|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mito
31.8.2012 16:35:48   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Mojoj mami su poslije rata djeca sa sela u skolu donosila sira,jaja,mlijeka,nisu imali parauser posted image user posted image user posted image



Ona je to uzimala?

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Mito
31.8.2012 16:43:10   
Dalil@
Nisam uzimala niti bih ove pameti a moj avatar govori dovoljno o tome sta mislim o davanju.

Ne daj Boze da neciji zivot ovisi o tome, ne znam kako bih reagovala ali mislim da bih uradila sve sto mogu da ga ne dam. Za neke stvari bih radije angazovala advokata pa njemu platila duplo vise nego dala mito.

Nadam se da necu nekada doci u situaciju da cu "popljuvati" ovo sto sam sada napisala, abd.

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Mito
1.9.2012 13:46:57   
koka i po
kod nas je mito postalo nesto sto se podrazumjeva.
ko je koga navikao ne zna se....zasto?...to je opste poznato.
javna je tajna da radna mjesta imaju svoj cjenovnik...kako ona tako i sve ostale usluge...nazalost.
znam okvirnu cijenu jednog malo boljeg radnog mjesta ali da za mjesto cistacice traze 3000 km...hm...
najgore je sto niko nikoga ne prijavljuje niti ima kome jer se vecina naseg sistema temelji na mitu i korupciji.
ponekad ni to mito nije sigurno.
znam dva slucaja dobijanja radnog mjesta na osnovu mita.nemalo nakon zaposlenja usljedio je otkaz.
u kakvoj to drzavi(ili ne drzavi) zivimo?
alo to je jedna sasvim nova tema neprikladna za ovaj forum.

< Poruku je uredio koka i po -- 1.9.2012 13:48:44 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Mito
1.9.2012 21:48:10   
veeseelaa
zato sto imam svoje principe, mito ne dajem- mito ne primamuser posted image


bezveze ti principuser posted image
da si npr 10 god na birou i lik ti kaže da ti za peticu može završiti posao, bil pristala? isključi sada sumljičavost dal bi završio dogovoreno, recimo da bi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Mito
1.9.2012 21:58:41   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zato sto imam svoje principe, mito ne dajem- mito ne primamuser posted image


bezveze ti principuser posted image
da si npr 10 god na birou i lik ti kaže da ti za peticu može završiti posao, bil pristala? isključi sada sumljičavost dal bi završio dogovoreno, recimo da bi



ja bi!Samo nemam kome dat mitouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Mito
2.9.2012 11:34:12   
sabinos

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zato sto imam svoje principe, mito ne dajem- mito ne primamuser posted image


bezveze ti principuser posted image
da si npr 10 god na birou i lik ti kaže da ti za peticu može završiti posao, bil pristala? isključi sada sumljičavost dal bi završio dogovoreno, recimo da bi



ja bi!Samo nemam kome dat mitouser posted image user posted image user posted image

i ja a isto tako nemam kome dati mito

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Mito
2.9.2012 11:42:33   
MAMA MA
sabinos kraljuuuu moj...user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Mito
2.9.2012 12:10:17   
hapymum
evo kad smo kod mita da vam ispricam jednu scenu.jedna moja poznanica je bila pravo bolesna i trebala joj je operacija,medjutim jedan dr u bolnici koji je trebao da je operise nije licno vec preko sestre trazio novac za tu operaciju,nije rekao koliko ali je rekao da je ta operacija bas skupa.Tako da je njen otac koji je blizu 70 godien,ode u bolnicu i kaze dr.Doktore molim vas da mi sto prije operisete kcerku,znam ja da to kosta i da se debelo placa ali izvadi 2000 evrica iz koverte i kaze doktore ako je spasite i ona akobogda sve dobro podnese imat ce te nagradu,i on je otisao kuci.Naravmo operacija je bila za 2 dana dok su se povadili nalazi itd,sve je super proslo i kad je njen otac dosao po nju u bolnicu izvadi dr kovertu i dade dr.kad ,u koverti je bilo pismo u kome je pisao Dragi dr hvala vam sto ste operisali moju kcerku,vas ce dragiBog nagraditi na onom svijetu.

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Mito
22.2.2016 23:06:04   
pony2507
Primala nisam, a davala jesam vise puta.
Kod nas vrijedi ona:"Para vrti gdje burgija nece..." Nazalost.

_____________________________

Mjesto na koje uvijek možeš otići se zove dom.
Imati nekoga ko te voli bez obzira na sve, zove se porodica.
A imati to oboje zajedno, zove se bogatstvo.



(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Mito
22.2.2016 23:33:57   
teacher75
Nikad ni primila ni dala

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pony2507)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Mito
11.1.2017 20:11:06   
Agra
jesam, morala sam :D

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Mito
15.1.2017 7:26:33   
ziel
Kod mene ne bih rekla da je mito, nego poklon vecinom u obliku cokolade, keksa , soka , kafe i tako to. user posted image I primila i dala. user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Agra)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *