|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na upisu u skolu?
25.5.2017 14:01:22   
Penelope82
I mamin sin user posted image je upisan u školu, a prošle sedmice je obavljeno i testiranje
.Fino je on to odradio, ali na sva zvona trabunja kako neće u školu, ni na posao...,hoće direktno u penziju user posted image
Vidjet ćemo kako će izgledati to u septembru kad bude morao sjediti 2-3 sata na jednom mjestu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne hodaj ispred mene, mozda necu slijediti.
Ne hodaj iza mene, mozda necu voditi.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Na upisu u skolu?
29.5.2017 11:57:01   
esmina i bebina mam
Aaa to ti iz svoje perspektive hahha Esma je u taj vrtic isla cetiri godine a Salko nastavio pa isao cetiri y6user posted image prosta matematika

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Na upisu u skolu?
30.5.2017 22:58:23   
canim
Zar imamo i ovu temu user posted image

Generacijo sretno nam, bit ce ako Bog da veselo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Na upisu u skolu?
31.5.2017 8:44:41   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Aaa to ti iz svoje perspektive hahha Esma je u taj vrtic isla cetiri godine a Salko nastavio pa isao cetiri y6user posted image prosta matematika


a ja kontam na jedno dijete mislišuser posted image

moja je isla u vrtić 6 godina ravno

< Poruku je uredio ladyblue RR -- 31.5.2017 8:45:53 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Na upisu u skolu?
31.5.2017 9:03:56   
lejla80
Mi još nismo odlučili u koju ćemo školu s obzirom da nam ova u blizini nema produženi a ona nam je prvi izbor. Valjda do augusta skontamo.

Svim drugarima želimo sretan početak, da nižu uspjeh za uspjehom aBd.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Na upisu u skolu?
13.2.2018 21:28:25   
aidana
Da li je neko pokusao, ili ima namjeru ove godine, da upise dijete u skolu kojoj ne pripada prema mjestu stanovanja? Mi smo izmedju dvije skole. Prema MZ pripadamo jednoj ali bih ga ja radije u drugu upisala s tim sto nisam jos 100% sigurna jer nisam obavila informativne razgovore. Koliko sam shvatila potrebno je napisati molbu ministarstvu, ali ne znam kolike su sanse da se molba odbije.

I moze savjet na sta da posebno obratim paznju na razgovoru.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Na upisu u skolu?
13.2.2018 21:36:24   
Visnja RR
Zar se više ne može dijete upisati bilo gdje?
Koliko god je to bezveze opet i ima opravdanja...

Za koju si se školu odlučila?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Na upisu u skolu?
13.2.2018 21:38:00   
salmy

IZVORNA PORUKA: aidana

Da li je neko pokusao, ili ima namjeru ove godine, da upise dijete u skolu kojoj ne pripada prema mjestu stanovanja? Mi smo izmedju dvije skole. Prema MZ pripadamo jednoj ali bih ga ja radije u drugu upisala s tim sto nisam jos 100% sigurna jer nisam obavila informativne razgovore. Koliko sam shvatila potrebno je napisati molbu ministarstvu, ali ne znam kolike su sanse da se molba odbije.

I moze savjet na sta da posebno obratim paznju na razgovoru.

Konkretno u našoj školi C vila...Više se ne može upisivati ako ne pripadaš mjestu stanovanja
Kad se naša generacija upisivala dr.je primala ko je htio...Od Buča potoka do Alipasinauser posted image
I došli u situaciju da imamo 5 odjeljenja prvacica...A nema škola toliki kapacitet
Eh više ne može...Striktno po mjestu pripadanja
U našem odjeljenju imamo roditelje koji se hvataju za glavu jer treba da upišu drugo dijete a ne mogu...
Dir.ne dozvoljava....Tako da sam neki dan upitana da se otac prijavi kod mene na adresu samo da bi upisali djete
Jer je glupo da dva sina idu u različite škole
Ti se dobro raspitaj!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Na upisu u skolu?
13.2.2018 21:41:58   
Visnja RR
HM da,
I u našoj školi se gleda mjesto stanovanja kod prednosti za upis...ko stanuje blizu škole ima prednost u odnosu na nekog ko je npr na Otoci... Mislim da je to od prošle godine ...Ali nije pod moranje...znam da ima djece koja dolaze iz Starog grada (jer im roditelji rade negdje bliže školi

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Na upisu u skolu?
13.2.2018 21:44:44   
salmy
Mi nemamo učionica...Škola broji preko 900 učenika
Tjelesni imamo tri puta sedmicno...Dva puta djele salu sa drugim odjeljenjem...A treći izađu vani u park igraju se...Jednostavno fali ucionica

< Poruku je uredio salmy -- 13.2.2018 21:45:19 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Na upisu u skolu?
13.2.2018 21:45:06   
aidana

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: aidana

Da li je neko pokusao, ili ima namjeru ove godine, da upise dijete u skolu kojoj ne pripada prema mjestu stanovanja? Mi smo izmedju dvije skole. Prema MZ pripadamo jednoj ali bih ga ja radije u drugu upisala s tim sto nisam jos 100% sigurna jer nisam obavila informativne razgovore. Koliko sam shvatila potrebno je napisati molbu ministarstvu, ali ne znam kolike su sanse da se molba odbije.

I moze savjet na sta da posebno obratim paznju na razgovoru.

Konkretno u našoj školi C vila...Više se ne može upisivati ako ne pripadaš mjestu stanovanja
Kad se naša generacija upisivala dr.je primala ko je htio...Od Buča potoka do Alipasinauser posted image
I došli u situaciju da imamo 5 odjeljenja prvacica...A nema škola toliki kapacitet
Eh više ne može...Striktno po mjestu pripadanja
U našem odjeljenju imamo roditelje koji se hvataju za glavu jer treba da upišu drugo dijete a ne mogu...
Dir.ne dozvoljava....Tako da sam neki dan upitana da se otac prijavi kod mene na adresu samo da bi upisali djete
Jer je glupo da dva sina idu u različite škole
Ti se dobro raspitaj!


Salmy hvala. I ja sam dobila tu informaciju da se ugl moze samo upisati u skolu kojoj se pripada ali da se moze dobiti dozvola od ministarstva. Mada mi zivimo na Dobrinji i stanujemo bukvalno izmedju 2 osnovne skole, kontam da bi to mogla biti neka olaksica. A provjerila sam vec koja MZ pripada kojoj, i mi ne pripadamo toj u koju bismo. Pa vidjecu onda sta ce mi direktor reci.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Na upisu u skolu?
13.2.2018 21:47:14   
aidana

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

HM da,
I u našoj školi se gleda mjesto stanovanja kod prednosti za upis...ko stanuje blizu škole ima prednost u odnosu na nekog ko je npr na Otoci... Mislim da je to od prošle godine ...Ali nije pod moranje...znam da ima djece koja dolaze iz Starog grada (jer im roditelji rade negdje bliže školi


Visnja ne znam da li je KSC izuzetak jer je ipak polu privatnog karaktera? Vjerujem da privatne skole ne kaci taj zakon.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Na upisu u skolu?
13.2.2018 21:50:53   
salmy
Uvijek sam bila protiv privatnih škola
Eh više nisam...Sretan je onaj čije djete ne ide u ove naše us*ane škole...Sta svašta predeveras preko glave i vidiš koliko se sekiras to nema cijenu
Onako platiš i uživaš...
Od kako sam u vijeću roditelja smucilo mi se naše obrazovanje naši hebeni zakoni i politički orijentirani direktori...Sve sa osmjehom a rade po svom...Na uštrb djece i jadnih učiteljica koje proganjaju ko Bog maglu

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 513
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *