dr Rada Rakić-Kovačević (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Anica1 -> dr Rada Rakić-Kovačević (2.3.2011 9:42:32)

Da li neko isao kod ove dr privatno  u "Moja klinika"? Cula sam da imaju folikulometriju jeftinije nego kod drugih privatnika pa me interesuje ima li neko isustva?




mamaajna -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (11.3.2011 20:15:43)

ma jel to ona iz Skerliceve i tamo je bila jedna??????




Anica1 -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (11.3.2011 21:21:03)

Jeste, jos je u Skerlica, a radi privatno u ovoj klinici




mamaajna -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (12.3.2011 19:44:19)

ona je super,ona mi je vodila prvu trudnocu.temeljita i iskrena,sve naj naj




djoisa -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (15.3.2011 8:42:28)

na njihovoj web stranici pise da je Folikulmetrija-ukupna (ne po dolasku) - 50 KM




Anica1 -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (15.3.2011 9:54:06)

Tako pise, zvala sam, kosta 150 KM sve ukupno, bez obzira na broj dolazaka, znaci mozes doci 3 puta a mozes i 6, cijena je 150 KM. Malo mi je to skupo ne znam [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Lejla Ka -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (15.3.2011 13:35:01)

Sve naj za doc. Rakić.
U ostalo se ne razumijem, ali želim sreću i uspjeh.




Anica1 -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (15.3.2011 13:48:59)

Hvala Lejla Ka :) I ja sam cula dosta pozitivnih komentara o ovoj doktorici




anđelo -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (17.11.2011 18:36:41)

Ja baš i nemam pozitivno iskustvo,meni je zakazala ultrazvuk,zbog kontrakcija koje su mi utvrdili na gaku,propisali mi utrogestan ,da bi na kontroli kod nje ona komentarisala kako meni ni ne treba utrogestan (a nije me ni pregledala ,ona to onako odokativno) i rekla mi dođi kod mene za 15 dana ja ću te pregledat ultrazvukom.Nakon 15 dana mi na pregledu rekla da je ona umorna,da radi sama i da ne može me pregledati ultrazvukom.Nije ni rekla kad da opet dođem.Ja joj tražila uputnicu za gak da me gore pregledaju,ona nekako pogođene sujete napiše uputnicu i prokomentariše ,evo neka onda oni gore rade šta hoće,ovdjue je ionako gužva za ultrazvuk.Na gak odem isto veče i tu utvrde ,ono što umorna doktorica nije mogla,da i dalje imam kontrakcije i da su slabiji otkucaji bebinog srca,patnja ploda......imala bih još šta da napišem u ponedeljak idem kod nje da mi neke još pretrage ,briseve uzme,ali po meni je jako neprofesionalna....




Bebica11 -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (17.11.2011 18:41:28)

Anđelo nisam ni ja bas zadovoljna s njom bila, al eto. Nađi nekog stručnog dr s GAK-a i idi privatno da ti to vide bolje, nazalost moramo tako kad su svi naopaki




anđelo -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (17.11.2011 19:17:05)

Koji doktori s GAK-a su najstručniji,kakvo je tvoje iskustvo,inače naručena sam za  kraj novembra kod doktrora u vojnoj bolnici da mi pogleda na 4D,mislim da je kod dr Drljevića,al nisam sigurna.Na gaku me pregledao dr.Stojkanović Goran.




Bebica11 -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (17.11.2011 19:19:47)


IZVORNA PORUKA: anđelo

Koji doktori s GAK-a su najstručniji,kakvo je tvoje iskustvo,inače naručena sam za  kraj novembra kod doktrora u vojnoj bolnici da mi pogleda na 4D,mislim da je kod dr Drljevića,al nisam sigurna.Na gaku me pregledao dr.Stojkanović Goran.


najbolji su ti npr profesorica Jadranka Dizdarevic, onda sef patologije dr.Nikulin
ja se vodim kod dr. Abadzic Nidzare i ona je dobra za rizicne trudnoce, dobre su i doktorice Imsirija, koja god ti se od njih dvije potrefi, takodjer i dr.Godinjak, mislim da su oni naj gore, i nekog od njih trazi




anđelo -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (17.11.2011 19:31:28)

Hvala ti Bebica 11 puno..[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image].Ja sam mislila da kad dođeš  u ambulantu na gaku da te pregleda samo onaj dr.koji se potrefi,drugi ću put tražit dr.Jadranku.Također nisam znala da se gore može vodit trudnoća i izabrat svoj doktor.Mislila sam da se gore ide samo s uputnicom...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Bebica11 -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (17.11.2011 19:48:48)


IZVORNA PORUKA: anđelo

Hvala ti Bebica 11 puno..[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image].Ja sam mislila da kad dođeš  u ambulantu na gaku da te pregleda samo onaj dr.koji se potrefi,drugi ću put tražit dr.Jadranku.Također nisam znala da se gore može vodit trudnoća i izabrat svoj doktor.Mislila sam da se gore ide samo s uputnicom...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


pa i treba ti uputnica, vidi ovako ces, otidji u svoj lokalni DOM ZDRAVLJA i kod ginekologa lokalnog i reci za to srce bebino i komplikacije koje imas i zahtjevaj da ti daju uputnice da se vodis na GAK-u zbog toga, u sustini ako je neki normalan insan SAM CE TE POSLATI na GAK jer se oni boje preuzeti rizik za komplikovane slucajeve, bar je bilo tako kod mene i meni je sama dr rekla "ti ces se voditi na GAK-u" i onda odes po uputnicu i nazoves GAK i pitas kad je na ultrazvuku TAJ I TAJ dr(kojeg odaberes) i oni ti kazu npr drNikulin je tad i tad i fino se spakujes i odes na uzv (ima poseban dio gdje se rade samo uzv na GAK-u) i cekas red i dodjes njemu i uradis, tako mozes i s bilo kojom dr OSIM Jadrankom, kod nje samo idu oni koji imaju neke vezice(tako sam ja skontala) al mozes joj otici zato privatno, mislim da bi u tvom slucaju to bila najbolja opcija




anđelo -> RE: dr Rada Rakić-Kovačević (17.11.2011 20:25:30)

Ja sam svakako mislila Radi tražit uputnicu za vojnu,jer će me tamo na ultrazvuku pregledati drugi doktor,al tražit ću joj i da mi da još jednu (nadam se da to za nju neće biti previše)za gak.prošli put kad sam bila na gaku dali su mi da Rada uzme briseve vagine i da im dođem sa nalazima.Doduše nisu ovi s gaka napisali kasnije na nalazu bilo šta o usporenom radu srca bebe,samo utrogestan 2x3 i da nastavim sa magnezijem,ali imam sliku s ultrazvuka rada bebinog srca.Na slici ima impuls srčani (kao ekg)i neki plusići označeni.Svi mi kažu da ne brinem,i da je nešto ozbiljno,da bi me oni hospitovali,i te briseve na mjestu uzeli ,da bi to napisali na nalazu,ali naravno ja ne mogu prestat brinuti,




Stranica: [1]