|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Motorika kod tromjesecne bebe
5.8.2017 23:14:06   
mumkica
Drage mamice prije svega zelim da vam se svakoj ponaosob zajvalim na svim divnim savjetima koje sam pratila u toku trudnoce i koji su me tjesili i malo smirivali trudnicko ludilo user posted image Upravo ti savjeti su me ponukali da postanem clanica :)

Medjutim imam jedno pitanje ako moze ko da mi odgovori.

Imam bebaca od tri puna mjeseca, hvala Dragom Bogu napreduje kao veliki, ali kako citam nivoe motorickog razvoja svaki kaze da bi beb vec trebala da se igra svojim rucicama i da se rucicama odize od podloge, a moj dilber baca boksere unaokolo bez ikakvog reda i redoslijeda user posted image i kada je na trbudu samo moze glavicom lijevo-desno bez nekog naocitog dizanja glavice, a kamoli grudnog kosa.

Da li je to normalno ili je vrijeme za posjetu fizijatru ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Motorika kod tromjesecne bebe
8.11.2017 16:33:27   
manuela RR
Svako odstupanje u motorickom razvoju primjetice pedijatar na redovnoj kontroli ...
Međutim roditelj je taj koji je stalno sa svojom bebom te svaku nedoumicu treba podijeliti sa pedijatrom.
Ukoliko se utvrde odstupanja vrlo vjerovatno da će vam preporučiti vježbice i redovan odlazak fizijatru. ..
To su obino manja bezazlena odstupanja koja se vrlo brzo vježbama prevazidu i dalje se motorički beba razvija bez problema. ..


< Poruku je uredio manuela RR -- 8.11.2017 16:37:54 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mumkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Motorika kod tromjesecne bebe
12.11.2017 15:48:37   
Visnja RR
Evo jedan tekst
http://www.ringeraja.ba/clanak/kako-mozete-potpomoci-motoricki-razvoj-svoje-bebe_2906.html?page=

evo i tema gdje su mnoge mame pisale svoja iskustva

http://www.ringeraja.ba/forum/Motoricki_razvoj_djeteta_u_1%25_godini_zivota/m_87970/tm.htm

Molim te isčitaj sve

ja ću i tvoj post prebaciti na tu temu

Druzimo se i na drugim temama user posted image



< Poruku je uredio Visnja RR -- 12.11.2017 15:49:30 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *