|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  208 209 [210] 211 212   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 12:32:40   
Esmica
Izgleda nema danas nigdje.
Opstina Stari Grad nema.user posted image

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 5226
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 12:44:33   
Nasa princeza
pa kome oni vise uplacuju,kad ni jedna porodilja nije dobila ni marke.ne mogu da vjerujem dokle ovo ide.....sramota.....bruka......user posted image

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 5227
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 13:06:03   
mamich
Ja sada zvala Kanton i teta mi kaze da ce tek sutra uplatiti za NG a da ce u srijedu poceti dijeliti.......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5228
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 13:22:36   
moj pilic
zvala sam i opstinu ilidza kazu da je bila uplata........ prebacili su posti i mi sad cekamo da postar pocne dijeliti ....................evo broj ko zeli da zove 775-665.................samo su danas uplatili ilidzu..i kaze svaki dan ide po jedna opstina

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5229
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 14:15:51   
mirelaf
ja cu morat razocarati zene iz srarog grada,zvala ja opštinu i kazu krenulo je nesto bice za koji dan to znaci jos cekanjauser posted image user posted image

(odgovor članu moj pilic)
Neposredna veza do poruke: 5230
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 14:37:27   
kula
Drage mame, molim vas za informaciju.
Da li ja kao porodilja dobivam od kantona onaj prosjek plate (oko 400KM) 12 mjeseci i ako bi se slučajno vratila na posao poslije recimo 8 mjeseci?
To me živo interesuje.

(odgovor članu mirelaf)
Neposredna veza do poruke: 5231
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 14:45:07   
mirelaf
draga ako pocnes radit obavezno moras obavijestit opstinu ti licno ili ce to uraditi firma u kojoj radis,cim pocnes raditi bice ti ibustavljena isplata p,naknade bar je meni tako receno

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 5232
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 15:00:00   
kula
To mi je baš bezveze!
Kod mene je takva situacija da porodilje ne primaju ni feninga dok su na porodiljskom, a imam kredit koji otplaćujem! U isti se koš trpaju sve porodilje jer u nekim firmama se dobiva čak i cijela plata (bez toplog obroka).
Ma ja sam mislila da je to neovisno jedno od drugog, jer zapravo tu i nema nekih dodirnih tačaka između opštine i firme....
Eh...nadala sam se da ću barem tu ušićarit! user posted image

(odgovor članu mirelaf)
Neposredna veza do poruke: 5233
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 15:07:53   
Marija13

Jesi li zaposlena kod privatnika...ako jesi, pokusate se dogovoriti da ti ne uplacuje doprinose, vec da ti daje platu "na ruke", obicno tako rade kad pocnu ranije raditi, pa kada istekne godina porodiljskog, krece se regularno sa uplatom doprinosa i plate "na karticu" user posted image




IZVORNA PORUKA: kula

Drage mame, molim vas za informaciju.
Da li ja kao porodilja dobivam od kantona onaj prosjek plate (oko 400KM) 12 mjeseci i ako bi se slučajno vratila na posao poslije recimo 8 mjeseci?
To me živo interesuje.



_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 5234
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 15:19:58   
M kao Mama
e, koja sam ja šer budala, ja se bila pomirila sa sudibnom da ovaj mjesec nema pordipljske meni, i sad sjedim nešto i uzmem one čekove, kad skontam oni dijele decembarsku, a meni ugovor bio do kraja godine, novi neki dan odnijela, i sad nazovem ženu, kaže odnijela sam čekove u poštu danas ili sutra će biti, ako im je vjerovati, helem ja ću dobit ovo koji dan decembarsku, ali onda u februaru nema, jer sam nakon 20 odnijela ugvor, ali zato u martu idu dvije, ih ne znam kako ću ih potrošiti, hahahahaha, eto sama sebe obradovah, pa sad ne znam bil plakala il se smijala,

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 5235
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 15:25:13   
mirelaf
kula:zamoli poslodavca da ti ne uplacuje doprinose jer to radi kanton tak nece skontati da radis nek ti daje platu na ruke,naravno ako je privatna firma jedva ce docekati

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5236
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 15:28:05   
kula

IZVORNA PORUKA: Marija13


Jesi li zaposlena kod privatnika...ako jesi, pokusate se dogovoriti da ti ne uplacuje doprinose, vec da ti daje platu "na ruke", obicno tako rade kad pocnu ranije raditi, pa kada istekne godina porodiljskog, krece se regularno sa uplatom doprinosa i plate "na karticu" user posted image




IZVORNA PORUKA: kula

Drage mame, molim vas za informaciju.
Da li ja kao porodilja dobivam od kantona onaj prosjek plate (oko 400KM) 12 mjeseci i ako bi se slučajno vratila na posao poslije recimo 8 mjeseci?
To me živo interesuje.





Hvala draga! Čini se da je to jedini način!
Bolje išta nego ništa user posted image

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 5237
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 21:38:29   
ribicaaaa
Narode,sutra i prekosutra pocinje podjela,da znate,danas je uplacen novac za nekoliko opcina,za druge ce biti uplacen sutra.za one kojima novac sutra bude uplacen,podjela starta prekosutra...LP

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 5238
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 21:48:23   
Nasa princeza
znas li za koje je opstine uplaceno.......

(odgovor članu ribicaaaa)
Neposredna veza do poruke: 5239
   RE: Porodiljska naknada
29.1.2013 8:24:56   
ksily
sad sam zvala svog poštara-ja sam u opštini centar-kaze danas nema nista evo bas njegov sef objavio da nisu jos uplatili, a da je otislo za opštinu strai grad.

dakle porodilje iz starog grada mogli bi vam danas poštari zakucati na vratauser posted image
eto mushtuluka user posted image

mi ostale smo na cekanju

_____________________________

Život ćine male stvari, koje se rade na veliki način

Nas svijet je postao ljepši kada se rodila nasa grudvica 31.10.2012.

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5240
   RE: Porodiljska naknada
29.1.2013 8:32:27   
Nunny
info za NG---nista ni danas

< Poruku je uredio Nunny -- 29.1.2013 8:42:18 >

(odgovor članu ksily)
Neposredna veza do poruke: 5241
   RE: Porodiljska naknada
29.1.2013 8:48:26   
sunce27
Ja zvala postu, kazu da ce danas isplata za nas porodilje u Vogosci, eh sada da li lazu ili ne...

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 5242
   RE: Porodiljska naknada
29.1.2013 9:01:53   
Nasa princeza
nunny koga si kontaktirala,zar je moguce da i danas nema nista za NG.....

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 5243
   RE: Porodiljska naknada
29.1.2013 9:06:53   
Mirela K
zna li iko za NS?

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5244
   RE: Porodiljska naknada
29.1.2013 9:11:58   
Nunny
zvala postu 033723426 user posted image

(odgovor članu Mirela K)
Neposredna veza do poruke: 5245
   RE: Porodiljska naknada
29.1.2013 9:20:21   
pero zdero
Zene sa Ilidze mustuluk..... meni postar upravo (Stup) donio novac...user posted image 416 KM...ostale mame nadam se da ce i vama uskoro postar zakucati na vrata, jest manje no obicno al cekamo ga ko jack pot user posted image

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 5246
   RE: Porodiljska naknada
29.1.2013 9:22:09   
hapymum

IZVORNA PORUKA: pero zdero

Zene sa Ilidze mustuluk..... meni postar upravo (Stup) donio novac...user posted image 416 KM...ostale mame nadam se da ce i vama uskoro postar zakucati na vrata, jest manje no obicno al cekamo ga ko jack pot user posted image

ja vam kazem da su nam srezali samo sam se dvoumila izmedju 412 i 416 KM.al et neka je bar nekome doslouser posted image

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu pero zdero)
Neposredna veza do poruke: 5247
   RE: Porodiljska naknada
29.1.2013 9:37:18   
mali_leptiric
Na C.Vili nije bio dal ce doci ko zna...Barem je sunce i fin dan, pa mozemo setati a kupovina nek' ceka :S

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 5248
   RE: Porodiljska naknada
29.1.2013 9:42:24   
Nasa princeza
e super neka je bar nekog postar obradovao,konacno je krenulo.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pero zdero)
Neposredna veza do poruke: 5249
   RE: Porodiljska naknada
29.1.2013 9:45:09   
assmiras
Ima li neko informaciju za Novo Sarajevouser posted image


_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  208 209 [210] 211 212   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  208 209 [210] 211 212   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *