Gdje kupti opremu za slikanje? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


zagy -> Gdje kupti opremu za slikanje? (25.5.2011 9:43:20)

Obzirom da jednoj osobi želim kupiti nešto lijepo, a ona se u zadnje vrijeme počela baviti slikanjem kao hobijem, kontala sam nešto joj uzeti u tom fazonu.
Obzirom da sam ja i slikanje na Vi, molim savjet šta bi joj mogla uzeti i gdje u Sarajevu. Znam da ima štafelaj i kistove i sve to, ali kontala možda neke boje[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley24.gif[/image] ali koje i da li je to uopšte dobar poklon[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Hvala na pomoći




veeseelaa -> RE: Gdje kupti opremu za slikanje? (25.5.2011 9:54:14)

ja bi radije štafelaj nego boje i kistove
iako i boje znaju biti skupe
stafelaj možeš naći u Obiju a mislim da  ga ima i u knjižarama kao i u galerijama slika




hanabanana -> RE: Gdje kupti opremu za slikanje? (25.5.2011 12:38:40)

Palete, OBI....

Zavisi jel početnik amater, ili je na putu ka profesionalizmu...




Super Beba -> RE: Gdje kupti opremu za slikanje? (25.5.2011 21:10:23)

Znam da ima jedna radnja na Skenderiji, ubij me, al imena se ne mogu nikako sjetiti...prekoputa je Zdravstvenog, u onoj novoj zgradi ...helem, tu ima sve za slikanje, znam čak da imaju i kurseve slikanja..




Mik Mik -> RE: Gdje kupti opremu za slikanje? (27.5.2011 9:18:58)

S obzirom da se i ja bavim slikanjem ja bih se uvijek obradovala novim bojama, špahtlama, kistovima jer toga uvijek treba i brzo se troši, novoj paleti, ne znam kakav ima štafelaj veliki ili je onaj manji mobilni, ako nema taj mali to je dobra ideja. Mislim sa novim kistovima ili bojama ne možeš nikako fulati. A boje imaš kupiti u GALERIJA FAKTA Hamdije Kreševljakovića 7c, na Akademiji likovnih umjetnosti ili u Galeriji Paleta. Toliko ja znam za Sarajevo ako neko zna više i mene bi zanimalo.




sarisari -> RE: Gdje kupti opremu za slikanje? (18.6.2012 12:49:24)


moja mama uskoro ide u penziju i s obzirom da lijepo slika mislila sam joj kupiti na poklon neku opremu za slikanje čisto da malo amaterski "ubija" vrijeme kada ode u penziju pa me zanima koliko to košta odnosno šta mi je sve potrebno, bila bih vam jako zahvalna na informacijama




Leva -> RE: Gdje kupti opremu za slikanje? (18.6.2012 13:01:03)

U Facti mozes kupiti ama bas sve od perli za pravljenje nakita, glinamola, boja za sve i svasta, svile za oslikavanje, platna za slike itd..




sarisari -> RE: Gdje kupti opremu za slikanje? (18.6.2012 13:44:39)

hvala puno




elma.m -> RE: Gdje kupti opremu za slikanje? (27.9.2013 14:52:42)

Ima radnja iznad skenderije u onoj ulici gdje trola prolazi, pa u nekom podrumu. Imaju svega :)




masnica -> RE: Gdje kupti opremu za slikanje? (12.12.2013 21:51:39)

Imaju u OBI-ju kupiti ali mislim da je dosta skupo, mozda oko likovne akademije da se raspitas, ja znam da tamo imaju dvije radnje, pa provjeri ili u nekoj boljoj knjzari, mozda Exkluziv?? [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]