Zamrzivac ladicar (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


bebacha -> Zamrzivac ladicar (16.2.2011 20:51:46)

Trenutno nagovaram muza da kupimo ovaj zamrzivac.kakvo iskustvo imate s njima




Hannan -> RE: Zamrzivac ladicar (16.2.2011 22:29:03)

Ja se ne bih vise mogla snaci sa zamrzivac skrinjom.Od kako sma s eudala imam ladicare, prvo je bio sam zamrzivac sa 6-7ladica,a sad sam kupila onaj 2u1 gore frizider dole 4 ladice i super sam zadovoljna.Mama je uvijek uzimala skrinje,  sad kad  me posalje d ajoj nesto donesem iz njega ja ne mogu da se snadjem koliko god se trudio da budu slozeni opet nesto dodje preko necega, pa ako zelis to donje , moras vaditi gornje...zapetlja ja :)
Ovi ladicari su barem meni jako pregledni, nema razlike u zaledjivanju, manje prostora zauzimaju, jer idu u visinu...




Visnja RR -> RE: Zamrzivac ladicar (17.2.2011 0:27:45)

ako trebas tako veliki zamrzivac onda je bolji ladicar od skrinje jer je pregledniji i zauzima manje prosotora...




bebacha -> RE: Zamrzivac ladicar (17.2.2011 8:40:44)

pa imam ja onaj 2u1.al mi zamrzivac bas mali,dvije ladice.e sad mi treba onaj veli ladicar.a nebi skrinju,to niti mi se svida bit imam mjesta za nju




Bebica11 -> RE: Zamrzivac ladicar (24.1.2013 13:11:33)

hej zenice

IMATE LI ISKUSTVA SA LADICAREM, koji imate, kako ste zadovoljne????

ja imam 2 u 1 al malo mi, obicno sveki kupi domace teletine, piletine i ostalih proizvoda nam daju a mi nemamo mjesta a sad i kako je curica tu voljela bih od proljeca da pocnem skupljati razno povrce, zelje domace i ostalo da imam preko cijele godine, pa da 13. naknadu plus malo dodam iskoristim za to[sm=smiley36.gif]




damma -> RE: Zamrzivac ladicar (24.1.2013 13:17:32)

kod mene ovaj i zadovoljna sam
http://www.svenakredit.ba/bijela-tehnika/beko/zamrzivaci/beko-ladicar-fsa-21300




Thana85 -> RE: Zamrzivac ladicar (24.1.2013 13:34:51)

to ti je predobra stvar, mi ga isto planiramo kupovati,posto i ja zamrzavam povrće iz bašte svoje, od graška,mrkvice,paprike,paradajza,kukuruza,blitve,ma sve zivo, plus meso kad stavimo nema mjesta ni zasta drugo.Tako da je to odlična stvar.sveki ima škrinju i svaki dan je preslagiva,a uvijek totalni haos.




zeze -> RE: Zamrzivac ladicar (24.1.2013 13:39:22)

Nemam iskustvo, ali ga planiram kupiti aBd. [sm=smiley36.gif]




Bebica11 -> RE: Zamrzivac ladicar (24.1.2013 14:19:03)


IZVORNA PORUKA: damma

kod mene ovaj i zadovoljna sam
http://www.svenakredit.ba/bijela-tehnika/beko/zamrzivaci/beko-ladicar-fsa-21300


i ja sam kontala BEKO al muz govori i da BIRA ima super zamrzivace pa da vidim ima li ko iskustva sa istima[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]