|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
20.3.2012 17:32:47   
Dz3ni
amyce baš ti hvala, svaka informacija mi je zlata vrijedna. Znam da je teško kod njega zakazati termin, evo i ja se patim s tim već neko vrijeme, ali valjda ću uspjeti pa javim kako je bilo user posted image
Baš mi je žao zbog bebice koju si izgubila...user posted image znam da ne postoje riječi koje bi te utješile, ali bitno je da si sad već izgurala skoro do kraja, samo hrabro user posted image
Puno sreće i sa preostalom trudnoćom i sa porodom...pošto si već blizu. user posted image I ja za sedmicu i par dana ulazim u 8.mjesec, baš je brzo prošlo...

(odgovor članu amiyca)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
20.3.2012 18:43:47   
Amyla
evo i mene sa mojim iskustvom user posted image

ja sam se porodila prije 8 mjeseci i cijelu mi je trudnocu vodio dr.Senad Murtezic, on me je i porodio user posted image ja sam bila prezadovoljna, dr je pravi profesionalac, u punom smislu te rijeci. Skoro svaki put sam morala imati uputnicu od doktora iz DZ, doktori to ne traze, njima to ne treba vec sestre na kartoteci, mada sam se ponekad znala i izvuci, kad je guzva user posted image sto se tice pregleda, ja sam doktora licno zvala i onda bi mi on rekao kada da dodjem, a mislim da se moze i nazvati GAK i vidjeti kad dr radi user posted image

< Poruku je uredio Amyla -- 20.3.2012 18:45:05 >


_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
20.3.2012 19:00:49   
nutellica
Moj glas kao i sve pohvale za doktora Stojkanovicauser posted image user posted image

_____________________________

Svatko želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i rast događa se penjući se na nju.

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
21.3.2012 7:47:45   
Esmeralda

IZVORNA PORUKA: nutellica

Moj glas kao i sve pohvale za doktora Stojkanovicauser posted image user posted image



i ja dajem veliki glas za njegauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
19.4.2012 20:39:21   
Puhkicaaa
Drage moje, evo sam iscitala ove komentare i sad sam u pravoj dilemi:(. Ja sam u 30. sedmici i trudnocu mi vodi dr. Begic. ali citajuci sve ove komentare sad sam totalno isprepadana. Doduse i sama sam primjetila da nije bas zainteresovan kad mu kazem da imam neku tegobu ili slicno.Pa i kad gleda bebu sve sebi nesto u bradu prica..i za sekund pregeld gotov. Mislila sam se snjim dogovoriti za porod ali sad ni sama ne znam sta da radim.
Kad vidim sve ove tuzne komentare srce mi se stegne. Ma dala bih im i pare samo da se moja Puhkica rodi ziva i zdrava. Pa jel neko zna koje su to 'visine' koverti' koje su daju babici ili doktoru??? ako znate nek mi neko javne.

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
19.4.2012 20:52:19   
nutellica
Ja im nisam dala marke niti cu, uredu pocas_tit kad se beba abd rodi tortom i sokicima nekim normalno, ali novac ne dolazi u obzir!Nemoj me sad pogresno shvatiti, ali oni upravo i jesu takvi jer smo ih mi tome nauciliuser posted image user posted image
Licno sa dr Begicem imam uzasno iskustavo, vazi da strucnjaka ali u mom slucaju niti je pokazao strusnost, naprotiv strasan neprofesionalizam sam dozivjela od strane doticnog dr!
Znam da je sve to individualno,ali eto moje iskustvo s njim je zaista lose, ne volim ga ni sresti kad odem gore!

< Poruku je uredio nutellica -- 19.4.2012 20:53:03 >


_____________________________

Svatko želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i rast događa se penjući se na nju.

(odgovor članu Puhkicaaa)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
19.4.2012 20:59:30   
teacher75
babica ti je najbitnija, evo ti moje iskustvo: 1.porod imala stelu kod dr koji me porodio, nisam mu platila ali sam do njega dosla preko privatnih poznanstava pa sam ocekivala da ce me pripazit. na brzinu obavljen porod, radili mi epiziotomiju, on me nije sivao nego neka nepoznata dr. on se ispario odmah nakon poroda. drugi porod: nije ni bilo dr, poradjale me samo babice, trudile se da mi ne rade epizitomiju, pravo su bile fine i ljubazne, pa je to na kraju i uspjelo, imala samo par unutrasnjih konaca, puno se brze oporavila. nikom nista nisam platila, mada je na prvom porodu svekrva platila babici pa je bila prilicno ljubazna, ali eto, na 2. porodu babicama nije bilo placeno pa su opet bile ljubazne, cak i ljubaznijeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
19.4.2012 21:00:23   
teacher75
i ja sam o begicu cula lose stvari, ni meni se ne svidja nikako, sav mi djeluje pogubljen i smotanuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
19.4.2012 21:07:43   
nutellica
IZVORNA PORUKA: teacher75

i ja sam o begicu cula lose stvari, ni meni se ne svidja nikako, sav mi djeluje pogubljen i smotanuser posted image

Ja nekako i dan danas imam osjecaj da mi je upravo taj dr isprovocirao prijevremeni porod koji se nazalost zavrsio tragicno, tako me je grubo pegledaao nemogu reci da me zaboljelo nego sam se bukvalno sva preznojila od silnog bola, i dok sam lezala gore zene su se strasno zalile na njegovu grubocuuser posted image , a da ne pricam kakve sam grozote poslije od tog istog dr dozivjelauser posted image user posted image

< Poruku je uredio nutellica -- 19.4.2012 21:09:06 >


_____________________________

Svatko želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i rast događa se penjući se na nju.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
19.4.2012 21:36:23   
Blue rose RR
Meni je skinuo serklaž Begić, pregledao me dva puta-ništa grublje od polovice koji su me pregledali (ili sam ja osjetljiva), porodio me, bez marke da sam mu dala, zašio me poslije poroda - ali sve je to "uredno" nadgledao moj muž.
Možda ga je bilo strah njega :) ili mog zvanja.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
20.4.2012 8:45:16   
pralina
ewo da i ja dam komentar,,bas jucer sam bila na pregledu kod doktora Begica-privatno gdje radi kod doktorice Šacire Kapic-Lacevic moram, reci da je jako bio ljubazan,detaljno mi je uradio ultrazvuk sve lijepo pokazao i objasnio i pitao me nekoliko puta jeli ima nesto da mi nije jasno da mi objasni.Bila sam primorana da trazim misljenje privatnika jer pregled u Ilijasu kod doktora Dedaica ne traje ni 20sekundi i jer me je na zadnjem pregledu bas upalsio i samo ispratio do vrata i uvijek tako sa svima.Mislim da svi oni cekaju da im se dodje privatno ili da ima se da nesto u koverti,nazalost

_____________________________

"Samo vjera u Allaha dz.š.zaista pomaže"

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
20.4.2012 9:05:40   
nutellica
Normalno da ce biti ljubazan, pa ti privatno placas njegovu ljubaznostuser posted image , logicno da mu nikada nece doci ukoliko ne bude ljuubazanuser posted image

_____________________________

Svatko želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i rast događa se penjući se na nju.

(odgovor članu pralina)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
20.4.2012 9:07:28   
pralina
Pa da,svi su oni takvi,koliko para toliko ljubaznosti.....

_____________________________

"Samo vjera u Allaha dz.š.zaista pomaže"

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
20.4.2012 9:11:34   
nutellica
Ako se ne varam i Dr Dedeic ima privatnu ordinaciju, ako je to isti dr koji ordinira u DZ Vogosca?

_____________________________

Svatko želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i rast događa se penjući se na nju.

(odgovor članu pralina)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
20.4.2012 9:19:31   
pralina
Upravo tako,on radi i u DZ Ilijas utorkom,srijedom i cetvrtkom i zaista pregled mu traje nekoliko sekundi i to je to.Ni ne zavrsi sa jednom trudnicom vec drugu prozivauser posted image

_____________________________

"Samo vjera u Allaha dz.š.zaista pomaže"

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
9.5.2012 21:05:05   
Puhkicaaa
A jel neko zna ili ima iskustva sa doktoricom Naimom? Cini mi se da se preziva Imšira. Bila sam jednom kod nje na pregeldu, ucinila mi se da je detaljna. Pregledala je bebu 15 minuta. Doduse tada sam imal ai kontrakcije pa mozda je i zbog toga pregeld trajao malo duze.
Ako neko ima neku info o njoj please javite.
Hvala!!!

(odgovor članu pralina)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.6.2012 19:20:30   
Marija13
Ja se silom prilika našla kod Murtezića i namjeravam kod njega i ostati, ali je čovjek brz user posted image user posted image user posted image nadam se da uspije sve vidjeti za minut uz pregleda...sad sam u 14.nedjelji, i shvatam da cu svaki put morati dolaziti po uputnicu u dz ali zanima me gdje cu vaditi krv? Pozdrav

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Puhkicaaa)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.6.2012 19:27:45   
ElmaB
Moj savjet je i da ostaneš kod Senada Murtezića. Meni je radio oba poroda i prezadfovoljna sam. Porodio je i prije dva mjeseca moju sestru i o njemu zaista sve najbolje. Neka te ne brine što ti se čini da je brz, ali ej zaista stručan i ne brini vidi sve. Krv možeš izvaditi u domu zdravlja ili u ambulantama porodične medicine ili privatno, kako god želiš.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
8.6.2012 9:27:06   
tajra26

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Moj savjet je i da ostaneš kod Senada Murtezića. Meni je radio oba poroda i prezadfovoljna sam. Porodio je i prije dva mjeseca moju sestru i o njemu zaista sve najbolje. Neka te ne brine što ti se čini da je brz, ali ej zaista stručan i ne brini vidi sve. Krv možeš izvaditi u domu zdravlja ili u ambulantama porodične medicine ili privatno, kako god želiš.


i kod mene ista situacija..sve pohvala za dr.Murtezica... brz jeste ali je stvarno strucnjak...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
8.6.2012 9:31:56   
veeseelaa
babica ti je najbitnija


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
8.6.2012 9:38:47   
nutellica

IZVORNA PORUKA: Marija13

Ja se silom prilika našla kod Murtezića i namjeravam kod njega i ostati, ali je čovjek brz user posted image user posted image user posted image nadam se da uspije sve vidjeti za minut uz pregleda...sad sam u 14.nedjelji, i shvatam da cu svaki put morati dolaziti po uputnicu u dz ali zanima me gdje cu vaditi krv? Pozdrav

Moju kolegica je ta njegova brzina bas kostala, porodio je na carski i zaboravio posteljicu, zena mjesec dana provela u bolnici, nema kakve bakterije i upale je nisu snasle!
Ali, opet sve je to individualno, i svaki od njih ima svojh propusta kojih naaravno ne bi smjelo biti, ipak je to oblast u kojoj greske ne bi trebale da se desavaju, ali tako nam je!

_____________________________

Svatko želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i rast događa se penjući se na nju.

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
9.6.2012 22:34:43   
Crvena
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Moj savjet je i da ostaneš kod Senada Murtezića. Meni je radio oba poroda i prezadfovoljna sam. Porodio je i prije dva mjeseca moju sestru i o njemu zaista sve najbolje. Neka te ne brine što ti se čini da je brz, ali ej zaista stručan i ne brini vidi sve.


Imam samo rijeci hvaleuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
11.6.2012 16:28:25   
Esmeralda

IZVORNA PORUKA: nutellica


IZVORNA PORUKA: Marija13

Ja se silom prilika našla kod Murtezića i namjeravam kod njega i ostati, ali je čovjek brz user posted image user posted image user posted image nadam se da uspije sve vidjeti za minut uz pregleda...sad sam u 14.nedjelji, i shvatam da cu svaki put morati dolaziti po uputnicu u dz ali zanima me gdje cu vaditi krv? Pozdrav

Moju kolegica je ta njegova brzina bas kostala, porodio je na carski i zaboravio posteljicu, zena mjesec dana provela u bolnici, nema kakve bakterije i upale je nisu snasle!
Ali, opet sve je to individualno, i svaki od njih ima svojh propusta kojih naaravno ne bi smjelo biti, ipak je to oblast u kojoj greske ne bi trebale da se desavaju, ali tako nam je!


Nevolim kad me neko na brzinu pregleda, nestignem nesto ni pitati ako treba....Obje trudnoce sam isla kod prof.Jadranke i njenog sina pregledi su trajali po 30 minuta....bas detaljni UZ pregled, ginekoloski takodje....onako samo me skine s dnevnog reda to mi nekako nije ok,...ali sve zavisi kako netko radi svoj posao

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
25.3.2013 18:06:33   
fikolino
Ja sam se odlucila za dr. Nikulina. Mnoge ga moje prijateljice hvale kazu da je bas profesionalan i da te svaki put detaljno pregleda.

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
29.1.2014 22:22:59   
maza85
moj izbor Dr.Rovcanin user posted image

(odgovor članu fikolino)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *