RE: patronažna sestra (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


ivana10 -> RE: patronažna sestra (12.2.2014 9:34:45)

Draga allanah, evo napisala sam problem i na temi koju si preporucila! petnest dana je bilo super, nije bolilo, sad opet pocelo i to samo desna bradavica!:( Tako mi je vise dosadilo da stalno boli, ali sam i ponosnoa rto moja djevojcica doji vec tri mjeseca, uz sve tegobe! Uh!




Alannah -> RE: patronažna sestra (12.2.2014 22:16:20)

Ako ce ti biti lakse,malom je 16 i pol mjeseci.Rastu zubi plus nekad kad zaspi dok sisa,kao da ima grc vilice i tako stisne,da ne mogu izvadti bradavicu.Skoro su obje bolile,ne znam koja vise,za jednu sam i oplakala.Mazem babylove kremom kad boli i idemo dalje,ne odustajemo.A na pocetku sam mislila da necu uspjeti.




mama i nora -> RE: patronažna sestra (27.7.2014 15:19:07)

dajte brojeve ko ima pls te privatne patronažne što dolaze na adresu...isključivo dojenje da pomognu...hitno!!!




DM -> RE: patronažna sestra (27.7.2014 15:23:04)


IZVORNA PORUKA: mama i nora

dajte brojeve ko ima pls te privatne patronažne što dolaze na adresu...isključivo dojenje da pomognu...hitno!!!

061188892 Azra(ovo je ona moja-dooduše od prije 5 godina)




tackicaa -> RE: patronažna sestra (10.8.2014 23:35:12)

Pozdrav svima.. Porodila sam se prije 6 dana i patronazna sestra mi je dosla dan po izlasku iz bolnice i rekla mi je da ce mozda doci jos ako bude imala vremena.. :-/ Moze li mi neko preporuciti sestru za patronazu i dati njen broj, ali koja dolazi na podrucje Ilidze..




Medi_87 -> RE: patronažna sestra (11.8.2014 15:52:20)

juc mozda [sm=hudicek1.gif] njena obaveza je da dodje tri puta nakon poroda




Eleonoraa -> RE: patronažna sestra (11.8.2014 16:32:11)

mora doci 3 puta, kad sam djetetu otvarala karton u DZ (kad smo dosli na prvu vakcinu) uzimaju podatke o bebi i meni
i izmedju ostalog su me pitali da li mi je patronazna dosla 3 puta




tackicaa -> RE: patronažna sestra (11.8.2014 17:36:50)

Znam da je obavezno tri puta, ali se unaprijed ispricala ako ne dodje u roku kojem treba jer sama radi na vise opcina.. A meni se izgleda jedan koncic upalio i ima nesto bijelo, tako da ne mogu da je cekam zato pitam za preporuku i broj neke patronazne..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]