RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Skvo RR -> RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog (12.1.2012 14:44:23)

prebacivanje posta

IZVORNA PORUKA: La Alma

Nisam nigdje naisla konkretno na ovu temu, pa me zanima - kojem ginekologu idete?

Da li je to ginekolog u vasem lokalnom domu zdravlja, ili je privatno ili u bolnici?

Trenutno razmisljam o promjeni ginekologa, odnosno i prebacivanje samog kartona negdje drugo, pa da li znate jesam li ograniena na svoju opinu ili mogu i negdje drugo? [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]





Arijana2 -> RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog (17.2.2012 12:47:52)

Pozdrav,
I mene interesuje koliko placete redovni pregled u trudnoci sa ultrazvukom ? cisto da uporedimo malo cjenovnik kod privatnih ginekologa.I takodje me interesuje da li je netko posjecivao privatnu ginekolosku ordinaciju dr.Drljevic ,kakva su Vasa iskustva?




animagical -> RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog (17.2.2012 12:52:56)

svaki pregled je kostao 70km...to je ukljucivalo pregled,vaganje, upute za nalaze, terapije, telefonske pozive u razna doba[sm=smiley36.gif] pritisak,uzv, 3d, briseve, dopler protoka, kako kada je bilo potrebe za cim[sm=smiley1.gif]




Marija13 -> RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog (19.7.2012 12:41:42)

Ja sam 20-sedmica trudnoce i do sada mm nije vidjeo bebu na UZ [sm=duda.gif] isla bih kod dr Delica ali rade samo prvu smjenu a meni bi odgovarala druga ili subota, pa vas lijepo molim da mi preporucite nekog dr koji ima privatnu ordinaciju i vase povjerenje [sm=smiley1.gif]




Blue rose RR -> RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog (19.7.2012 12:49:37)

U suštini (sad kad razmislim sa ovog ugla majke koja se davno porodila) svejedno ti je kod kojeg ćeš privatnika ili dr. u državnim "jaslama" jer svako od nas ima drugačije isustvo sa jednim te istim doktorom.
Npr. jednom broju žena je dr. Delić (ako mislimo na Taiba) bio super ginekolog, dok je recimo meni bio užasan.Nnakon površnog pregleda mojih jajnika rekao mi da ne mogu biti majka zbog polic. jajnika. Niđe veze ...
Sa duge strane meni je Čengićka bila super, ali ima onih kojima je ona užas.

Helem, vidi koji ti je najbliži ili najpovoljniji i sama zakljući hoćeš li kod njega doći idući put ili ćeš tražiti novog.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]