|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problemi sa mjehurom
2.9.2014 20:15:40   
marina 1234
Zanima dali neko ima iskustva sa spustenim mjehurom nakon poroda user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Problemi sa mjehurom
4.9.2014 8:59:53   
Penelope82
Imam ja user posted image  Nakon prvog poroda je sve bilo ok,ali nakon drugog mi se sve nesto poremetilo...zabacena maternica,spusten desni bubreg,jajnici "set_aju"(kad sam bila na ginekoloskom pregledu,dr. ih nije mogao lako naci uzv pregledom) i naravno spusten mokracni mjehur...U toku dana nemam  problema,tj. imam neku,hajmo reci,normalnu potrebu za mokrenjem...,ali kada legnem...valjda zbog tog nekog polozaja i pritska,moram vrlo btzo mokriti...i tako par puta u toku noci,kao da sam prehladjena... Kad sam pitala doktora mogu li sta uciniti da to ne bude tako...,samo je rekao da se s tim da zivjeti user posted image

I da...ako npr.neoprezno ili naglo sjednem...zaboli me pri dnu stomaka kao da je sve nateceno user posted image

< Poruku je uredio Penelope82 -- 4.9.2014 9:02:56 >

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Problemi sa mjehurom
4.9.2014 11:47:46   
marina 1234
ja eto nemam problema sa mokrenejm mogu biti cjelu noc da ne idem al me to bas muci i depresivna sam zbog tog ja nejga znaci osjetim dole koliko je nisko isto nakon prvog poroda nije bilo problema jos je bio gori nego drugi porod rodila sam prije 20 dana ginic mi je rekao da bi se to trebalo podici a ja bas nevjerujem u to a za odnose jel imas problema

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Problemi sa mjehurom
4.9.2014 11:48:57   
marina 1234
i da u mene je maternica zabacena odavno znaci rodjena sam stim

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Problemi sa mjehurom
5.9.2014 10:09:00   
Penelope82
Nemam problema pri odnosima...,a mislim da se to podizanje mjehura radi hirurskim putem...Nesto mi se ne da cetvrti put pod noz user posted image

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *