|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Primolut-Nor tablete
29.12.2013 23:17:40   
dinaa
Ima li neko iskustva sa ovim tabletama.Meni ih je doktor propisao i sad me zanima ako je neko pio kakve su nus pojave.Malo sam citala i ne svidja mi se to sto procitah.Sve vise razmisljam da ih i ne pocinjem piti.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Primolut-Nor tablete
30.12.2013 10:48:23   
Pingvina
dinaa, ja nemam licnog iskustva...Prije bih rekla da imam neku vrstu "profesionalnog". Radim u apoteci, pa se zene cesto "zale" ili "hvale" lijekovima koje su koristile.
Ista stvar je i sa Primolut-Nor tabletama. Ne znam u koju svrhu si ih trebala poceti piti. Uglavnom, kakav god da je problem u pitanju-one sigurno pomazu. Ali da imaju hrpu nuspojava (koje se opet individualno ispolje kod svake zene)-IMAJU.
Pored onih koje su navedene u uputstvu (pretpostavljam da si ih vec prostudirala), meni su se zene zalile i na konstantan osjecaj boli u donjem dijelu stomaka. Najcesce ga opisuju kao onaj osjecaj koji imas kod upale mokracnih kanala.
Onda na osjecaj "napuhanosti" kao za vrijeme PMS-a, izrazitu nervozu...
Iskreno, ako ti ih je ljekar preporucio-mislim da ne bi trebala odbijati terapiju. Ti opet najbolje znas.
Lijep pozdrav..:)

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Primolut-Nor tablete
30.12.2013 11:31:22   
dinaa
Hvala ti draga sto si se javila.Mene je panika uhvatila kad sam procitala da izazivaju aritmiju a ja je vec imam.A dobila sam ih jer mi m.poprilicno kasni pa zbog toga.Nekako se nadam da ce ipak doci prije nego sto ih pocnem piti a to je za 6 dana.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Primolut-Nor tablete
30.12.2013 12:47:33   
Pingvina
Ma nema na cemu..
Ako imas vec poblema s aritmijom, nadam se da si to rekla svom ginekologu. Jesi radila nalaze hormona, ili je on to propisao "iz iskustva"?? Jel imas dijagnozu aritmije od kardiologa, ili su u pitanju samo one povremene aritmije uzrokovane stresom i brzim nacinom zivota??? Izvini sto ja ispitujem, ali ne bih voljela da se sekiras jos vise, ali na zalost znam da ako se sam ne raspitas nasi dr ne pitaju bas previse..user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Primolut-Nor tablete
30.12.2013 13:36:43   
dinaa
E bas tako zalosno je sto mi sami sebi moramo traziti lijek.Nisam radila hormone a mislila sam da ce mi to prvo reci da uradim.Aritmije imam povremeno i to sam naglasila ali rekao je da probam pa vidjecemo.Znas kako je kad odes doktoru prvo sto ti kazu ma to je sve od stresa nista ozbiljno,jos si mlada i bla,bla bla samo da ti ledja vide.Sacekat cu jos ovih sest dana i molit se Bogu da vjestica dodje.Hvala ti punouser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Primolut-Nor tablete
31.12.2013 9:04:05   
Pingvina
Ajoj...sretno..Od srca se nadam da ce user posted image doci.
A ako ima s mogucnost, uradi hormone i to sve. Ta aritmija zna biti od poremecenih hormona stitne zlijezde...a hormoni su gadna stvar, cim se jedan poremeti..ode to u nedogled. Ne kazem da stres nije upetljan u sve sto nam se desava, ali ako postoji i jos nesto pored stresa-bolje znati pa reagovati.
Nemas se za sto zahvaljiti...Drzim fige da veca dodje!!!

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Primolut-Nor tablete
8.1.2017 14:17:23   
ptice
Cao cao,ja sam nova na forumu..imam pitanje takodje vezano za primolut nor tablete,pila sam ih radi uspostavljanja nove menstruacije,jer mi je bila cesca nego inace,.Pa me zanima,poslije zavrsene terapije tih tableta,da li one koce zacecu,posto radim na tome da ostanem trudna... user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Primolut-Nor tablete
17.1.2017 16:44:45   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: ptice

Cao cao,ja sam nova na forumu..imam pitanje takodje vezano za primolut nor tablete,pila sam ih radi uspostavljanja nove menstruacije,jer mi je bila cesca nego inace,.Pa me zanima,poslije zavrsene terapije tih tableta,da li one koce zacecu,posto radim na tome da ostanem trudna... user posted image user posted image

Ja sam ih pila 3 mjeseca zbog neredovnog ciklusa i prvi mjesec nakon sto sam ih prestala piti sam ostala trudna, tako da kod mene nisu nista kocile :)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu ptice)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Primolut-Nor tablete
17.1.2017 16:49:42   
ptice
Pikapolonica hvala na odovoru,nadam user posted image se da ce se i meni posreciti user posted image sada pijem duphaston,kakva su iskustva s tim??user posted image

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Primolut-Nor tablete
17.1.2017 17:12:08   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: ptice

Pikapolonica hvala na odovoru,nadam user posted image se da ce se i meni posreciti user posted image sada pijem duphaston,kakva su iskustva s tim??user posted image

Pila sam Dabroston (sto je u principu isto) i meni nikako nije odgovarao. Jedva sam izdrzala turu od 5 dana.
Sretno u svakom slucaju :)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu ptice)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Primolut-Nor tablete
17.1.2017 17:15:58   
ptice
Meni ne smeta kad ga pijem,al dobro,vidjecemo :-) sve najbolje,takodje user posted image

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *