|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Podmladjivanje jajnika
21.8.2016 12:29:46   
nanaca
Iscitavajuci forume o MPO iz susjednih drzava, naidjoh na tekst o podmladjivanju jajnika. Navodno, zenama koje su usle u menopauzu vraca se funkcija jajnika tako da mogu zatrudniti. Ja sam poslala mail i odmah su mi odgovorili. To rade u bolnici u Jevremovoj, i to radi dr. Ljubic.

Da li je iko od vas nesto vise o ovome cuo?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Podmladjivanje jajnika
21.8.2016 17:36:48   
Galicia
Ja prvi put cujem o ovoj metodi. I bas me zanima sta je to i kako mogu povecati funkciju jajnika.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu nanaca)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Podmladjivanje jajnika
21.8.2016 20:02:06   
nanaca
Javim vam cim mi daju odgovor na moje pitanje (da li se ova metoda moze primijeniti i kod zena koje imaju nizak AMH i cije su stanice, vjerovatno, slabijeg kvaliteta zbog godina.
U medjuvremenu mozete vise pronaci na internetu. U Srbiji ova metoda kosta oko 2.500 KM, ako sam dobro zapamtila.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Podmladjivanje jajnika
21.8.2016 20:08:32   
nanaca
http://www.infertilityny.com/ovarian-rejuvenation-nyc/

(odgovor članu nanaca)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Podmladjivanje jajnika
21.8.2016 20:20:08   
Galicia
Javi nam.
Ja imam visok FSH i nizak AMH.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu nanaca)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Podmladjivanje jajnika
26.1.2023 11:46:14   
Azro
Pozdrav svima, novi sam ovdje, pa sam nasao ovu temu da je ozivim, a ne znam kako ja da postavim novu temu 😂
Zanima me, da li je iko isao na ovaj postupak? Nasao sam kod nas dr. Suada Tinjic iz Tuzle da radi, isla je na specijalizaciju kod dr. Aleksandra u Beograd koji je i osmislio ovu metodu.A ima i kod dr. Aleksandra u Beogradu na klinici BioCell, procedura dodje oko 2500KM svaki put.
Da li IKO ima iskustva i da li je isao.
Hvala puno 😊

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Podmladjivanje jajnika
28.3.2024 3:05:26   
jeffreestar
Postoje različite tehnike i terapije koje se istražuju ili primjenjuju that''s not my neighbor kako bi se poboljšala funkcija jajnika kod žena koje su već ušle u menopauzu.

< Poruku je uredio jeffreestar -- 28.3.2024 3:06:36 >

(odgovor članu Azro)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *