RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Vjenčanje, krštenje, godišnjice,…



Poruka


leli§ -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (28.2.2011 7:10:54)

ja cu dati par prijedloga a ostali neka malo prokomentarisu...ne znam bi li to bilo "to"

-vinoteka
-Jez
-Imidz (isto kao i kulin dvor izvan sarajeva)

a ova konoba sto je veselaa spomenula...izgleda super, i mislim da bi se mogli i dogovoriti za 40-ak stolica ako te muce klupice...
panorama---meni je malo "komunisticka", ne znam sve zavisi i sta ti trazis

u svakom slucaju sretno[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]

p.s. pod #1 gledaj kakava je hrana pa onda sve ostalo [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




ajnur -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (2.3.2011 14:57:06)

Izvor na Stupu[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley20.gif[/image] Po meni najjace mjesto za proslave,hrana fantasticna,parking a nije ni aman skupo[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




M kao Mama -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (2.3.2011 15:08:25)

Mala bašta
Velika bašta
Kulin dvor
Imidž
Light na Grbavici
Inat kuća




leona81 -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (2.3.2011 15:12:16)

4 sobe gospodje safije, izgleda malo ali se super moze organizirati...




Kivac -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (2.3.2011 15:17:32)

1. Fellini
2. Golf klub




Aiwa -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (3.3.2011 22:46:33)

Ja sam imala svadbu u Maloj Bašti iza velepekare, 40 nas je bilo, super je prostor, intimno, postoje dva dijela restorana, jedan manji i kamin sala koja prima do 40 ljudi, super je!  [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]    mi smo dogovorili meni sa Arminom, gazdom i sasvim solidno prošli!




ivanasa -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (3.3.2011 22:49:27)

nase vjencanje je bilo u Felliniju..prelijepo,maleno,lijepa atmosfera,suuuuuper klopa!!!!




Radiodjeva -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (6.3.2011 12:45:16)

pola riješeno :) Radon plaza :) Hvala na sugestijama, idemo dalje... Još puuuuno sitnica :)




Tani -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (22.3.2011 23:04:30)

Imam istu dilemu, vidim da si ti rijesila svoje muke! Mozes li mi prenjeti svoje iskustvo oko cijena, kako se to uopste krece? I mi planiramo svadbu za oko 50 ljudi tako da bi volili nesto sto ima i bastu. Kakve su cijene u Radon Plazi?
Ako bilo ko zna kako se krecu cijene, kako se pregovara nek pise :)! Moje vjencanje je u junu aBd :)




zjakaaa -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (30.3.2011 15:52:18)

Eh, ovako posto cu i ja aBd biti iduce godine u takvim mukama i jako mi je super sto sam naletila na ovu temu, na ovom forumu, odnosno na ljude koji hoce da pomognu.
Kod mene ce isto biti oko 40 - 45 ljudi.

Ja sam vec nesto gledala i razgledala, da ne bi poslije trcala i trazila, kad bude pored toga jos veca frka oko ostalih detalja, sitnica.
Sto se tice radon plaze, ja sam negdje naletila i kazu da nije nesto hrana, a eto opet neko kaze da je super pa sad....
Medutim neki dan sam sa momkom bila kod " Majmuna " u Nahorevu i tako ih pitala za vjencanje, jer imaju super bastu, a i unutra ima prostora. Sad ono sto je mene fasciniralo sto se menija tice imaju 2 opcije, a to su :

1. Da jedes i pijes koliko hoces, a cijena 45 km
2. Opcija meni 22 km + posebno pice.
Meni se sastoji od :
- porcija ustipaka sa sirom
-hladna plata
-pita
-mjesano meso jagnjetina i teletina
-salata

Eh, sad ako uzmes u obzir da je po osobi 22 km, ako tome dodas + 10 sto je po neka 3 - 4 soka to je 32 + kafa. Znaci po osobi izade 35 km, ili 35x40=1400 km sto je super jer imas hranu, pice + kafa :) Jos mala napomena ovo sam racunala bez alkohola, jer kod mene nece biti, a sokovi se krecu svi 2,5 km osim red bula i orangine.

Sto se tice dekoracije stola ti mozes donijet svoje trake, masnice i ostalo da uredis kako hoces.

Nadam se da sam ti makar malo pomogla




D_K -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (30.3.2011 15:58:16)

IZVORNA PORUKA: Tani

Imam istu dilemu, vidim da si ti rijesila svoje muke! Mozes li mi prenjeti svoje iskustvo oko cijena, kako se to uopste krece? I mi planiramo svadbu za oko 50 ljudi tako da bi volili nesto sto ima i bastu. Kakve su cijene u Radon Plazi?
Ako bilo ko zna kako se krecu cijene, kako se pregovara nek pise :)! Moje vjencanje je u junu aBd :)


ako se jos uvijek razmisljas gdje ces a trazis mirno mjesto sa odlicnom klopom a povoljno onda slobodno kod KULE (Kulin dvor) idi.. imaju i bastu koja ce u junu biti odlicna a hrana je extra.. reklama je samo zato sto smo mi tamo slavili nakon vjencanja i super nam je bilo. imas jos jedan restoran na isti fol u produzetku..




dobby_79 -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (8.12.2011 13:49:42)

Dragi moji,
malo pomoci. Planiram vjencanje za pocetak maja, u ponedeljak idem u Radon Plazu na pregovore, nemam predstavu o nekim cjenama pa me interesuje da li mi iko moze poslati svoja iskustva i sta je njima ponudjeno. Hvala vam puno! Naravno, nakon razgovora ostavljam na forumu podatke da znate kakvo je stanje u tom hotelu.Pozzz




Rosa Azul -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (11.3.2012 14:20:03)

Ja bih toplo preporucila svima

- Restoran Zelena dolina (http://restoranzelenadolina.com/site/zelenadolina.html)






centija -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (13.6.2012 15:13:14)

Po meni najboji je ovo najbolji restoran u Sarajevu pa provjeri, opusteno ti ga preporucujem!




triatlon -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (23.7.2012 23:56:08)

Pozdrav svima,
nova sam na forumu tako mi ne zamjerite ako u necemu slucajno pogrijesim:)
Treba da se udam za dva mjeseca i planiramo svadbu do 60 ljudi, malo sam zbunjena oko svega ne znam odakle da pocnem a dva mjeseca ce brzo proci. Ono sto me zanima jeste neki lokal u Sa koji nije skup a da poklopi hranu, piće i muziku uzivo (budzet nam je 4000 KM)




Super Beba -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (24.7.2012 12:44:49)

IZVORNA PORUKA: triatlon

Pozdrav svima,
nova sam na forumu tako mi ne zamjerite ako u necemu slucajno pogrijesim:)
Treba da se udam za dva mjeseca i planiramo svadbu do 60 ljudi, malo sam zbunjena oko svega ne znam odakle da pocnem a dva mjeseca ce brzo proci. Ono sto me zanima jeste neki lokal u Sa koji nije skup a da poklopi hranu, piće i muziku uzivo (budzet nam je 4000 KM)



Restoran Lovac (kod Olimpijskog muzeja) ako je vrijeme lijepo (vani je divna terasa/bašta)...
Znam da je fino i u Imidžu i Kulin Dvoru u Semizovcu...Ima i Radon plaza (Dnevni avaz) (mislim da čak cijene i nisu pretjerano skupe), hotel Bosnia (uključujući njihovu baštu Kišobran)...To mi trenutno naumpada...

A vjerujem da su na temi dati još neki interesantni prijedlozi...

Sretno sa organizacijom i da bude sve kako treba :)




triatlon -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (24.7.2012 23:18:05)

Hvala najljepsa, raspitat cu se za ponudjene restorane




mr_Nice -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (10.9.2012 21:17:51)

konoba Padrini u nedzaricima odllican ambijent , imaju vise ponuda i sto je najbitnije nema ogranicenja za muziku tj. fajront jedini nisam siguran bas da ima kapacitet za 60 ljudi




veeseelaa -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (11.9.2012 10:59:00)

ma dok ja ne zovnem muriju [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




D_K -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (11.9.2012 11:07:33)


IZVORNA PORUKA: mr_Nice

konoba Padrini u nedzaricima odllican ambijent , imaju vise ponuda i sto je najbitnije nema ogranicenja za muziku tj. fajront jedini nisam siguran bas da ima kapacitet za 60 ljudi


meni se cini da mogu komotno stati.. taman vjencanje za 2 mjeseca, bice odlicno.. mi smo ljetos bili i skuhali se jer nemaju klimu. za dva mjeseca ce sve biti perfekt.. ambijent je odlican, hrana dobra a gazde ljubazne i susretljive [sm=smiley20.gif]




leki li -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (30.4.2014 11:58:25)

Meni je Kula u Semizovcu super restoran




Slonicatonica -> RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje (28.12.2017 13:18:48)

Meni je super ova stranica di imaš ponudu više sali i restorana na jednom mjestu, sa slikama.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]