kataloška kupovina kozmetike (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


alenas -> kataloška kupovina kozmetike (1.6.2011 14:38:13)

šta mislite o kataloškoj kupovini kozmetike, tipa AVON, ORIFLEM I SL?Zanima me šta vi mislite o tome, isplati li se, kakav je kvalitet, moja poznanica se bavi istim pa me zanima jel ko od vas imao iskustva s tom kozmetikom?




vila_7 -> RE: kataloška kupovina kozmetike (1.6.2011 14:45:20)

povremeno kupim i budem koliko toliko zadovoljna-parfemima uvijek, a ostalo je samo problem boja jer npr.kad kupujes ruz moras paziti kako ce se koja boja i tekstura ruza odraziti na tvoje usne!




reallove -> RE: kataloška kupovina kozmetike (1.6.2011 14:48:00)

ja sam prije kupovala iz kataloga,onako zadovoljna sam..najvise sam uzimala parfeme i preparate za njegu tijela i kose[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




henna ze -> RE: kataloška kupovina kozmetike (1.6.2011 15:11:10)

ja kupim..ima parfema koje volim..pravo fini budu na sniženjima..kupujem isto z anjegu tijela i stopala..kupujem za henu sprej za raščešljavanje kose..kupujem za intimnu njegu..ono od trešnjinog cvijeta...kupim...samo ne ruževe..ne pudere i ne maskare..to kupujem u dm-u




Anoniman -> RE: kataloška kupovina kozmetike (1.6.2011 15:21:36)

ja redovno kupujem iz yves rocher i  prezadovoljna sam sa produktima kreme za negu tela i lica ,nekad neki parfem , trake za depilaciju imaju dobre , dakle zadovoljna




Bambi09 -> RE: kataloška kupovina kozmetike (2.6.2011 9:10:51)

koliko se sjecam o ovome imas na temi Kozmetika




idana_85 -> RE: kataloška kupovina kozmetike (4.6.2011 15:03:50)

Ja radim oriflame ozbljno, pa sam tako i ozbiljan potrosac. Kod mene je u kuci sve uglavnom oriflame kao i u mom neseseru. Kozmetika je odlicna. Mislim isto i za Avon i ostale kuce. Kao caln se jos moze ustediti ili zaraditi, zavisi sta ko zeli, kao i osvojiti divni pokloni. Toplo preporucujem!




alenas -> RE: kataloška kupovina kozmetike (7.6.2011 7:43:27)

Ija koritim oriflame, ranije sam kupovala iz avona, najčešće su to šamponi i kupke, i evo mogu reći i toplo preporučiti šamponi iz oriflame su odlični.




lost -> RE: kataloška kupovina kozmetike (7.6.2011 8:13:05)

Od kataloških proizvoda koristim samo ova tri kojima sam zadovoljna a ostalo me se nije baš nešto dojmilo[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]:
[img]http://www4.slikomat.com/11/0607/42e-tropic.jpg[/img]
Pravi ljetni osvježavajući i super miriše...

[img]http://www4.slikomat.com/11/0607/vbv-puder.png[/img]
Ovaj puder dugo koristim i baš mi odgovara

[img]http://www4.slikomat.com/11/0607/umr-rapica.png[/img]
I ova rašpica za stopala je super

Eto ovo su jedine tri stvari koje redovno naručujem i ništa više, ostale potrpštine uglavnom kupujem u DM-u ili CM-u ili Didac-u




vila_7 -> RE: kataloška kupovina kozmetike (7.6.2011 8:15:17)

lost kako si boju potrefila koja ti odgovara? mislim na puder





lost -> RE: kataloška kupovina kozmetike (7.6.2011 10:21:47)

IZVORNA PORUKA: helena_7

lost kako si boju potrefila koja ti odgovara? mislim na puder



Ja koristim natural beige i odgovara mi savršeno jer sam svijetlog tena, a ovaj nije skroz svijetao tako da mi baš izgleda prirodno... Ima isto natural rose ali on je najsvjetliji pa mi ne paše, a golden beige ti je baš sad za ljeta ako si tamnijeg tena




ziki -> RE: kataloška kupovina kozmetike (7.6.2011 10:31:59)

Ja sam kao student iz zeze pocela da radim sa oriflemeom i kasnije se opasno navukla. Vec dugo godina samo porucujem, ostale su mi neke stvari koje redovno uzimam npr maskaru Giordani, puder, gel za intimnu njegu i proizvodi za njegu stopla. Parfeme sam porucivala iz Avona i bila prezadovoljna.
Za nijanse pudera, ruzeva... od osobe koja prodaje moze se trazit uzorak, bar je tako bilo dok sam ja radila.




Nenci -> RE: kataloška kupovina kozmetike (14.5.2013 18:31:45)

Vidjeh da ima i ova tema pa da napisem svoje iskustvo. Radi se Oriflejmu. Godinama sam ponesto kupovala iz kataloga preko poznanica. Onda su mi objasnili kako mogu postati i sama clan i sve proizvode kupovati jeftinije. Nisam dugo clan, tako da nisam mnogo proizvoda probala ali neke mogu preporuciti Gioradni Gold kolekcija mi je sva odlicna, kvalitet dobar, izgled i ponuda. Takodje je provjereno da su im maskare dobre, ja sad koristim Hyper Stretch i super mi je bas. Sapuni i kreme za ruke su super mirisni i kvalitetni.
Eto ako neko zeli da sazna vise, tu sam da odgovorim na pitanja. :)




Honey3 -> RE: kataloška kupovina kozmetike (14.5.2013 20:24:11)

Ja sam od nedavno clan Farmasi-turske kozmetike sa halal certifikatom.Kozmetika im je pravo povoljna i jako kvalitetna,preporucila bih njihov roll on,pastu za zube sa misvakom i gel crvena paprika za masazu,me ekstra stvari[sm=smiley1.gif] a sto se tice zarade,pa kao i avon i oriflejm,po procentu,ja uglavnom sto zaradim za kozmetiku potrosim,tako da sam vazda na pozitivnoj nuli[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: kataloška kupovina kozmetike (14.5.2013 20:34:36)

ja sam sve probala...i oriflame i avon evo i farmasi...[sm=smiley36.gif]
u svakom katalagu ima što je postalo moj dio kozmetike...no nešto mi se čini faramsi će preuzet...
naime lak za nokte od 3 KM je fantastičan...brzoga sušenja, sjaja i boje da sam u čudu ostala...
a tek što su mi sami sastavili nijansu ruža i laka[sm=smiley20.gif] da se ne morim nijansama na papiru[sm=smiley36.gif]


Do sada unazada 8 godina koristim rumenilo u kuglicama oriflame...gioradni kolekcije...
međutim sada vidim faramsi ima vrlo povoljno isti proizvod daću mu šansu zasigurno jer sjenu koju sma uzela...ista je predobra, baš mi godi[sm=smiley1.gif]

eh dobila sam primjerk reklamni CC kreme ...tonirana krema...ja puder ne kosristim nego nivea kremu u boji...
sad ćemo i ovo probati[sm=smiley1.gif]

nemama žibce da s ebavim time...nemam vremena za to...al imama do koga da naručim i uz kafu dobijem potrebno[sm=bravo.gif]




Honey3 -> RE: kataloška kupovina kozmetike (14.5.2013 20:39:04)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam sve probala...i oriflame i avon evo i farmasi...[sm=smiley36.gif]
u svakom katalagu ima što je postalo moj dio kozmetike...no nešto mi se čini faramsi će preuzet...
naime lak za nokte od 3 KM je fantastičan...brzoga sušenja, sjaja i boje da sam u čudu ostala...
a tek što su mi sami sastavili nijansu ruža i laka[sm=smiley20.gif] da se ne morim nijansama na papiru[sm=smiley36.gif]


Do sada unazada 8 godina koristim rumenilo u kuglicama oriflame...gioradni kolekcije...
međutim sada vidim faramsi ima vrlo povoljno isti proizvod daću mu šansu zasigurno jer sjenu koju sma uzela...ista je predobra, baš mi godi[sm=smiley1.gif]

eh dobila sam primjerk reklamni CC kreme ...tonirana krema...ja puder ne kosristim nego nivea kremu u boji...
sad ćemo i ovo probati[sm=smiley1.gif]

nemama žibce da s ebavim time...nemam vremena za to...al imama do koga da naručim i uz kafu dobijem potrebno[sm=bravo.gif]

ma sta,nisam ti ga zar toliko naplatila ???? [sm=smiley36.gif]Kosta 2,20,jesam te[sm=jezicek.gif]




Hanady RR -> RE: kataloška kupovina kozmetike (14.5.2013 20:40:04)


IZVORNA PORUKA: Honey3


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam sve probala...i oriflame i avon evo i farmasi...[sm=smiley36.gif]
u svakom katalagu ima što je postalo moj dio kozmetike...no nešto mi se čini faramsi će preuzet...
naime lak za nokte od 3 KM je fantastičan...brzoga sušenja, sjaja i boje da sam u čudu ostala...
a tek što su mi sami sastavili nijansu ruža i laka[sm=smiley20.gif] da se ne morim nijansama na papiru[sm=smiley36.gif]


Do sada unazada 8 godina koristim rumenilo u kuglicama oriflame...gioradni kolekcije...
međutim sada vidim faramsi ima vrlo povoljno isti proizvod daću mu šansu zasigurno jer sjenu koju sma uzela...ista je predobra, baš mi godi[sm=smiley1.gif]

eh dobila sam primjerk reklamni CC kreme ...tonirana krema...ja puder ne kosristim nego nivea kremu u boji...
sad ćemo i ovo probati[sm=smiley1.gif]

nemama žibce da s ebavim time...nemam vremena za to...al imama do koga da naručim i uz kafu dobijem potrebno[sm=bravo.gif]

ma sta,nisam ti ga zar toliko naplatila ???? [sm=smiley36.gif]Kosta 2,20,jesam te[sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

ama ja zaokružila[sm=smiley36.gif]nemama poja koliko je za 3 KM halalila...(iako ih nisam dala)[sm=jezicek.gif]




Visnja RR -> RE: kataloška kupovina kozmetike (14.5.2013 20:44:15)

koristila sve po malo...

Oriflame bronzing perle rumenilo i spa swedish krea za stopala i spa swedis krema za ruke ....extra su...
sve druge stvari su mi onako.... ne bih
Avon mislim da nisam nikad
a Faramasi sam dobila sjajilo za usne i bio je extra...nesto kao karmin/sjajilo...ali mi nije bio suđen...negdje ga posijah...

Imala sam priliku da u prostorijama Farmasi razgledam njihovu dekorativnu kozmetiku...ooooo kako bih voljla imati sve ... [sm=smiley1.gif]




Skvo RR -> RE: kataloška kupovina kozmetike (14.5.2013 20:54:25)

Ja evo prvi put cujem za farmasi...jel i to kataloska...visnja gdje ti nadje testere da probas?




zvončica -> RE: kataloška kupovina kozmetike (14.5.2013 20:56:46)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja evo prvi put cujem za farmasi...jel i to kataloska...visnja gdje ti nadje testere da probas?


Imas ih na FB....




salmy -> RE: kataloška kupovina kozmetike (14.5.2013 20:59:50)


IZVORNA PORUKA: Honey3

Farmasi-turske kozmetike sa halal certifikatom.

Kako mislis halal? nisam znala da postoji i halal ruz za usne[sm=smiley36.gif]
sorry ali meni sega




vila_7 -> RE: kataloška kupovina kozmetike (14.5.2013 21:00:50)

uu ja volim Avonove parfeme,a ima ih i Oriflame odlicnih. I svidja mi se Avonov nakit al je preskup

P.S. (zvoncice sutra saljem slike-uslikala al niakd postaviti -jos danas da stavim-MM odnio kabal [sm=smiley36.gif] )




MicoTico -> RE: kataloška kupovina kozmetike (14.5.2013 21:08:44)

Nešto ne volim kataloški kupovati. Nikad mi nije isto ko kad vidim uživo, pomirišem,...
Znala sam kupiti npr. roll on, ili kupku,.. šminku slabo, skoro nikad.
Trenutno imam samo rumenilo u kuglicama od Avona, ali slabo ga koristim.
Nisam znala da Farmasi ide preko kataloga, ja sam ga kupovala u Didacu.




Visnja RR -> RE: kataloška kupovina kozmetike (14.5.2013 21:12:43)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja evo prvi put cujem za farmasi...jel i to kataloska...visnja gdje ti nadje testere da probas?


Farmashi nam je bio sponzor u prsloj nagradnoj igri pa bila kod njih

http://www.farmasi.ba/index.php/home

jos mi nisu poslali PR da ga objavim [sm=smiley1.gif]





Hanady RR -> RE: kataloška kupovina kozmetike (14.5.2013 21:15:31)

a čuj bio sponzor...[sm=bravo.gif]
želimo ga opet...[sm=smiley36.gif]

nego...
ja sam koristila dugo godina unazad sigurno 8 kuglice rumenilo oriflame giordani kolekcije...
kad ih stignem na nekom sniženju 16 km ih platim ainače su oko 25 KM...faramsi ih ima po cjeni od nepunih 10 K;...
mislim da ću im dati šansu[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>