|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porod u Sloveniji
22.8.2016 12:25:22   
bejbibi
Cao zene ,otvaram nocu temu u nadi da ce mi se javiti neka clanica koja mozda zivi u slo ili se tamo poradjala ...ako ima slicna tema ,plz uputite me :)

Eh ovako,planiram aBd roditi tamo konkretnije u Postojni pa me zanima kakva je procedura ?!

Zanima me prvo da li se nosi odjeca,spavacice,proizvodi za higijenu i sl ...
Zanima me da li daju anesteziju kod epiziotomije ?
Da li masiraju prije poroda za lakse otvaranje i sl ...znaci sve me zanima user posted image da li se nose pelene za bebu i sl ..posjete itd.

Znam da ima opcija da se uzme soba za sebe i placa se 50 € dan ja mislim ...
Pitat cu ja sve to kad odem tamo na kontrolu al imam jos mjesec a mene bas zanimaju iskustva

Pisala bih na njihovoj rr al nisam dobra sa jezikom pa se bojim nece me shvatitiuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porod u Sloveniji
22.8.2016 12:58:50   
bejbibi
I da,jos me zanima da li se mogu cuvati maticne celije i kako ide proces :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *