RE: prvi znaci trudnoce (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


trudilica88 -> RE: prvi znaci trudnoce (12.1.2017 18:05:19)

Hvala na odgovoru i podrsci.




Alma_27 -> RE: prvi znaci trudnoce (12.1.2017 18:12:17)


IZVORNA PORUKA: trudilica88

Hvala na odgovoru i podrsci.



Javi se da nam javis kakav je test [sm=smiley1.gif]




trudilica88 -> RE: prvi znaci trudnoce (12.1.2017 18:20:14)

Danas mi je 30-ti dan..a meni kazem dodje od 27 do 30 dana..ako mi zakasni samo dva dana znat cu da je moj andjeo spreman
Jako jako i iskreno se nadam plusicu..meni i svima koji ga zele [sm=bravo.gif][sm=duda.gif]




manuela RR -> RE: prvi znaci trudnoce (12.1.2017 19:27:46)

trudilica88 saljemo pozitivne vibrice da bude[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]




trudilica88 -> RE: prvi znaci trudnoce (12.1.2017 20:38:21)

Hvalaaaa [sm=bravo.gif]




trudilica88 -> RE: prvi znaci trudnoce (13.1.2017 7:59:22)

Dosla vjestica..
Jako deprimirana i tuzna..hvala na podrsci.




Alma_27 -> RE: prvi znaci trudnoce (13.1.2017 18:11:38)


IZVORNA PORUKA: trudilica88

Dosla vjestica..
Jako deprimirana i tuzna..hvala na podrsci.



[sm=smiley31.gif]




manuela RR -> RE: prvi znaci trudnoce (13.1.2017 20:57:01)

Nista...U novi krug u nove pobjede...[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Ichliebedich -> RE: prvi znaci trudnoce (17.1.2017 17:07:08)

Zdravo! Prvi put sam na forumu, a moj "problem" je sljedeci:
Zadnja [sm=hudicek1.gif] bila je 30.12., ciklus mi je izuzetno redovit, 28 dana. Odnosi su bili 11.1. i 13.1., to jest prije ovulacije i na sam dan ovulacije. Poslije nekoliko dana bio je prisutan bol u donjem dijelu stomaka kao da cu dobiti. Od jucer ( 16.1. ) imam osjetljive bradavice, ne prejako ali osjetljivost je prisutna. Da li bi s tim mogli poceti simptomi trudnoce, jer poznavajuci svoje tijelo, grudi pred menstruaciju me ne bole ovako rano nego negdje tri dana prije nego sto trebam da dobijem ? Sta vi mislite o tome ? Zelim jos da naglasim da zelimo bebu i jako sam nestrpljiva 😆.




manuela RR -> RE: prvi znaci trudnoce (18.1.2017 20:57:13)

Ichleibedich dobrodosla na forum[sm=bravo.gif]...
Sto se simptoma[sm=nosecka.gif] tice neki su isti za sve zene a neki drugaciji.
Ja mogu po svom iskustvu da ti kazem da mi je osjecaj isti kao PMS samo sto se taj osjecaj nastavio a menga nije dosla.Svaki cas sam isla u WC da provjerim jer sam mislila da sam dobila a nisam.
Znaci od simptoma sam imala bolna ledja,(donji dio)bolne i osjetljive grudi, izostanak ciklusa,I metalan okus u ustima...




Ichliebedich -> RE: prvi znaci trudnoce (21.1.2017 10:05:39)

Hvala vam na odgovoru. Zelim jos samo znati kad je najbolje uraditi test za trudnocu, da li mogu tri dana prije menst uraditi ili cekati izostanak ?




manuela RR -> RE: prvi znaci trudnoce (21.1.2017 11:09:04)

Najbolje uraditi dva tri dana nakon izostanka menstruacije.




nera88 -> RE: prvi znaci trudnoce (27.2.2017 10:41:10)

heyyyy
radila test 4 i 2 dana prije ocekivane menstruacije, oba pozitivna. sutra je dan ocekivane menstruacije. al mene strah jer sam citala da moze biti i lazno pozitivan (poremecaj hormona itd). imam bolove u krstima i povremene mucnine, al i to moze biti pripisano psihi.
nestrpljiva sam da cekam 2 sedmice po izostanku menstruacije da bih isla dr.
kad najranije mogu otici dr.?
hvala puno i sretno svima nama [sm=duda.gif][sm=smiley1.gif]




Mirjan -> RE: prvi znaci trudnoce (27.5.2017 19:46:07)

Dobar dan svima...
Evo ovako da zapocmem i ja. Naime,djevojka mi je imala zadnju menstruaciju 22.04 sto dobiva svakih 30 dan. A spolne odnose smo imali 3.05 za vrijeme plodnih dana,kada sam ejakulirao u nju. A trebala je dobiti 22.05 okasnilo joj je jedan dan ,ali je to trajalo svega dva dana . Dali je moguce da je trudna,negdje sam procitao da u ranoj trudnoci se pojavljuje lazna menstruacija i da se menstruacija mijenja u trudnoci . Normalna menstruacija traje od 4 do 7 dana ,a i da se smanjuje na dva dana sto znaci da je se oplodila. Dal je moguce da je trudna,zato zelim vase strucno misljenje. Hvala




Lina1975 -> RE: prvi znaci trudnoce (31.5.2018 13:15:58)

Nova sam ovde imam troje dece i 42godine,kasni mi redovna menstruacija već deset dana,22 maja mi je termin menstruacije,tada sam imala uobičajene grčeve u stomaku i bolove u grudima,grude me ne bole ali još po neki grč u stomaku, juče kap roze krvi danas braonkaste boje malo,u velikoj sam dilemi dali je neka od vas imala sličan problem.[sm=smiley13.gif]




Amelaa RR -> RE: prvi znaci trudnoce (31.5.2018 14:25:40)

Lina..uradi test..i smiri brigu..ili otidji doktoru..




Amelaa RR -> RE: prvi znaci trudnoce (31.5.2018 14:26:39)

Mirjan, najbolje uradit test..i odmah cete znat..




manuela RR -> RE: prvi znaci trudnoce (31.5.2018 17:19:23)


IZVORNA PORUKA: Mirjan

Dobar dan svima...
Evo ovako da zapocmem i ja. Naime,djevojka mi je imala zadnju menstruaciju 22.04 sto dobiva svakih 30 dan. A spolne odnose smo imali 3.05 za vrijeme plodnih dana,kada sam ejakulirao u nju. A trebala je dobiti 22.05 okasnilo joj je jedan dan ,ali je to trajalo svega dva dana . Dali je moguce da je trudna,negdje sam procitao da u ranoj trudnoci se pojavljuje lazna menstruacija i da se menstruacija mijenja u trudnoci . Normalna menstruacija traje od 4 do 7 dana ,a i da se smanjuje na dva dana sto znaci da je se oplodila. Dal je moguce da je trudna,zato zelim vase strucno misljenje. Hvala



Moguce jeste ...pogotovo ako je odnos bio nezasticen...
Neke zene dobijaju menstruaciju i u trudnoci ali ona bude manje oblina i kraca...
Meni je moj ginekolog rekao da je moguce i da se pojavi braonkast iscjedak u vrijeme kada bi inace dobila menstruaciju(kad sam bila trudna)
Najbolje uraditi test...
Sretno




manuela RR -> RE: prvi znaci trudnoce (31.5.2018 17:21:34)


IZVORNA PORUKA: Lina1975

Nova sam ovde imam troje dece i 42godine,kasni mi redovna menstruacija već deset dana,22 maja mi je termin menstruacije,tada sam imala uobičajene grčeve u stomaku i bolove u grudima,grude me ne bole ali još po neki grč u stomaku, juče kap roze krvi danas braonkaste boje malo,u velikoj sam dilemi dali je neka od vas imala sličan problem.[sm=smiley13.gif]


Trudnoca jeste moguca...
Ali je isto tako moguce da je pocetak klimaksa...
Jeste mladi za tako nesto ali danas dosta zena preuranjeno udje u klimaks ...




Lina1975 -> RE: prvi znaci trudnoce (31.5.2018 18:02:58)

Hvala,ali moja majka je ušla u klimaks u 47g




manuela RR -> RE: prvi znaci trudnoce (31.5.2018 18:05:58)

Neke zene vec od 40 te osjecaju promjene,imaju valunge vrucine ,promjene raspolozenja,promjene u ciklusu...
Moja kolegica od 42 god ima preobilne cikluse da zna zavrsiti na transfuziji...

A inace mene mama rodila u 41[sm=smiley1.gif] mislila klimaks a ono[sm=duda.gif]




Lina1975 -> RE: prvi znaci trudnoce (31.5.2018 22:04:51)

Hvala,ma nije problem trudnoća niti klimaks,nego nedaj Bože nešto gore




manuela RR -> RE: prvi znaci trudnoce (31.5.2018 22:23:21)


IZVORNA PORUKA: Lina1975

Hvala,ma nije problem trudnoća niti klimaks,nego nedaj Bože nešto gore


Ma na to ni ne pomisljaj..
Zato su bitne redovne ginekoloske kontrole,papa test,kolposkopija,mamografija...




Zer92 -> RE: prvi znaci trudnoce (19.6.2018 8:46:36)

Drage clanice, pola godine pokusavam da ostanem u drugom stanju, radila sam neke pretrage, ali sve je bilo u redu, tokom plodnih dana proslog mjeseca bila sam na folikulometriji, ginekologinja ustanovila da je sve u redu, i sad je sve u Bozijim rukama. Jako se bojim razocarenja ponovo, zelimo bebu vise od svega, imam neke simptome, ali s obzirom da puno razmisljam o tome, mogu ih pripisati i psihi. Za 5 dana bi trebala doci[sm=hudicek1.gif] , nadam se da ce ovaj put izostati. Procitala sam ovu temu od pocetka do kraja, i jako mi je tesko kad vidim koliko ste sve vi razocaranja dozivjele. Zelim svim zenama da im se zelja sto prije ispuni!




Berna4 -> RE: prvi znaci trudnoce (8.7.2018 9:56:04)

Kada se moze najranije uraditi test za trudnocu?😙




Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>