|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  337 338 [339] 340 341   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
14.6.2017 17:45:20   
azra I ADI
Gdje ste žene, šta se ne javljate??

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8451
   RE: Mršajmo zajedno !
19.6.2017 10:03:56   
eminaja
evoo nas user posted image azra dokle dodje.?
ja sam na 71.6 idu polahko dole..samo da ne bude poslije bajrama hop +5 user posted image user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8452
   RE: Mršajmo zajedno !
22.6.2017 21:54:47   
bejbibi
Ja sam nidokleuser posted image malo sam kao smanjila al nista to nijeuser posted image jos nisam cvrsto odlucila user posted image a osjecam se ko trokrilni ormaruser posted image danas sam navukla na sebe hotshapers pojas i tajice i nosala nekih 3huser posted image al nisam nista zahtjevo radila po kuciuser posted image samo sto sam otisla po djecu u vrtic nekih 15tak min hodanja..tu sam se oznojila samo ..bar sam se malo stegnulauser posted image stomak mi je ogromanuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8453
   RE: Mršajmo zajedno !
24.6.2017 14:57:23   
canim
Ima li vas, ja od srijede aBd oficijalno startam, et me s vama user posted image , azra jesi smrsala user posted image jedi baklava sad za bajram da nam se open pridruzis user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 8454
   RE: Mršajmo zajedno !
25.6.2017 14:59:14   
marketing RR


Drage dame,

Pišite nam o svojim iskustvima sa zdravljem porodice, da li bi ste želeli da probate Pharmalife proizvode, ili već imate iskustva sa njima. Čekamo vas, jer uskoro sponzor deli vredne PHARMALIFE PAKETE proizvoda koji sadrže MAPEZ sprej za kožu, OMEGA JUNIOR KAPI, ISILAX prirodni laksans i APPETITO sirup.

Požurite, još samo par dana pa saznajemo dobitnike!


Evo linka na temu KLIK OVDE

user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8455
   RE: Mršajmo zajedno !
26.6.2017 8:25:19   
azra I ADI
Ima li koga na ovoj temi? Šta vam je, šta se ne javljate? Eto, ramazan je prošao, nadam se da ćemo biti malo aktivnije..Ja sam trenutno na 57, nadam se da ću za 12 dana koliko imam do ljetovanja uspjeti skinuti još kilicu, idealno bi bilo dvije, ali eto...Pozdrav i javljajte se!

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 8456
   RE: Mršajmo zajedno !
27.6.2017 10:08:01   
boombar
Cao raja! Bajram Serif Mubarek Olsun svima koji slave!
E hajmo se sad uozbiljiti i mrsati 😄
Ja sam bila malo na starom godisnjem, pa malo na bolovanju i nisam pazila bas na broj i vrstu obroka, ali sam jela po malo. Uglavnom, stagniram. Kila koju sam skinula nije se vratila ali sad je vrijeme da idem dalje 🙂
Od sutra opet cetiri obroka, danas nisam stigla spremiti za posao pa ce biti neka improvizacija.

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8457
   RE: Mršajmo zajedno !
27.6.2017 23:00:08   
eminaja
eee ja bi sad trebala startat ali.moram sacekat zbog ovih bajramskih ruckova user posted image
ja stojim na istoj kilazi i zadovoljna sam sto ne ide gore jer ne pazim.toliko sta jedem user posted image jedino sam uvela jaja za dorucak uz salatu ostale obroke nisam.regulisala ni ishranu ni vrijeme....ja moram uvest punoooo vooddeee to mi je glavno ii da mislim da bi trebala koristit limun user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8458
   RE: Mršajmo zajedno !
28.6.2017 10:52:26   
boombar
Eminaja limun sigurno nece skoditi. On pospjesuje izbacivanje tekucine iz organizma i topljenje masnih naslaga..
Kod mene od jutros krenulo naopako sve sto je moglo krenuti naopako.. kasnila na posao skoro sat. Uspjela sam pojesti jednu krisku tosta s nogu, ali nisam nista ponijela, tako da uzine danas nemam, a na pauzi cu se potruditi da jedem nesto dijetalno 😄 Ako nista, locem vodu, vec sam oko pola litre od jutros popila ..

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8459
   RE: Mršajmo zajedno !
28.6.2017 11:06:45   
eminaja
boombar ja kada sam skinula prvih 6-7 kg pocela sam koristit limun nisam dugo ali ostadoh trudna pa prestala.... aa evo imam limetu umjesto limuna user posted image
mada tesko se nakanit to je najbolje ujutro pit sa toplom vodom user posted image

je li ovdje neko rekao da zbog kiseline ne smije trosit limun??user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8460
   RE: Mršajmo zajedno !
28.6.2017 17:37:20   
canim
evo i mene oficijalno user posted image
danas dan ok, doduse nikakve aktivnosti osim skuhaj, raspremi i lezi user posted image al et dobro je i to ponekad
Nisam se vagala jutros, u ponedeljak cu, da se ne sokiram sad poslije bajrama. Ja nemam neki konkretan cilj, samo hocu da jos smrsam, ko i uvijek user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8461
   RE: Mršajmo zajedno !
29.6.2017 10:27:23   
boombar
E haj sad canim zadaj nam tempo 😄
Ja sam neozbiljna totalno.. prespavala danas alarm, sve sam nas na vrat na nos spremila izgurala iz kuce jutros. Dorucak su bili djeciji ostatci, tacnije, tri zalogaja kajgane iza male sto je ostalo i tri zalogaja kruha s eurokremom iza malog 😄, uzina mi je evo sad kapucino, rucak cu opet improvizirati, mozda konzerva tune.. Kao sto rekoh, neozbiljna sam ☺️
E probacu i to s limunom ujutro, nista me ne kosta

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8462
   RE: Mršajmo zajedno !
8.7.2017 8:29:30   
azra I ADI
Drage moje mršavice, evo i ja da se javim, vidim nikog nema na temi već 10 dana. Večeras putujem na ljetvanje sa 55kg, ne mogu vam opisati koliko sam ponosna na sebe! Želim vam da i vi ostvarite svoje ciljeveuser posted image

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8463
   RE: Mršajmo zajedno !
12.7.2017 0:10:25   
Daliyah92
Drage mrsavice, kako ste mi sve?user posted image Kako vam ide?
Vidim i vi se slabo javljate.. Meni je zao sto ne mogu redovna biti na temi.
Nemam discipline, stalno idem gore dole, tako da nemam sta ni prijavljivati...


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8464
   RE: Mršajmo zajedno !
12.7.2017 0:11:53   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Drage moje mršavice, evo i ja da se javim, vidim nikog nema na temi već 10 dana. Večeras putujem na ljetvanje sa 55kg, ne mogu vam opisati koliko sam ponosna na sebe! Želim vam da i vi ostvarite svoje ciljeveuser posted image

user posted image user posted image
Trebamo se ugledati na tebe user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8465
   RE: Mršajmo zajedno !
3.9.2017 20:17:29   
eminaja
hej,hej ima li vas user posted image
ima li zadovoljavajuci rezultata user posted image
ja se nazalost vratila na isto..oko 73.5 i sad razmisljam kako da krenem,definitivno moram nesto poduzet user posted image ali najgori mi je pocetak user posted image tj prvi par dana....sa cime poceti,dorucak mi je isto ????

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8466
   RE: Mršajmo zajedno !
12.9.2017 11:00:05   
eminaja
vi izgleda dotjerale liniju user posted image samo ja ostala user posted image

ehh hajd valjda mi se neko pridruzi user posted image
ja redovno brljam user posted image makar dan dva zabrljam...aa mogla bi fino skinut za mjesec da se malo zainatim user posted image ima li ko kakav savjet user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8467
   RE: Mršajmo zajedno !
12.9.2017 14:53:32   
boombar
Eminaja evo i ja jos tapkam u mjestu, fali mi karaktera 😄
Pocnem paziti na ishranu, pa nalete dani kad nisam u mogucnosti, pa brljam i tako..
Treba mi istrajnosti, tu uvijek kiksam 😏

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8468
   RE: Mršajmo zajedno !
12.9.2017 15:07:51   
Visnja RR
ja dotjerala i otjerala liniju .... za sve kriv sladoled u abnormlanim količinama... al nije mi žao... jednom se živi user posted image

sad ću samo da pazim na unos i potrošnju kalorija...tj potruditi se da potrošnja bude malo jača... hodanje, vježbe .... a ne bih jos se odricala onog što zaista volim....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8469
   RE: Mršajmo zajedno !
13.9.2017 9:16:22   
eminaja
mene redovno cips zezne ili neke grickalice..slatko sam smanjila i hljeb ali hljeb kad sam jela jela sam neki crni sa sjemenkama suncokreta cini mi se....ja opet cijeli dan fino prodjem sa hranom ( rucak jedem kolicinski pa i isto samo pazim sta dodajem,a vecera je opet nesto lagano ili dosta manje onog sto je ostalo od rucka,) ali navecer zeznem grickalicama... user posted image
danas bi trebala startat sa nekom salatom planiram kupus,mrkvu i grasak kombinovat...
doduse spala sam 1kg to je opet ok...sretno nam user posted image


_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8470
   RE: Mršajmo zajedno !
15.9.2017 9:54:48   
Bubamara92
Da vam se i ja pridruzim od juce sam krenula sa UN djetom...moja drugarica za 2 mjeseca skinula 17 kg pa da I ja probam...

< Poruku je uredio Bubamara92 -- 15.9.2017 9:58:00 >


_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8471
   RE: Mršajmo zajedno !
15.9.2017 10:14:27   
eminaja
dobro nam dosla bubamara.....
samo vidim imas malu bebu,je li dojis?

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 8472
   RE: Mršajmo zajedno !
15.9.2017 10:16:14   
eminaja
treba nam jos pojacanja user posted image
ja se danas nisam vagala...jucer sam jela.pitu od palente sa tikvicom,salatu od povrca i sir uz to...sad gledam da svaki dan jedem sto vise salate user posted image pa nadam se nekom rezultatuuser posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8473
   RE: Mršajmo zajedno !
15.9.2017 10:18:48   
Bubamara92
Par mjeseci sam dojila al sada ne nazalost...hvala na dobrodoslici

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8474
   RE: Mršajmo zajedno !
15.9.2017 10:24:49   
Bubamara92
Eminaja ukucaj na Google UN dijeta nije tipicna dijeta da se izgladnjujes po meni nije losa ja Imam malo vise kila skinuti

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 8475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  337 338 [339] 340 341   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  337 338 [339] 340 341   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *