|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Menstruacija u trudnoci
18.4.2013 13:38:06   
Semica
Zdravo drage moje :) Nakon mnogooo vremena vam se i ja opet javljam :)

Naime,zanimaju me vasa iskustva sa user posted image u trudnoci...
Znam da je moguce dobiti je iako je zena trudna,cak sam cula da neke zene svih 9 mjeseci dobijaju menstr.
Da li vam se to desilo/ili nekome koga poznajete...i kako izgleda ta user posted image ? da li je manje obilna,manje bolna nego inace...?? Kako je razlikovati od redovne menstr?
Eh et,sve sto imate vezano za tu temu,pisite...Sve me zanima...

Izvinjavam se ako ova tema vec ima,pretrazila sam sve teme na ovom forumu Trudnoca i porod i nisam nasla slicnu...hvala :)

_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Menstruacija u trudnoci
18.4.2013 13:44:35   
bebacha
evo vidi ovdje iskustva

http://www.ringeraja.ba/forum/Menstruacija_i_trudno%C4%87a/m_13244/tm.htm

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Menstruacija u trudnoci
18.4.2013 13:46:04   
veeseelaa
Da li je moguća menstruacija u trudnoći?

Istina je da žena može imati krvarenje na početku trudnoće, ali to nije menstruacija. Jedna od mogućih varijanti jeste implantacijsko krvarenje – posljedica usađivanja ploda ili zametka u stijenke maternice, usljed čega dolazi do laganog krvarenja. U svakom slučaju ovo krvarenje se razlikuje od manstruacije – kraće traje i manje je obilno – a i ono se ne dešava veoma često. Ako sumnjate da ste trudni i pojavi se bilo kakva krv, obavezno se obratite doktoru.

Da li je moguće imati obilnu menstruaciju u trudnoći?

Obilna menstruacija znači da krvarite dovoljno krvi da natopite tampon ili uložak svakih sat ili dva ili tri sata za redom. Nemoguće je imati obilnu menstruaciju i biti trudna. Blago vaginalno krvarenje, međutim, vrlo je uobičajeno u trudnoći, pa ako primetite vrlo oskudnu ili kratku menstruaciju to ne znači da niste trudni. Obilno krvarenje kod žena koje su trudne može označavati pobačaj ili vanmateričnu trudnoću. Čak i ako dobijete normalnu menstruaciju, odnosno vašu uobičajenu menstruaciju, to znači da niste trudni. Dakle, ako primetite da je krvarenje blaže ili kraće nego inače, moguće je da ste trudni.

ja nadjoh ovo, nisam čula da neko ima ciklus dok je u drugom stanju

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Menstruacija u trudnoci
18.4.2013 15:36:21   
Bebica11
Draga Semice

Ja sam kad sam imala vanmatericnu T imala JAKU I OBILNU menstruaciju i to nikako nije bio dobar znak...kasnije po prestanku iste razvlacio se smedji iscjedak koji me naveo da posumnjam da nesto nije ok

A kad sam zanijela N imala sam opet menstruaciju al vrlo oskudnu mislim oskudniju nego inace, al za ulozak je bilo, i trajalo je samo 2dana inace sam sa N imala dijagnozu "prijeteceg pobacaja" i stalno neka krvaruckanja do 14.sedmice

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Menstruacija u trudnoci
18.4.2013 16:53:33   
Semica
Hvala vam drage moje...pitam iz razloga sto zadnja 2-3mjeseca su mi menstruacije krace nego inace...inace su trajale barem 4 dana a sada 2-2,5 i to je to....cesto mi se desi da osjetim kao leptiric u stomaku ( kao kada se tek bebica osjeti )--nekada je toliko izrazajan "udarac" da bi se mogla zakleti da sam trudna---- ali pored toga imam problema sa gasovima ( to me toliko muci da nekada osjetim kako mi se crijeva pune zrakom i pomijeraju -sto je jako slican osjecaj tim leptiricima ) ..a citala sam da cesto gasovi i gojaznost znaju zavarati zenu koja ostane u drugom stanju ---- pa sve suma sumarum zajedno sa ovim sto sam cula i procitala o mengi u trudnoci me jako zbunjuje...bit ce da cu kupit testic i rijesit se svake sumnje...
Da dodam,nemam nikakvih drugih simptoma karakteristicnih za trudnocu-ali da stvar bude gora nisam ih imala ni sa S kada sam bila trudna ( samo menga izostala ) ....

Puno vas pozdravljam drage moje,a ko zna..mozda se pridruzim opet bebelim zenicama :D i dodam na spiskic za trudnice ove godine :) hihihi

< Poruku je uredio Semica -- 18.4.2013 16:56:07 >


_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *