|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
26.3.2017 11:23:15   
emči
Ja zaista imam povjerenja u Pharmalife proizvode i uvijek njima dajem prednost u odnosu na ostale. A za to imam i razlog a to je da me nisu do sada nikad iznevjerili, bar ovi koji smo probali.
Nastavit cemo i dalje koristit Pharmalife proizvode a imaju i sve moje preporuke posebno od kad sam probala i Fitobalm i Aperitto sirup.
Nas izbor su Pharmalife proizvodi.

Srecu ne mozes kupiti ali je mozes roditi.

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 101
30.3.2017 19:00:50   
hatepsut
Upravo smo odbolovala vodene ospice i zahvaljući pharmalife sirupu za imunitet nismo ih ni osjetili . Velikom bratu je trebao i sprej za grlo ! Vise nego zadovoljni pharmalife proizvodima ! Zdravi i jaki s pharmalife prozivodima user posted image

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 102
7.4.2017 20:58:14   
marketing RR
Prva dobitnica Pharmalife paketa za mart mesec je vedada, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: vedada

evo da i mi ukratko napisemo svoje iskustvo. s obzirom da imam dvoje male djece, naravno da stalno se borimo sa prehladom i virozama. Naravno da smo probali Broncamil kašalj, jer starija djevojčica ćesto kašljuca i stvarno brzo pomogne, na našu sreću. Svaki put kad kašnje koristili smo i Fitobalm, koji olakša disanje, ćak smo i oko nosića stavljali.
Mlađi djećak još uvijek nije ćesto bolestan, tao da je jedino koristio Immuno sirup, da malo ojaća. Zaista divni prizvodi koji su nama mnogo pomogli i olakšaliuser posted image . user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 103
7.4.2017 20:58:53   
marketing RR
Druga dobitnica Pharmalife paketa za mart mesec je vernes, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: vernes

pozdrav RR I SVIM CLANOVIMA ,MOJA CERKA KASLJE VEC 2 MJESECA KORISTILI SMO SVE MOGUCE SIRUPE I TABLETE ZA ALERGIJU AL KASAL JE JOS UVJEK PRISUTAN PA BI RADO PROBALI VAS SIRUP MOZDA ON BUDE OD POMOCI TRAZILI SMO GA U APOTECI AL BEZUSPJESNO U SVAKOM SLUCAJU HVALA SVE POHVALE ZA Marketing i clanove RR

< Poruku je uredio marketing RR -- 7.4.2017 20:59:58 >

(odgovor članu vernes)
Neposredna veza do poruke: 104
7.4.2017 20:59:20   
marketing RR
Treća dobitnica Pharmalife paketa za mart mesec je minie, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: minie

Fito balm nas saveznik i dobar drugar u posljednjih 15ak dana i mogu reci da je otkrice stoljeca. Posebno pomogne mojoj bebi kada krene da kasljuca.

Zeljela bih probati ovaj sirup Imuno :)

Svi proizvodi koje smo probali su stvarno super, a Mapez posebno, spas za dane provedene na moru.

Dodali bi i sliciu ali ne moze s moba :(

< Poruku je uredio marketing RR -- 18.4.2017 13:21:23 >

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 105
7.4.2017 21:01:01   
marketing RR
Drage dobitnice, pošaljite nam na pp: ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona, najkasnije do 13.4.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 106
8.4.2017 10:14:32   
salmy
Sta je sa nasim kremicama Cortina sto smo dobili prosli mjesec?

Neposredna veza do poruke: 107
8.4.2017 22:59:42   
minie

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Treća a dobitnica Pharmalife paketa za mart mesec je minie, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: minie

Fito balm nas saveznik i dobar drugar u posljednjih 15ak dana i mogu reci da je otkrice stoljeca. Posebno pomogne mojoj bebi kada krene da kasljuca.

Zeljela bih probati ovaj sirup Imuno :)

Svi proizvodi koje smo probali su stvarno super, a Mapez posebno, spas za dane provedene na moru.

Dodali bi i sliciu ali ne moze s moba :(

Aaaa :) Super, hvala :)

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

Neposredna veza do poruke: 108
18.4.2017 13:20:49   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Sta je sa nasim kremicama Cortina sto smo dobili prosli mjesec?

Da li su vam stigle?
Ako nisu još proverićemo sa sponzorom.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 109
20.4.2017 7:52:14   
vedada

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Prva dobitnica Pharmalife paketa za mart mesec je vedada, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: vedada

evo da i mi ukratko napisemo svoje iskustvo. s obzirom da imam dvoje male djece, naravno da stalno se borimo sa prehladom i virozama. Naravno da smo probali Broncamil kašalj, jer starija djevojčica ćesto kašljuca i stvarno brzo pomogne, na našu sreću. Svaki put kad kašnje koristili smo i Fitobalm, koji olakša disanje, ćak smo i oko nosića stavljali.
Mlađi djećak još uvijek nije ćesto bolestan, tao da je jedino koristio Immuno sirup, da malo ojaća. Zaista divni prizvodi koji su nama mnogo pomogli i olakšaliuser posted image . user posted image user posted image user posted image

Hvala puno. S obzirom da smo stalno prehladeni, sad jedno, sad drugo mnogo ce nam olakšati :-)user posted image user posted image

Amina 06.03.2012
Emin 27.01.2015

Neposredna veza do poruke: 110
25.4.2017 18:23:36   
minie
Mi preuzeli poklon.

Hvala Pharmalife na vrijednom poklonu :)

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 111
28.4.2017 12:31:18   
vedada
i mi smo preuzeli poklon. Hvala !
Hvala takođe momku koje nam je donio i koji se potrudio naći nas, s obzirom da nisaam bila kući.

Amina 06.03.2012
Emin 27.01.2015

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 112
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:

image
malena27
Oduševljeni smo Pharmalife proizvodima!
Ranije je svako malo imao ili virozu ili temperaturu, mislim da je Immuno sirup dosta učinio za njegov imunitet. I da, naučio je sam da kaze da je gladan - mislim da je i ovo posljedica ovog ukusnog sirupa.  Više >>
image

Anketa

šetnja s djetetom
marny

kud izvedete dijete napolje i u koje doba dana ?

trgovački centar (35%)

park (20%)

u svoju avliju (15%)

rijetko izvodim dijete (8%)

nešto drugo (9%)

u grad (13%)

Broj svih glasova: 86

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *