|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
8.12.2016 17:25:57   
nudzejma
Nas je upravo obradovao Pharmalife paketic proizvoda koji smo osvojili na RR.
Hvala Vam mnogo na ovim divnim proizvodimauser posted image user posted image

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 76
12.12.2016 13:42:00   
emči
Ja mogu da napisem da sam imala pozitivno iskustvo sa Pharmalife proizvodima tj. sa onim koje sam koristila kod svoje djece a to su Apetito sirup i Immuno sirup.
Apetito sirup je moj sin pio i nakon mjesec dana su se poceli pokazivati rezultati i stvarno nam je pomogao i uvijek kazem hvala nasem pedijatru pa ga je preporucio. Do tada sam koristila mnogo proizvoda ali tek sad Apetito sirupom sam vidjela rezultate i mom dijete se osjetno poboljsao Apetito hvala Bogu.
Immuno sirup smo takodjer pili kad je krenuo u vrtic i nije bilo nikakvih problema a ni nekih bolesti tezih. Vjerujem da mu je pomogao i poboljsao imunitet uz naravno zdravu prehranu.
Voljela bih jos probati Fitobalm jer sam cula da ga zene bas hvale jer nisam ga imala priliku isprobati.
I samo jos da kazem i da su kutije u kojima dolazi sirup bas super i moj sin uvijek iskruzi onog medu i zalijepi u neku svesku ☺.
Visestruko iskoristen proizvod hehehe.

Srecu ne mozes kupiti ali je mozes roditi.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 77
20.12.2016 8:26:56   
ninuska
Evo da se i ja javim nakon bolesti i koristenja fitobalma. Bebi je pomogao. Stavljali smo na ledja, prsa i ispod nosica. Par puta i velikoj curi. Sad znamo da moze i pod temperaturom user posted image user posted image .
Apis golu smo vec koristili i preporuke. Apetito nismo jer hB nismo imali potrebu.

Hvale isilax sirup, pa obzirom da imamo stalan problem sa stolicom probacemo i to user posted image

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 78
20.12.2016 9:42:55   
minie
I nasa iskustva sa proizvodima su pozitivna. Koristili smo onaj "ljetni" paket i Apis Golu. Mapez je pokupio najvise nasih simpatija, a i Isilax koji je meni pomagao u trudnoci.

Obzirom da je sada vrijeme prehlada i gripa, i cim veliki se braco prehladi, odmah predje i na malenog, moracemo kupiti i FitoBalm, da probamo, kada ima ovako puno pozitivnih iskustava.
A poklon paket bi nam.bas dobro dosao :D

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 79
21.12.2016 17:39:12   
Emicaa13
user posted image

Iz prilozenog se vidi da nam je Apis Gala i Broncamil omiljena i stalno potrosna roba user posted image

< Poruku je uredio Emicaa13 -- 21.12.2016 17:40:02 >

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 80
22.12.2016 11:27:55   
Jasnalajla
broncamil koristim kada god moja kcerka ima kasalj jer joj jedino on pamaze a to je jako cesto i stoga bi ga bilo lijepo dobiti na poklon

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 81
23.12.2016 9:15:21   
Bubamara92
Da i ja napisem svoje iskutvo od 6 mjeseci se borimo sa virusnim bronhitisom..sveke zime smo bar dva puta pod obstrukcijom...i tako vec treca godina pocetkom zime smo uzeli ovaj pharmalife imuno i hvala ALLAHU ove godine nema ni gripe...obradovali bi se poklonu da probamo i ostale proizvode''''

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
....sad cekamo jos jedno blago....

(odgovor članu Jasnalajla)
Neposredna veza do poruke: 82
29.12.2016 15:03:42   
pokoyo1
Obzirom da imam dva mala dječaka s kojima se mučim i svako malo su bolesni, od ljekarnice sam zatražila savjet što bi im dala za bolji imunitet. Dala mi je Immuno a usput sam uzela i sirup Appetito jer su dva mala izbirljivca koji baš vole izvoljevati kad je jelo u pitanju. Stariji ide u vrtić, tako da i mali braco pokupi sve te viroze i prehlade. Moram priznati da nisam imala prevelika očekivanja, ali sam se ugodno iznenadila kada su moji dječaci uredno praznili tanjure. Sada već redovito pijemo i Immuno i Appetito i moram priznati da smo jako zadovoljni. Rado bi smo isprobali još neke Vaše proizvode user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 83
31.12.2016 21:17:17   
Mady
Ovako ,od svih proizvida dosada smo koristili Broncamil sirup,i jedino njegavkiristimo ,jer malena ima cesto kašalj a on joj savrseno pomaže ,volili probati vaše ostale proizvode jer smatram da su izvrsni a nama bi dobro došli pošto smo skloni virozama hvala user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 84
11.1.2017 18:51:47   
marketing RR
Dobitnik broj 1 za decembar user posted image

IZVORNA PORUKA: PrijateljicaA

Proizvodi Pharmalife su uvjek u našem domu zastupljeni.

Apetito nas je spasio. Problemi sa odbijanjem hrane smo brzo rješili. Toplo ga svima preporučujem.

Immuno nas je sačuvao prošlu zimu. Sigurno ćemo ga koristiti i ovu.

Mapez je bio cijelo ljeto u našoj spavaćoj sobi jer nas leteće napasti baš vole. Ovog ljeta su nas izbjegavali a mi smo uživali u mirisu Mapeza.

Sve pohvale!

(odgovor članu PrijateljicaA)
Neposredna veza do poruke: 85
11.1.2017 18:52:42   
marketing RR
Dobitnik broj 2 za decembar user posted image

IZVORNA PORUKA: Emicaa13

user posted image

Iz prilozenog se vidi da nam je Apis Gala i Broncamil omiljena i stalno potrosna roba user posted image

(odgovor članu Emicaa13)
Neposredna veza do poruke: 86
11.1.2017 18:55:10   
marketing RR
Dobitnik broj 3 za decembar user posted image

IZVORNA PORUKA: pokoyo1

Obzirom da imam dva mala dječaka s kojima se mučim i svako malo su bolesni, od ljekarnice sam zatražila savjet što bi im dala za bolji imunitet. Dala mi je Immuno a usput sam uzela i sirup Appetito jer su dva mala izbirljivca koji baš vole izvoljevati kad je jelo u pitanju. Stariji ide u vrtić, tako da i mali braco pokupi sve te viroze i prehlade. Moram priznati da nisam imala prevelika očekivanja, ali sam se ugodno iznenadila kada su moji dječaci uredno praznili tanjure. Sada već redovito pijemo i Immuno i Appetito i moram priznati da smo jako zadovoljni. Rado bi smo isprobali još neke Vaše proizvode user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pokoyo1)
Neposredna veza do poruke: 87
11.1.2017 18:56:36   
marketing RR
Dragi dobitnici, čestitamo na osvajanju sjajnog Pharmalife paketa user posted image

Molimo vas da nam na pp pošaljete: ime, prezime, adresu u BIH i broj telefona.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 88
11.1.2017 21:49:21   
pokoyo1
Hvala Vam puno user posted image user posted image user posted image Ajmeee, baš sam sretna... user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 89
11.1.2017 21:58:01   
pokoyo1
Podaci poslani user posted image

(odgovor članu pokoyo1)
Neposredna veza do poruke: 90
18.1.2017 7:54:42   
vedada
evo da i mi ukratko napisemo svoje iskustvo. s obzirom da imam dvoje male djece, naravno da stalno se borimo sa prehladom i virozama. Naravno da smo probali Broncamil kašalj, jer starija djevojčica ćesto kašljuca i stvarno brzo pomogne, na našu sreću. Svaki put kad kašnje koristili smo i Fitobalm, koji olakša disanje, ćak smo i oko nosića stavljali.
Mlađi djećak još uvijek nije ćesto bolestan, tao da je jedino koristio Immuno sirup, da malo ojaća. Zaista divni prizvodi koji su nama mnogo pomogli i olakšaliuser posted image . user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pokoyo1)
Neposredna veza do poruke: 91
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:

image
malena27
Oduševljeni smo Pharmalife proizvodima!
Ranije je svako malo imao ili virozu ili temperaturu, mislim da je Immuno sirup dosta učinio za njegov imunitet. I da, naučio je sam da kaze da je gladan - mislim da je i ovo posljedica ovog ukusnog sirupa.  Više >>
image

Anketa

kolica
milenium

treba li za dvogodišnjake nositi kolica na more?

ne znam (10%)

da (63%)

ne (10%)

možda (6%)

ako hoda šta će mu kolica (10%)

Broj svih glasova: 134

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *