RE: Vaginalni i cervikalni brisevi (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


T_A_J_A -> RE: Vaginalni i cervikalni brisevi (29.7.2013 15:04:01)

hvalaaaaaaaaaa malena_ze bila sam danas u pliklinici... htjela u drugu smjenu kaze ne rade drugu smjenu zbog godisnjih samo hitno... pa cu aBd sve ujutro da odradim u 7h ko nacrtana u poliklinici :D

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




selmica79 -> RE: Vaginalni i cervikalni brisevi (18.9.2013 19:26:47)

Sad ste me malo zbunile drage moje zenice iz Zenice , ja radila prosle sedmice vaginalne kod dr u bolnici , a nosila na Mikrobiologiju isto u bolnici?????Mislila sam ma hajd da imam i te uredne , kad mi nadjose neke bestije (ureaplasma <10 na 4 , moram na antiobiotike a ne znam da li sam trudna jer sam u isto vrijeme imala folikulometrije i ciljane odnose[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]Inace i ja sam imala probleme s uputnicama , uzas




selmica79 -> RE: Vaginalni i cervikalni brisevi (18.9.2013 19:29:20)

Ispravka , >10 na 4




Loretta -> RE: Vaginalni i cervikalni brisevi (19.9.2013 13:09:22)

selmica79, za tu ureaplasmu ne znam sta bih ti rekla, netko je ima citavu trudnocu i sve OK prodje, a u nekoga stvara velike probleme (kao sto je u mene bio slucaj). Ja sam u 2 navrata pila antibiotike, s tim dok sam bila trudna uzimala sam sumamed. U svakom slucaju, moja preporuka je da uzimas propisane antibiotike jer ova bakterija zna biti dobro zeznuta i tesko je se rijesiti. Drzim palceve da u tebe odmah nestane!!




selmica79 -> RE: Vaginalni i cervikalni brisevi (19.9.2013 20:38:00)

Meni je dr rekao da sacekam da vidim hocu li dobiti ili sam (daj boze) ostala trudna , jer valjda ako budem trudna ne smijem koristiti ovaj propisani Vibramycin , vec nesto drugo , tako sam ga shvatila.Nadam se da je to uzrok mog nezanosenja vec 6 mjeseci , jer kazu da ova bestija moze sljepljivat spermice i ne dat oplodnju.To nije bas jedini problem koji imam , ali se nadam od srca da ce biti mozda rijesenje....

Tebi veliko hvala na odgovoru , srce si




Lilli28 -> RE: Vaginalni brisevi (5.2.2014 18:29:14)

Pozzz cure :) Evo ovak od nedavno zivim u Bih.. Tocnije u Brckom. E sad... neznam kak kod vas ide. tek sam dobila zdravstveno osiguranje.. Nezaposlena sam i nisam trudna, planiram trudnocu uskoro.E sad me zanima, dal se vaginalni brisevi sto placaju kad ih radis preko zdravstvenog? I koliko se cekaju?
Buduci da planiram trudnocu uskoro zelim ih napraviti.Nadam se da ce mi netko odgovoriti. Pozz :)




Latinka -> RE: Vaginalni brisevi (7.2.2014 20:08:49)

Lilli28, ako vec nisi dosla do info, kad ides preko u zdravstvenog, mislim sa se nista ne placa, mozda par maraka. Ja sam radila prvi put preko zdravstvenog, u Sarajevu, s tim da sam imala preporuku ginekologa zbog missed ab.prije toga




miks -> RE: Vaginalni brisevi (19.4.2014 16:32:19)

Da li moram uraditi briseve ponovo ako sam ih radila poslije proslog spontanog prije pola gpdine i ako mi je nalaz posteljice bio ok?




drvo -> RE: Vaginalni brisevi (3.12.2014 18:59:21)

Pitanje koje se dvije uputnice vada kod dr. opste prakse kako bi se na UKC-u uradio papa test? hvala




kokouli -> RE: Vaginalni brisevi (3.12.2014 20:04:22)


IZVORNA PORUKA: miks

Da li moram uraditi briseve ponovo ako sam ih radila poslije proslog spontanog prije pola gpdine i ako mi je nalaz posteljice bio ok?

DA .




kokouli -> RE: Vaginalni brisevi (3.12.2014 20:05:21)

IZVORNA PORUKA: drvo

Pitanje koje se dvije uputnice vada kod dr. opste prakse kako bi se na UKC-u uradio papa test? hvala

Uputnica za ginekologiju da pise PAPA test ,i druga za Kolposkopiju za brisovi vagine i cerviksa .I to se dvoje ne radi u isto vrijeme vec sa razmakom od najbolje 1 mjesec.




kokouli -> RE: Vaginalni brisevi (3.12.2014 20:07:56)


IZVORNA PORUKA: Lilli28

Pozzz cure :) Evo ovak od nedavno zivim u Bih.. Tocnije u Brckom. E sad... neznam kak kod vas ide. tek sam dobila zdravstveno osiguranje.. Nezaposlena sam i nisam trudna, planiram trudnocu uskoro.E sad me zanima, dal se vaginalni brisevi sto placaju kad ih radis preko zdravstvenog? I koliko se cekaju?
Buduci da planiram trudnocu uskoro zelim ih napraviti.Nadam se da ce mi netko odgovoriti. Pozz :)


Mi u SA ne platimo nista za brisove i papa preko knjizice .




drvo -> RE: Vaginalni brisevi (3.12.2014 22:45:14)

Dr. mi je rekao samo da dvije upute uzmem tj. jedna ginekologija, druga il je rekao patologija ili citologija... On ce to kaze odraditi, a te za briseve radim na mokrobiologiji ona zuta zgradica.... danas isla da mi dr. opste praks. propise ne zna sta da napise, pa me zbunjuje




kokouli -> RE: Vaginalni brisevi (4.12.2014 17:25:33)

Rekla sam ti tacno sta da ti napise na jednoj ,sta na drugoj ,nema nikakve patologije i citologije .GAK papa test ,i Kolposkopija brisovi vahgine i cerviksa .U SA trenutno nema nista od podloga za brisove ...zvala sam neki dan ....tako da ne znam sta ces ,mozes privatno ...A na mikrobiologiju odes na DIPu i uzmes kad ima to za brisove .To je to .




Super Beba -> RE: Vaginalni brisevi (4.12.2014 20:59:30)

Analize cervikalnih i vaginalnih briseva rade i u zavodu za javno zdravstvo - ilidza ili stari grad (bistrik, prekoputa vijećnice). Briseve vam uzme ginekolog (privatno 20 km) ili u domu zdravlja besplatno.




kokouli -> RE: Vaginalni brisevi (5.12.2014 19:02:59)

Ovo sto sam napisala je 0km na knjizicu sve ,ima u Skerlica isto odes sama uzmes dzidze za brisove na mikrobiologiji odradis i to je to ,i vratis kad dr.uzme uzorak opet na mikrobiologiju .




malena27 RR -> RE: Vaginalni i cervikalni brisevi (4.11.2015 10:10:44)

IZVORNA PORUKA: nanaca

Cao!Ukratko - gdje u SA ovo obaviti? Na Kosevu nemaju potrebnih podloga. Navodno SANASA ovo radi. Cula sam da je 30 KM nalaz, a jos 30 sto oni uzmu bris. Druga opcija je da bris uzme moj dr. Molim iskustva i savjete. Hvala.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]