|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
12.1.2012 14:44:23   
Skvo RR
prebacivanje posta

IZVORNA PORUKA: La Alma

Nisam nigdje naisla konkretno na ovu temu, pa me zanima - kojem ginekologu idete?

Da li je to ginekolog u vasem lokalnom domu zdravlja, ili je privatno ili u bolnici?

Trenutno razmisljam o promjeni ginekologa, odnosno i prebacivanje samog kartona negdje drugo, pa da li znate jesam li ograniena na svoju opinu ili mogu i negdje drugo? user posted image



< Poruku je uredio Skvo RR -- 12.1.2012 14:45:10 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
17.2.2012 12:47:52   
Arijana2
Pozdrav,
I mene interesuje koliko placete redovni pregled u trudnoci sa ultrazvukom ? cisto da uporedimo malo cjenovnik kod privatnih ginekologa.I takodje me interesuje da li je netko posjecivao privatnu ginekolosku ordinaciju dr.Drljevic ,kakva su Vasa iskustva?

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
17.2.2012 12:52:56   
animagical
svaki pregled je kostao 70km...to je ukljucivalo pregled,vaganje, upute za nalaze, terapije, telefonske pozive u razna dobauser posted image pritisak,uzv, 3d, briseve, dopler protoka, kako kada je bilo potrebe za cimuser posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
19.7.2012 12:41:42   
Marija13
Ja sam 20-sedmica trudnoce i do sada mm nije vidjeo bebu na UZ user posted image isla bih kod dr Delica ali rade samo prvu smjenu a meni bi odgovarala druga ili subota, pa vas lijepo molim da mi preporucite nekog dr koji ima privatnu ordinaciju i vase povjerenje user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: drzavni ginekolog VS privatni ginekolog
19.7.2012 12:49:37   
Blue rose RR
U suštini (sad kad razmislim sa ovog ugla majke koja se davno porodila) svejedno ti je kod kojeg ćeš privatnika ili dr. u državnim "jaslama" jer svako od nas ima drugačije isustvo sa jednim te istim doktorom.
Npr. jednom broju žena je dr. Delić (ako mislimo na Taiba) bio super ginekolog, dok je recimo meni bio užasan.Nnakon površnog pregleda mojih jajnika rekao mi da ne mogu biti majka zbog polic. jajnika. Niđe veze ...
Sa duge strane meni je Čengićka bila super, ali ima onih kojima je ona užas.

Helem, vidi koji ti je najbliži ili najpovoljniji i sama zakljući hoćeš li kod njega doći idući put ili ćeš tražiti novog.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

informacija
š t a

(neznam jeli prikladno ali brišite ako nije) Radi li neko u "Škafa" d.o.o pitam kakvi su im uslovi, plata i sl?

Konkretno ko zna (74%)

ili čula sam (26%)


Broj svih glasova: 145

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *