|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  336 337 338 339 [340]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
15.9.2017 10:36:32   
eminaja
bubamara nisam ti ja za te rigorozne djete...moja sveki je vazda na dijeti i na un o jos neke je probala...
ali ja jok...
i ne izgladnjujem se uopste samo mjenjam nacin ishrane tj ubacim vise povrca i proteina a smanjim tjesteninu... i naravno redovnije.jedem ii puno tecnosti...

mislim da je najbolje prepoznati sta je to sto te koci,sta najvise jedes,koliko i sl..jer svaki organizam je drugaciji i drugacije reaguje na neku namirnicu...

meni npr najvise odmazu grickalice i slatko plus sto ne pijem puno vode...eh cim to promjenim vidi se rezultat...ovo ostalo samo malo korigujemuser posted image

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 8476
15.9.2017 11:40:31   
Bubamara92
Mene najvise zeza kola,cokolada I keks ;-)
Dok nisam ostala trudna prvi put bila sam mrsavica u prvoj trudnoci sam bila plus 25
Skinem 10 u drugoj plus 30 za sad sam skinula 17 kg i imam jos...moja je sreca samo sto sam visoka user posted image user posted image

< Poruku je uredio Bubamara92 -- 15.9.2017 11:44:54 >

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8477
16.9.2017 17:56:18   
manuela RR
Evo da se stupasim...
Krenula sam sa fitnessom i mogu vam reći da sam se prijatno iznenadila na vaganju imam samo 1 kg više nego kad sam zatrudnila...😎
Bas sam se iznenadila ...Nisam se nikako ni vagala nakon porođaja pa sam očekivala debeli +
Doduse tijelo nije ni blizu onog kakvo je bilo treba se malo zategnuti al eto kilaza mi je ok.

< Poruku je uredio manuela RR -- 16.9.2017 17:57:31 >

Na kraju od svega što je moglo biti bude onako kako je moralo.

Neposredna veza do poruke: 8478
16.9.2017 17:56:55   
manuela RR

< Poruku je uredio manuela RR -- 16.9.2017 17:57:59 >

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8479
18.9.2017 9:12:53   
eminaja
manuela dd nam user posted image
zene ima li pomaka...kod mene nista vise od -1kguser posted image

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8480
28.9.2017 9:00:06   
Marta91
Ja trenutno isprobavam čuvenu keto dijetu o kojoj toliko slušam. Tek sam počela i pošto sam prililčno skeptična prema dijetama generalno, koristim ovaj program keto calculator kao pomoć, da bih donekle bila sigurna da sam na dobrom putu. Inače ne koristim ovu vrstu programa, ali za sve postoji prvi put. Ima li neko od vas iskustva sa ovom dijetom? Kako izdržavate?

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 8481
29.9.2017 13:03:14   
Bubamara92
Dobro nam dosla Marta91 javi kako napreduje...
Manuela svaka cast...eminaja kakvo je stanje kod tebe...ja se jos ne vagam Ali vidim promjene...

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu Marta91)
Neposredna veza do poruke: 8482
2.10.2017 13:19:04   
manuela RR
Kako idem na fitness 2× sedmicno po 1.5 već primjećujemo pomake što se kondicije tiče i super se osjećam ☺
Trenutno mi je cilj da se utegnem i stomak malo da u čvrstim a kilaza može da ostane. ..

Ženicama na dijetama sretno. ..🤗

Neposredna veza do poruke: 8483
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  336 337 338 339 [340]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  336 337 338 339 [340]
Idi na:

image
bejbibi
Pharmalife proizvodi-Preporuka svima!
Mi smo imali priliku koristiti Pharmalife proizvode i veoma smo zadovoljni :) Od Fitobalma i Broncamil sirupa u slučaju kašlja, Mapez spreja ljeti protiv komaraca, do Apis gola sprej-a kod grlobolje ...  Više >>
image

Anketa

Multivitamin sirup ?
w.pooh

Koji multivitamiski sirup je pomogao vašim bebama? Voće ne voli mnogo i trebao bi mi zbog unosa vitamina.

Multivitamol-dr.Theiss (52%)

Multisanostol (8%)

Ehinal (5%)

neki drugi-molim odgovor (34%)

Broj svih glasova: 73

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *