|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muz kaze ne voli me i ne zeli sa mnom nista
15.8.2018 2:27:41   
Anoniman
Neki dan smo imali goste citav dan sam bila na nogama,kad su svi otisli ja nastavim raditi zamolim ga nesto on ignorise i dopisuje se s drugovima,ja sam nakon toga zatvorila se u sebe ..on je nakon toga otisao odradio svoj dio posla,ja ipak nisam htjela nista da mu govorim.Tu je on pukao i svasta mi se nagovorio i sad mu ja kazem ok ako sam pretjerala izvini no on vec dva dana ne zeli da prica sa mnom,i kaze da me ne voli i ne zeli da nastavlja ovu agoniju? sta napraviti? mislim on je ii dalje tu ali ne pricamo.Kaze ovo se punilo u njemu dugo.

sta napravit? molila sam ponizavala sam se,on ne popusta,sad se stidim ,ali osjcam ako me ako vec ne voli da moze ici.sta da radim?

hvala unapred
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Muz kaze ne voli me i ne zeli sa mnom nista
15.8.2018 11:22:08   
manuela RR
To sto je rekao da je rekao u afektu vec bi davno bilo zaboravljeno ali kako se i dalje drzi svog stava ocigledno da ima nesto više...
Najbolje otvoreno porazgovarati i vidjeti na cemu si...
Koliko dugo ste u braku?
Imate li djece?

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Muz kaze ne voli me i ne zeli sa mnom nista
10.3.2021 20:14:03   
karantena35
Mislim da ima tu nešto više od jedne obične svađe i izgovorenog u afektu... Priča, savjetovalište za brakove, nešto ga moraš nagovoriti da idete i počnete pričati i rješavati stvari. Prolazom vremena teško da će biti bolje. user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Muz kaze ne voli me i ne zeli sa mnom nista
16.3.2021 11:47:12   
veeseelaa
ma kad me neko ne voli odma i ja njega ne volim
ne ponizuj se, samo ćeš s egor eosjećati
pitaj ga šta predlaže i to je to.... ako je kraj kraj je

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu karantena35)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *