|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Oslikanje trudnickog stomaka sa gipsom
25.4.2015 10:32:55   
Finepex
odlucih da postavim ovu temu, koliko vidim nije se o tome pisalo, ili barem ja nisam vidjela...user posted image da li je koja od vas oslikala svoj trudnicki stomak na gipsu? Rade kupe gips na gazi i stave na stomak nakon odredjenog vremena kad se skine ostane oblik stomaka,i to je naravno uspomena za cijeli zivot gledala sam to kod Nijemaca, na tv . Pa rade ukrase, cak lampe. npr. svjetlo i onda to dodje kao zidna lampa,meni to simpaticno i mozda mi za koju sedmicu stvarno padne na pamet,sta vi mislite o tome? user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Oslikanje trudnickog stomaka sa gipsom
25.4.2015 13:27:08   
Peggy
Kada vidim sve ove ideje u trudnoći, tipa te, dođe mi da plačem. Ja nikako nisam zabilježila trudnoću. Slikala se jesam, ali nije to to. To su mi sve super ideje, i treba stvarati uspomene. Kada nekada dijete poraste, sa osmijehom se sjećaš i prepričavaš mu sve to ^^

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Oslikanje trudnickog stomaka sa gipsom
25.4.2015 13:31:54   
Finepex
Hvala, ako Bog da biti ce jos prilika kod tebe user posted image


Napravila sam cak dnevnik, gdje svaki dan pisem kako se osjecam, pa kada odraste dati cu da procita. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Peggy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Oslikanje trudnickog stomaka sa gipsom
1.5.2015 12:45:47   
Snowflake84
To oslikavanje trudnickog stomaka gipsom je predobra ideja.

Moj muz je nedavno to gledao i toliko mu se to svidjelo, tako da i on planira
isprobati tu tehniku na mom stomaku.

Samo cemo sacekati da tiba jos malo poraste, tek je 22.sedmica. user posted image

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Oslikanje trudnickog stomaka sa gipsom
10.6.2015 17:31:28   
saamy
Napravila sam taj stomak od gipsa super je uspomena ja stajala 20min mm me meljao user posted image

(odgovor članu Snowflake84)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Oslikanje trudnickog stomaka sa gipsom
11.6.2015 16:53:43   
Galicia
A sta radite kasnije sa tim stomacima? Objesite na zid u dnevnoj ili? user posted image

Ne kontam.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

U zemlji krvi i meda
DM

Hoćete li pogledati istoimeni film Angeline Jolie?!

DA (80%)

NE (20%)


Broj svih glasova: 274

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *