|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
4.7.2017 17:48:22   
marketing RR
Dobitnik drugog Pharmalife paketa za juni mesec je Cakan, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: Cakan

Pharmalife je odlican,probali smo dvije vrste sirupa,mast i sprej i sa svim imamo dobro iskustvo..djecak je prezadovoljan bio ukusima sirupa,a inace odbija ako je lijek ruznog ukusa.Zadovoljno dijete-zadovoljna mama user posted image .Preporucujem svima,mi smo redovni kupci user posted image jer nama Pharmalife pomaze skoro 5 godina.

(odgovor članu Cakan)
Neposredna veza do poruke: 126
4.7.2017 17:50:01   
marketing RR
Dobitnik trećeg Pharmalife paketa za juni mesec je emči, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: emči

Evo da se i mi prijavimo po treci put 😊☺
Nadam se da cemo ovaj put imati vise srece jer iako smo probali dosta Pharmalife proizoda ipak je ostalo jos nekoliko koje zelim isprobati sa svojom djecicom.
Do sad samo pozitivno iskstvo imam sa ovim proizvodima.
Uvijek su nam pomagali i uvijek u apoteci biram Pharmalife jer biram kvalitet.

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 127
4.7.2017 17:51:44   
marketing RR
Dragi korisnici, čestitamo na osvojenom paketu! Pošaljite nam do 9.7. podatke - ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona.

Sve najbolje!

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 128
6.7.2017 20:33:47   
bejbibi
Hvala puno na nagradi :) jedva cekamo da probamo proizvode

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 129
7.7.2017 8:08:47   
vedada
Jedno pitanje, Isilax koliko dugo možemo koristiti, kupili smo i dajem mu jednom dnevno s obzirom da ima 2 godine i 6 mjeseci. Može li se naviknut organizam, jer strarno smo morali davat siru, bas se patio. Sad je bolje al strah me davat duže vrijeme.

Amina 06.03.2012
Emin 27.01.2015

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 130
7.7.2017 22:47:44   
emči
Hvala puno Pharmalife na nagradi. ☺

Srecu ne mozes kupiti ali je mozes roditi.

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 131
25.7.2017 21:08:32   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: vedada

Jedno pitanje, Isilax koliko dugo možemo koristiti, kupili smo i dajem mu jednom dnevno s obzirom da ima 2 godine i 6 mjeseci. Može li se naviknut organizam, jer strarno smo morali davat siru, bas se patio. Sad je bolje al strah me davat duže vrijeme.

Poštovana Mama, ISILAX sirup , Pharamalife Research, Italija , se može davati dugo u kontinuitetu I bez pauze , a u cilju održavanja redovne omekšane stolice.

ISILAX sirup , ne dovodi do navikavanja I lenjosti creva. Iz tih razloga ga koriste I osobe ( deca I odrasli ) koji žive sa opstipacijom : invalidi, slabije pokretni, rekonvalescenti , popstoperativno ..

Funkcionalna opstipacija kod dece kao što je Vaše se ne rešava momentom pražnjenja creva I potrebno je nastaviti sa primenom sirupa ( bilo kog laxative ) duže da bi se održavala omekšana stolica I omogućilo zarastanje analnih fisura koje najčešće prate opstipaciju kod dece.

Postojanje analne fisure dovodi do potiskivanja od strane deteta I ponovnog razvoja opstipacije.

Održavanje redovne stolice u periodu tretiranja opstipacije dovodi I do ,, uobročavanja ,, deteta I redovnog ritma pražnjenja.

Iz navedenih razloga se preporučuje duža upotreba laxativa ali onog koji NE dovodi do navikavanja I lenjosti creva kao što je ISILAX.

Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 132
8.8.2017 0:01:42   
hatepsut
U akciju krećemo s imuno sirupom da se osiguramo od viroza i gripa.

Sprej za grlo nam je no.1 kad su u pitanju grlobolje , uz sprej nam
Ne treba antibiotik !

Preporučujemo svima ,a kako i nebitno kad smo jako zadovoljni !

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Neposredna veza do poruke: 133
18.8.2017 15:51:42   
Cakan
Drage mame,imam pitanje za dobitnice Pharmalife paketa za mjesec juni,jeli vam stiglo :) ?Meni jos nije,pa samo da provjerim :) ,Mapez sprej smo kupili,nismo mogli docekati poklon :) .Nadamo se da ce ubrzo.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 134
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:

image
Emicaa13
CortinaT zaista čini čuda
Moja beba od 10 mjeseci ima Nummuralni ekcem. Prije mjesec dana smo počeli koristiti Cortinat kremu. Prijatno me iznenadila jer je jedino ona uspjela ekcem držati pod kontrolom. Nijedna krema a ni losion koji smo do sad koristili nije to uspio.  Više >>
image

Anketa

Prvi pregled
amaniamanic

Kad ste otisli na prvi pregled kad ste otkrile da ste trudne :)

0dgovorite mi (98%)

odgovorite mi (2%)

Broj svih glasova: 41

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *