|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Masina za susenje vesa
9.3.2015 8:49:13   
colito

IZVORNA PORUKA: canim

Meni se nikad nista nije smanjilo iz susilice a za guzvanje ne znam sta bih komentarisala, nemam tog iskustva, jer budu stvari bas mekane i lako se sloze, ja iz susilice nista ne peglam.
Imam iskustva sa Beko i Gorenje, toplo preporucujem Beko sa senzorima susenjem jer s tim senzorima susi tacno onliko koliko je potrebno da bude suho. Gorenje mi je nako, nije dobra kao Beko.


Ma eto ja sam u dvoumiici izmedzu Beko i Gorenje, a koja Beko masina( sifra broj, koji model ) posto ima vise vrsta

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Masina za susenje vesa
12.3.2015 8:21:26   
mamabb
Ja imam beko DCU8330,moja najdraža pomoćnica ove zime :)

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Masina za susenje vesa
11.10.2015 13:14:48   
škorpija
Prijateljica zeli kupiti sušilicu, al nema prostora pa mora biti kombinirana, sa onom za veš, koja je najbolja, ima li ko preporuku, nela je i skuplja ali da je dobra

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Masina za susenje vesa
15.11.2015 9:09:50   
Miimy
Zenice i meni treba svjeze iskustvo perilica/susilica ako neko ima 2u1 iskustvo .... kako susi pere, jel kvarljiva... svi kazu bolje odvojeno al u nasem slucaju ne izvodivo zbog malog kupatila pa cak i stavljanje jedne na drugu....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Masina za susenje vesa
15.11.2015 9:33:58   
salmy

IZVORNA PORUKA: Miimy

Zenice i meni treba svjeze iskustvo perilica/susilica ako neko ima 2u1 iskustvo .... kako susi pere, jel kvarljiva... svi kazu bolje odvojeno al u nasem slucaju ne izvodivo zbog malog kupatila pa cak i stavljanje jedne na drugu....

imas prije postove pisale smo...ja sma jos uvijek zadovoljna sa svojom

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Masina za susenje vesa
15.11.2015 9:47:55   
Miimy

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Miimy

Zenice i meni treba svjeze iskustvo perilica/susilica ako neko ima 2u1 iskustvo .... kako susi pere, jel kvarljiva... svi kazu bolje odvojeno al u nasem slucaju ne izvodivo zbog malog kupatila pa cak i stavljanje jedne na drugu....

imas prije postove pisale smo...ja sma jos uvijek zadovoljna sa svojom

evo upravo iscitavam al reko opet da provjerim frisko imali neko..... hvala puno salmy ;)

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Masina za susenje vesa
15.11.2015 10:15:58   
Miimy
https://domod.ba/shop/proizvod/indesit-perilica-susilica-iwdc-6125-fr/IN62481

https://domod.ba/shop/proizvod/indesit-masina-za-pranje-i-susenje-vesa-iwdd-6145/IN74723

ova dva modela sam nasla cjena me malo iznenadi sto su ovako jeftine ....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Masina za susenje vesa
15.11.2015 10:37:32   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Miimy

https://domod.ba/shop/proizvod/indesit-perilica-susilica-iwdc-6125-fr/IN62481

https://domod.ba/shop/proizvod/indesit-masina-za-pranje-i-susenje-vesa-iwdd-6145/IN74723

ova dva modela sam nasla cjena me malo iznenadi sto su ovako jeftine ....


ja imam samo sušilicu Indesit,bila je mislim 600KM
i bas sam zadovoljna

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Masina za susenje vesa
15.11.2015 10:53:39   
salmy

IZVORNA PORUKA: Miimy

https://domod.ba/shop/proizvod/indesit-perilica-susilica-iwdc-6125-fr/IN62481

https://domod.ba/shop/proizvod/indesit-masina-za-pranje-i-susenje-vesa-iwdd-6145/IN74723

ova dva modela sam nasla cjena me malo iznenadi sto su ovako jeftine ....

kod mene je 7105 ..i dobra je..ja sma imala problem sto je guma smrdila dugo bas..ali serviser je promjenio i objasnio da se treba cesce koristiti da to iscezne..tako je i bilo...sad ga ne peglam opste..samo slozim..
pitaj prodavacice da ti pojasne detalje oko cjene...pitaj jel se ta cesto servisira..mi smo pitali i u servisu..smarali smo ih dugouser posted image

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Masina za susenje vesa
15.11.2015 11:12:36   
Hanady RR
moja je indesit...
moja je neki treći model jer pere 7 suši 5...
al sma zadovoljna...
naša je bila u indesitu/gorenje u envera šehovića nekih 850 Km na akciji za živu lovu pospuita 10 % i tako ispala...
al mi smo davno uzeli baš...
ja zadovoljna...ma prezadovoljna baš

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Masina za susenje vesa
15.11.2015 13:16:13   
Miimy
hvala Vam puno dobila sam dosta pohvala za Indesit i Vasa isustva mi dosta znace prvo cu sutra do Gorenja onda.... javim ija svakako svoje iskustvo i sta sam kupila

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Masina za susenje vesa
14.11.2016 18:06:41   
Nedodirljiva
Meni bi trebala perilica i susilica 2 u 1.Za rijetko mi i treba.Koja je najkvalitetnija da ne guzva puno ves

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Masina za susenje vesa
16.11.2016 11:40:54   
salmy
Imas naprijed procita postove..
Zene su dosta pisala...ja imam indesit 2 u 1 odlicna...
Bilo je problemcica u pocetku dok se nismo navikla jedna na drugu

(odgovor članu Nedodirljiva)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Masina za susenje vesa
16.11.2016 12:36:32   
ladyblue RR
ja imam Samsung i odlična je

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Masina za susenje vesa
16.11.2016 13:01:09   
mimi_2in1
mi smo nedavno uzeli Ariston neku, hot point, za sada je super :) 9 pere 7 susi...fino se druzimo za sada :D

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Masina za susenje vesa
1.6.2018 1:22:58   
karantena35
Kakva je situacija sa tim sušilicama, koje nisu u kompletu s mašinom za pranje? Ja sam davnih dana odustala od tih vešmašina sa sušilicom jer tu koju smo kupili bila je očaj. Nit je prala dobro a sušilica je uništavala odjeću i gužvala je da sam se ubijala peglajući. Govorim za vešmašinu od prije 7-8 godine, prodali smo je na oglasu kasnije sad ne mogu naći kako se zove. Da, kupili smo neku jeftinu. Ili kupit poštenu ili nikakvu.

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Masina za susenje vesa
1.6.2018 12:55:25   
ijaa
Kod mene je odvojeno...masina samsung 8kg pere, boschovs susilica neka air nesto mogu uslikati sko hoces...susi 7 ili 8kg ne znam sad 100% nisam nikad obracala previse paznju...ali susi ekstra dobro i ne guzva uopste ves samo je bitno sto prije izvaditi i sloziti

(odgovor članu karantena35)
Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Masina za susenje vesa
1.6.2018 12:57:31   
ijaa
Ja imam boschovu susilicu neka air nesto mogu ti naci link...malo je reci da sam zadovoljna susi ekstra dobro 7 ili 8 kg ne znam masina mi pere 8kg i sve stavim i osusi skroz ....sto se tice guzvanja ne guzva bitno je samo izvaditi ubrzo nalon sto bude gotova...kad ona zavrsi jos uvvijek ona vrti ne znam kolilo vremenski dok se ne izvadi ves vjerovatno zbog guzvanja:)

(odgovor članu karantena35)
Neposredna veza do poruke: 718
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *