|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
15.10.2015 11:21:39   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Veliko user posted image za ovakav projekat.
Nisam sad u mogucnosti pregledati stranicu kako treba, ali cim ugrabim vremena ucinit cu to.
Iako sam stava da ne treba puno djecu uvlaciti u svijet interneta, vec sto vise forsirati printane literature, ko zna mozda bas nadjem odgovor na nas problem s ucenjem user posted image


saljemo djevojčici s Drine karticu user posted image (posalji mi podatke u pp)

ako su djeca na netu onda bar nek taj net bude od koristi... moj misljenje

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
15.10.2015 19:26:05   
Bambi09
Visnja poslala sam ti pp ali izgleda da nije prosla user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
15.10.2015 21:02:58   
Bambi09
Sad smo ja i moja djevojcica zajedno pregledale i presle matematiku. U prvom dijelu od 38 pitanja odgovorila je tacno 35, i to 2 pitanja su sigurno joj bila tacna ali vjerovatno nesto nije ispravno u aplikaciji. Fakticki je odgovorila 37 pitanja tacno.
U drugom dijelu isto nije odgovorila 5 pitanja od kojih sam ja sigurna da je odgovorila 3 tacno. Ja bih zamolila da se provjere odgovori u aplikaciji da li su ispravni. U prvom dijelu matematike pitanja P3 i P5 prikazuje da su odgovori netacni a ja mislim da jesu. U drugom dijelu pitanja P2 i P3, te pitanja P18 P19 P20.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
16.10.2015 9:36:52   
dambolina
Ponukana pricom na novoj temi za djake od VI do IX razreda, postavljam pitanje: da li se planira uvodjenje geografije? Nama bi recimo bilo jako korisno, jer vidim da dosta djece iz naseg razreda, a sedmi razred je u pitanju, ima problem sa geografijom.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
16.10.2015 9:43:29   
Bambi09
Ja sam pomislila da nema taj predmet jer jos nismo nabavili taj kredit, a vidis taj predmet nije ni uvrsten. I nama je problematika geografija, a sinoc mi je dokazala da matematiku rastura. Danas cemo obraditi bosanski jezik, pa cemo engleski. A bilo bi dobro kada bi bili zastupljeni svi predmeti pa svako neka se pronalazi gdje ima problema.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
16.10.2015 9:52:35   
Visnja RR
uskoro ćemo dobiti odgovore od osnovna.ba

bambi poslala sam ti pp

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
16.10.2015 11:43:06   
Osnovna.ba

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Sad smo ja i moja djevojcica zajedno pregledale i presle matematiku. U prvom dijelu od 38 pitanja odgovorila je tacno 35, i to 2 pitanja su sigurno joj bila tacna ali vjerovatno nesto nije ispravno u aplikaciji. Fakticki je odgovorila 37 pitanja tacno.
U drugom dijelu isto nije odgovorila 5 pitanja od kojih sam ja sigurna da je odgovorila 3 tacno. Ja bih zamolila da se provjere odgovori u aplikaciji da li su ispravni. U prvom dijelu matematike pitanja P3 i P5 prikazuje da su odgovori netacni a ja mislim da jesu. U drugom dijelu pitanja P2 i P3, te pitanja P18 P19 P20.


Samo nam napišite koji je curica razred i u privatnoj poruci nam napišite ime pod kojim ste se registrovali, pa ćemo provjeriti o čemu se radi. Lp

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
16.10.2015 11:44:18   
Osnovna.ba

IZVORNA PORUKA: dambolina

Ponukana pricom na novoj temi za djake od VI do IX razreda, postavljam pitanje: da li se planira uvodjenje geografije? Nama bi recimo bilo jako korisno, jer vidim da dosta djece iz naseg razreda, a sedmi razred je u pitanju, ima problem sa geografijom.


Biće i geografija kasnije, trenutno smo samo ovih šest predmeta koji se polažu za externu maturu, ali naravno idemo dalje- user posted image

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
19.10.2015 9:56:21   
dambolina

IZVORNA PORUKA: Osnovna.ba


IZVORNA PORUKA: dambolina

Ponukana pricom na novoj temi za djake od VI do IX razreda, postavljam pitanje: da li se planira uvodjenje geografije? Nama bi recimo bilo jako korisno, jer vidim da dosta djece iz naseg razreda, a sedmi razred je u pitanju, ima problem sa geografijom.


Biće i geografija kasnije, trenutno smo samo ovih šest predmeta koji se polažu za externu maturu, ali naravno idemo dalje- user posted image


pozurite sa geografijom sad kad vise nema drugih predmeta na eksternoj osim BHS, engleskog i matetmatike user posted image


_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Osnovna.ba)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
20.10.2015 22:10:57   
madam x
Evo i ja malo pregledala temu, šta ja znam, vjerovatno nije loše, ali trebalo bi probati da bi se mogao dati sud. Za djecu koja imaju razvijenu naviku učenja je to nadogradnja. Eh sad me zanima kako to djeluje na učenike koji su veoma slabi u određenim predmetima?

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
21.10.2015 7:42:35   
Bambi09
madam meni ovo bas djeluje super, ti kao roditelj da pomognes svom djetetu konkretno. Obicno ono kad hoces da pomognes i da uradis nesto sa djetetom moras izmisljati iz glave, npr. matematika moras skontati zadatak u glavi pa da ga pitas i da mu objasnis, a ovo je vec test spreman i ti mozes da postavljas pitanje, da razgovaras s djetetom i ujedno uvidis gdje stopa, da mu objasnis odmah tamo gdje grijesi. Meni je ovo super.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
2.11.2015 20:24:20   
Bambi09
Eh ovako, prvo moramo da se zahvalimo na poklon kartici za koristenje osnovna.ba user posted image
A drugo, moramo da pohvalimo istu (Osnovna.ba) jer nam je pomogla u ucenju i pomogla nam je da popravimo ocjene. Naime, kao sto sam ranije pisala, djevojcica je imala problema sa ucenjem, izmedju ostalog sa matematikom. Prva ocjena je bila 2, a danas je to 5. Puno znaci kada imate gotov test pred sobom i mozete vidjeti u cemu dijete grijesi i pomoci da ispravi gresku. Mi smo uspjeli. Popravili smo matematiku sa 2 na 5, informatiku sa 3 na 5 i historiju sa 3 na 4. user posted image Nastavljamo se druziti sa Osnovna.ba i nadamo se uspijehu.

P.S djevojcica se posebno zahvaljuje teta Visnji i salje joj ogromne poljupce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
2.11.2015 20:44:06   
Visnja RR
user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Počela sa radom prva edukativna BH platfo...
5.2.2016 15:52:56   
Bambi09
Samo da pohvalim Osnovna.ba i preporucujem svim roditeljima da pogledaju o cemu se radi. Stvarno funkcionise i ja sam prezadovoljna. Hvala Osnovna.ba jer smo preko raspusta mogli zajedno da ponavljamo i budemo u kondiciji user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *