|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
8.1.2018 23:54:34   
marketing RR
Prvi dobitnik sjajnog Pharmalife paketa za mesec decembar je Jasnalajla user posted image

IZVORNA PORUKA: Jasnalajla

pozdrav moja kcerka je imala jak kasalj koji nije prestajao,vodili smo lijecniku bezuspjesno,kaze sve uredu tada sam otkrila vase proizvode uzeli smo Broncamil sirup za kasalj i Imunno za jacanje imuniteta koji se nakon kratkog vremena pokazao izvstan od tada je u nasoj kucnoj apoteci i cak za svoju malenu koja ima 18 mjeseci koristimo Imunno sirup radi zastite i prevencije da ojaca imunitet Pharmalife proizvodi zaista su divni i ja im dajem ocjenu 10+i sve preporuke za koristenje svim mamama


(odgovor članu Jasnalajla)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
8.1.2018 23:54:56   
marketing RR
Drugi dobitnik sjajnog Pharmalife paketa za mesec decembar je manuela RR user posted image

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Mi smo sad uzeli starijem sinu Immuno,posto kreće sezona kad su aktuelni virusi i prehlade a on ide u školu i stalno je u pokretu a kod kuće imamo malu bebu da izbjegnemo prehlade . ..Super nam pomaže jer nije bilo prehlade ni virusa 🙂.


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
8.1.2018 23:56:28   
marketing RR
Treći dobitnik sjajnog Pharmalife paketa za mesec decembar je dunjas user posted image

IZVORNA PORUKA: dunjas

Pharmalife preparati, prirodni i efikasni. Dosta njih smo probali i imaju naše poverenje!


(odgovor članu dunjas)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
8.1.2018 23:58:10   
marketing RR
Drage dame,

Čestitamo, i molimo, pošaljite nam podatke: ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona, kako bi vam sponzor dostavio sjajne Pharmalife pakete.

U zdravlju koristili Pharmalife proizvode user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
9.1.2018 19:16:43   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
2.2.2018 9:54:58   
Jasnalajla
pozdrav RR zani9ma me kada cu dobiti paketic koji sam osvojila za decembar hvala

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
12.2.2018 10:54:26   
Jasnalajla
preuzeli smo paket hvala divni ste

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
13.2.2018 13:02:32   
Emina89
Odlični sirupi koji dokazano pomažu našim najmilijim bićima i olakšavaju im i onako težak život prilagođavanja ovakvim uslovima i klimatskim promjenama, zagađenim vazduhom i otežanim disanjem. Mi smo oduševljeni učinkom naročito sirupom za imunitet. Svakome preporučujem upotrebu ovih pripravaka.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
13.2.2018 18:23:44   
opasna mala

Najvise sam zadovoljna FITOBALMOM, BRONCAMILOM I APIS GOLA SPREJOM.Sve pohvale za proizvode, dosta su olaksali tegobe kod mog sina tako da PHARMALIFE proizvode uvijek imamo u kuci.Proizvode sam preporucila i svojim prijateljima.Takodje i oni su prezadovoljni .

(odgovor članu meryma)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
12.3.2018 9:27:20   
jocajaca
Pa ne znam šta bih prije pohvalila ali stvarno; Apis golu koja nam je redovno u našoj apoteci jer nažalost bar jednom mjesečno sin ima gnojnu anginu, Apis gola mu ubrza ozdravljenje i azahvaljujući ovom spreju nemamo problema sa jelom i gutanjem-HVALA VAM na tome!!!! Mapez nam je otkriće vijeka jer smo vječno kuburili sa komarcima, kako ga koristimo u posljednje tri godine nemamo problema sa večernjim šetnjama na moru, uz Vrbas ili kod bake i dede na selu po pokošenim livadama user posted image . Imunno još nismo isprobali ali planiram da im kupim već ovaj mjesec pa javljam iskustva.

_____________________________

12.03.2005. <3
20.11.2013. <3
21.06.2016. <3

(odgovor članu opasna mala)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
12.3.2018 10:34:31   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: Jasnalajla

preuzeli smo paket hvala divni ste


Ja svoj paket jos nusam dobila 😐

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Jasnalajla)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
15.3.2018 15:31:57   
*andjela*
Pharmalife proizvodi su za svaku pohvalu,
Imam dvoje male djece,djecak mi je sklon cestim upalama grla.
Apis gola nam je prva pomoc kod cestih upala i gnjojnih angina,a Broncamil smiruje uspesno kasalj.
Planirali smo ispeobati i imuno sirup al nismo jos nikako 😍😍😍😍

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
19.3.2018 14:05:43   
zeppy
Djevojčica nam je nedavno imala gripu, nakon koje se pojavio nepodnošljiv kašalj. Diejte je kašljalo bukvalno bez prestanka, iako smo joj davali razne sirupe za kasalj. Nakon toga smo po preporuci tete iz Apoteke kupili Broncamil sirup, koji je za mene bio otkrice. Vec nakon prvog dana uzimanja sirupa, kasalj se znatno smanjio, a kroz dan dva u potpunosti nestao. Žao mi je samo što prije nisam znala za tako odličan proizvod, a od tada ga stalno imam negdje kuci pri ruci i zaista ga svakome rado preporucujem. Sada imamo u planu da probamo i Pharmalife-ov preparat za imunitet u koji nimalo ne sumnjam da će biti jednako dobar.

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
19.3.2018 23:40:42   
almedina seka
pozz..iskrena da budem ni jedan vas proizvod nismo koristili,a vidim ima i sprej za grlo to nam sad najbolje bi doslo jer smo dobili upalu grla i krajnika..borimo se u ovim opet hladnim danima sa tim prehladama...user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
24.4.2018 23:31:54   
manuela RR
Preuzela paket danas...
Koliko smo svi bolesni rekla bih i u pravi cas...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu almedina seka)
Neposredna veza do poruke: 190
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *