoj napi.....[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
probala Rial...vrela voda i deterdžent...pa arf,ribaća četka....e ne znam....ništa ne očisti kako treba...ostaju tragovi masnoće...
još da probam ono sredstvo za pećnice....[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




MicoTico -> RE: Ciscenje (24.11.2014 22:56:37)


IZVORNA PORUKA: bebaa

čime vi čistite mrežice na kuhinjskoj napi.....[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
probala Rial...vrela voda i deterdžent...pa arf,ribaća četka....e ne znam....ništa ne očisti kako treba...ostaju tragovi masnoće...
još da probam ono sredstvo za pećnice....[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]

Ja čistim onom pjenom za rernu.




bebaa -> RE: Ciscenje (24.11.2014 23:01:06)

e hvala...taman će tako i biti...




bebaa -> RE: Ciscenje (28.12.2014 15:03:10)

http://www.klix.ba/lifestyle/hranaipice/coca-cola-je-odlicno-sredstvo-za-ciscenje/141227089

a zamislite kako tek očisti organizam od-do.....[sm=sad.gif]




elmaL -> RE: Ciscenje (28.12.2014 16:48:21)


IZVORNA PORUKA: bebaa

http://www.klix.ba/lifestyle/hranaipice/coca-cola-je-odlicno-sredstvo-za-ciscenje/141227089

a zamislite kako tek očisti organizam od-do.....[sm=sad.gif]

Jesi li to ljubitelj CC?

MT kojom pjenom, ako moze slika proizvoda[sm=smiley1.gif]
I ja sam ko Beba probala svim i svacim nikako oprati da sam zadovoljna.




merima_s -> RE: Ciscenje (28.12.2014 19:36:39)

Ja sam dobila preporuku za 2 sredstva za čišćenje iz kućne radinosti i oba sam isprobala. Jedan je za čišćenje kuhinje. Moja je inače wenge, pa se na njoj vidi svaka kap vode kada padne. Samo jednu tableticu za pranje suđa otopiti u zdjeli mlake vode. Prebrisati površinu dva puta, jednom krpom namočenom u taj rastvor a drugi put samo mokrom krpom.
Drugo sredstvo je za kupatilo i sudoper. Četiri kesice limuntosa i malo deterdženta za suđe nasuti u prskalicu, doliti vode i to je to. Koristiti isto kao sva sredsva za čišćenje. Meni je za kamenac bolje čak i od Cilit Bang-a a svršeno za vrata od tuš kabine jer ne smrdi i zdravije je.
Eto kada vam se bude radilo,probajte.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>