Vrtici u zapadnim zemljama (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


EmNe -> Vrtici u zapadnim zemljama (27.2.2011 14:58:27)

Molila bih sve mame koje imaju informacije stanja u vrticima u zapadnim zemljama,kako sve izleda tamo od upisa,starosne dobi,kuhanih obroka,cijene,samog programa i liste cekanja za upis da malodiskutujemo o tome....[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




enna -> RE: Vrtici u zapadnim zemljama (27.2.2011 20:24:55)

Evo prva cu ti odgovoriti zivim tu u Italiji jaslice su do 3 godine a od 3 je normalni vrtic s tim sto jako malo imaju drzavnih vrtica vecinom su crkveni i privatni.Mojoj malenoj je dosao bas poziv ali iz nekih drugih razloga nisam je upisala ali sam isla po informacije cijena je 140 eura mjesecno s tim da ide od 08.00-16.00 i imaju uzinu i rucak.Upis takode kosta 140 eura i osiguranje kosta 60 eura to je godisnje svake godine se placa upis i osiguranje.U drzavne vrtice nema sanse da dodes na red za upis a u crkvene i privatne takode je broj ogranicen ali se moze naci mjesta.
Mislim da sam ukratko sve napisala ako se jos cega sjetim napisem[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Mirkica -> RE: Vrtici u zapadnim zemljama (28.2.2011 20:00:14)

cim nadjem vremena pisem ti sve sto te zanima :)))))) 




ellam -> RE: Vrtici u zapadnim zemljama (15.10.2013 23:02:46)

molim vas ima li iko iskusva sa selidbom u stranu zemlju sa bebom????




kaktuscic -> RE: Vrtici u zapadnim zemljama (16.10.2013 13:47:47)


IZVORNA PORUKA: ellam

molim vas ima li iko iskusva sa selidbom u stranu zemlju sa bebom????


U koju zemlju ides? Koji grad? Sta te najvise interesuje? Najbolje napisi sve odma, nasih forumasica imas svugdje po svijetu, ja vjerujem da ce se neka javiti i pomoci ti. SRETNO!




reneee -> RE: Vrtici u zapadnim zemljama (21.9.2014 12:45:58)

mi smo u becu,doselili kad je nas sin imao 2 i pol godine. bolje da selimo dok su mladji nego kad vec idu u skolu :)




Stranica: [1]