|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste Brcko
28.6.2014 16:07:58   
sirnica

IZVORNA PORUKA: mum82

masallah MamaMaa,curetak nam stizeuser posted image

evo sirnica ti vec sve objasnilauser posted image ja nisam bila par dana na forumu pa tek sad vidim
nema skole za trudnice kod nas,ali mislim da na netu mozes naci finih vjezbica

sto se odjece tice,ne pretjeruj narocito za malog bebaca,jer brzo to oni prerastu,i ja kupujem gdje stignem ,dosta i naslijedimo od rodbine a moji su momci blizu rodjeni,pa bas iznosamo odjecu,jer mali brzo naslijedi bratovuuser posted image
krevetic sam isto dobila,i fkt su najjeftiniji u bingu i fisu,ali ako ti je usput pogledaj i u onoj Chico prodavnici,ako znas gdje je,na onom pravcu gdje je Konzum,preko puta Hypo banke,a na ulazu u Srpsku varos prema Sipadu,al ti objasnihuser posted image valjda si me skontala
elem cula sam od komsinice koja se skoro porodila da je tu bilo lijepih a jeftinih,pa nije zgoreg bacit okouser posted image

jos malo,usitnilouser posted image

Chico prodavnici,

Ja sam svoj tu davno kupila, ovaj što ga nahvalihuser posted image
Nego kad budete voljne mogle smo se naći, u Mercatoru u igraonici ili gdje vama dvjema odgovara

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Porodiliste Brcko
28.6.2014 18:50:40   
MamaMaa
Mum82 gledala sam već u Chicu, ali otići ću opet da još jednom detaljno pregledam.

Sirnice može, meni odgovara Mecator jer blizu živim. Ja mogu svaki dan do nekih 14-15h, e sad vas dvije recite termin, ipak vi imate djecu pa kako vam odgovara, ja se prema svojoj još ne moram ravnati. user posted image



_____________________________

Na jesen naš duo postaje trio... iako smo "gađali" tatin mjesec maj, naša bebica odlučila da se rodi u maminom najdražem mjesecu...

30.9. O, happy day

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Porodiliste Brcko
28.6.2014 23:02:29   
sirnica
Mama ma, mi smo onda komšinice, imaš pp

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu MamaMaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Porodiliste Brcko
29.6.2014 19:52:29   
mum82
uh rado bih jedno druzenjeuser posted image
samo ne znam kako sad sve da uklopim jer je ramazan,pa mi nije lahko s njima dvojicom vani
u svakom slucaju ako se vi dogovorite a ja se uspijem uklopit voljela bih vas upoznatuser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Porodiliste Brcko
22.9.2017 23:49:08   
Binche1
Pozz svima, imali ko da se u skorije vrijeme poradjao u Brckom??

(odgovor članu MargoHemingway)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *