|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problem sa ostajanjem u drugom stanju drugo d...
2.10.2018 13:47:03   
pandica
Poštovane članice, molim za iskustvo. Imam djecaka od 3 godine, unazad godinu dana pokusavam da ostanem trudna ali bezuspjesno. Imam inzulinsku rezistenciju i hipoi haši. Trenutno sam na eutoroxu, TSH na zadnjoj kontroli 3. Za inzulinsku pijem glukofage xr 2000 mg uvečer. Ginekolog me prati svaki mjesec, ovulacije uglavnom imam, primala pregnil vise puta, ciljani odnosi, al sve bezuspjesno. Sa suprugom sve ok. Ima li ko slično iskustvo, šta mi je činiti dalje? Doktorica mi kaze ukoliko ne bude u naredna dva ciklusa nista da idem na HSG pa na vantjelesnu. Za to ne mogu da se odlučim jer nisam u situaciji da istu finansiram. Ima li neki saborac, koji je prosao slično, a da je na kraju urodilo plodom na prirodan nacin??user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Problem sa ostajanjem u drugom stanju dru...
28.10.2018 13:10:51   
mina23
Pandice
Evo malo da te pokusam ohrabriti.
ja sam prije svoga sina imala 2 spontana, poslije njega jedan u 16 nedelji trudnoce. Nakon tako nisam ostajala u drugom stanju skoro 6 godina jer nije htjelo i postala sam ocajna. Eh kada sam skoro odustala i rekla sebi ok imas jedno dijete hvala Bogu zivo i zdravo kad evo mene u 5.toj nedelji user posted image
Ne odutsaj i vjeruj da ces uspjeti.

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Problem sa ostajanjem u drugom stanju dru...
2.11.2018 13:53:05   
pandica
Hvala puno, iz ciklusa u ciklus sam sve očajnija i nekako sam blizu da se pomirim sa tim da imam jedno dijete. user posted image Žao mi je zbog njega samog, ali jednostavno ne ide...

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *