|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   porodiliste u bijeljini
5.10.2008 8:13:21   
redapple
Drage moje,
Ima li nekoga od posjetilaca foruma da ima iskustva sa porodilistem u Bijeljini. Ja zivim ovdje nekoliko godina, ali sam tek sada presla zvanicno na ovu bolnicu. Imam ginekologa, ali nisam sigurna da li ona radi porodjaje. Sve info ce mi biti od visestruke koristi.
Hvala unaprijed.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: porodiliste u bijeljini
7.10.2008 16:59:47   
lepara
zao mi je sto ti ne mogu pomoci u odgovoru jer nisam iz Bijeljine.
ali mislim da je svugdje ista ili slicna situacija.

_____________________________

Moja Selma je zivot moj...
11.07.2008.

(odgovor članu redapple)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: porodiliste u bijeljini
21.7.2011 15:58:06   
Sandrita
Takodje me zanima porodilište u Bijeljini.
Čula sam dosta loših stvari ali volela bih nečije lično iskustvo da čujem.

(odgovor članu lepara)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: porodiliste u bijeljini
4.8.2011 13:13:30   
selina
IZVORNA PORUKA: Sandrita

Takodje me zanima porodilište u Bijeljini.
Čula sam dosta loših stvari ali volela bih nečije lično iskustvo da čujem.



zdravo sandrita ja sam se porodila u tuzli nemam nekog iskustva sa bijeljinom ali sam cula dovoljno pozitivni stvari pa sad vjerovatno kao svaka bolnica i vjerovatno kako se kome posreci......jesil ti negdje od bijeljine ili?

< Poruku je uredio selina -- 4.8.2011 13:14:46 >

(odgovor članu Sandrita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: porodiliste u bijeljini
6.8.2011 12:49:59   
Sandrita
Hvala user posted image
Jesam iz Bijeljine.

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: porodiliste u bijeljini
7.8.2011 15:07:37   
selina

IZVORNA PORUKA: Sandrita

Hvala user posted image
Jesam iz Bijeljine.



drago mi je user posted image ako te interesuje imam ja broj od jednog doktora iz porodilista bijeljine koji radi privatno pa ako vodis kod njeg trudnocu moze te on uz dogovor i poroditi tako da se tad nemas cega ni bojati ako si zainteresovana?!

(odgovor članu Sandrita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: porodiliste u bijeljini
10.8.2011 16:54:57   
Sandrita
Koji doktor je u pitanju?

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: porodiliste u bijeljini
10.8.2011 16:56:38   
selina

IZVORNA PORUKA: Sandrita

Koji doktor je u pitanju?



doktor kusturic.....

(odgovor članu Sandrita)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: porodiliste u bijeljini
10.8.2011 17:27:15   
Sandrita
Poslala sam ti pp

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: porodiliste u bijeljini
10.8.2011 17:32:00   
selina

IZVORNA PORUKA: Sandrita

Poslala sam ti pp

ok sad sam i ja tebi hheheh

(odgovor članu Sandrita)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: porodiliste u bijeljini
19.12.2011 23:20:15   
kocka
ako vam je zivot mio, ne poradjajte se u bijeljini... takvi idioti i nestrucnjaci ne postoje nigdje na svijetu, sramota doktorske profesije.... ne samo sto se tice porodilista, nego kompletna bolnica i odjeli.... svaki drugi pacijent dobije sepsu, zarazi se necim, pod uslovom da prezivi... pa zar nije sramota u 21. vijeku dobiti zagnojenu ranu nakon rutinske operacije slijepog crijeva????
a porodilje i bebe redovno zarade sepsu... ma strasno, nemam rijeci...
moja sugestija je ako ikako mozete idite bilo gdje da se porodite, samo ne u bijeljinu!

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: porodiliste u bijeljini
19.12.2011 23:23:40   
selina
nemoj me ziva bila prepadati nisam trudna nit sam se poradjala u bijeljini ali ako bog da sledecom trudnocom vjerovatno cu tu pa se nadam boljem!

zao mi je ako si imala lose iskustvo.............ima dosta slucajeva koji su lose prosli

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: porodiliste u bijeljini
19.12.2011 23:30:10   
kocka
selina draga, nisam imala namjeru da te prepadam, nego sam toliko bijesna na te nesposobnjakovice da se to opisati ne moze... ne znam odakle si, ali bih ti toplo preporucila neku drugu bolnicu, jer je ovdje higijena ispod svakog nivoa..
nisam ja imala negativno iskustvo, ali jeste moja sestra koja je sa bebom, zdrava i prava, jedva prezivjela zbog greske doktora, pa zatim i zaova, isti slucaj, i jos nekoliko za koje znam...
a pored porodilista, isti je slucaj i sa ostalim, kao sto vec navedoh, tako da.... strasno.. problem je samo sto svi sute i nece niko da se zali jer, kao, trebace im ti doktori, pa nece da se zamjeraju... ja mislim sve dok se ne progovori o tome, obicni narod ce nastradati zbog takozvanih umisljenih doktora koji uglavnom ne znaju svoj posao....

izvini jos jednom, nemam namjeru da plasim ikoga, samo upozoravam, ne bi li se neko spasio na vrijeme....

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: porodiliste u bijeljini
19.12.2011 23:40:50   
selina
vjerujem da je tako ima i u nas par slucajeva koji su lose prosli na ginekologiji bijeljine i to mi je bio kao prvi razlog da se porodim u tuzli mada i tamo nisam imala najljepse iskustvo sto se tice doktora prva liga a ostalo je sve u hausu tako da sam kontala sledece ako bog da da to bude u bijeljini ali me stvarno plasi unaprjed znajuci zato sve kako cu proci ali eto neka nam je dragi bog na pomoci a to da li se vrjedi buniti neznam sta da ti kazem ja mislim da je to jedan zasticeni lanac ipak znas kako stela sve radi tako i mi kad bi se bunili ne bi nista time postigli nego bi samo izgubili bitku protiv njih..........ali sto se tice bijeljine stvarno su svi redom odvratni kao sto si rekla krenuvsi od bilo kojeg doktora!!!! zao mi je za sve zene koje su imale lose iskustvo

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *