|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proslave rođendana u igraonicama
5.1.2015 21:38:19   
mykica
I ona nam je predložila te hladne plate i neku piletinu u susamu i uštipke. Mene strah da ne bude malo, ali kontam niko neće doći da se prejeda :) Ma ja nemam snage za kuću, trudna sam opet, jedva i ovako funkcionišem user posted image
Ovako nek se posjedi malo, dječica zabeve, moj slavljenik će imati slikice kad poraste da gleda :)
Hvala ti još jednom na info user posted image

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: proslave rođendana u igraonicama
5.1.2015 22:43:28   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: mykica

I ona nam je predložila te hladne plate i neku piletinu u susamu i uštipke. Mene strah da ne bude malo, ali kontam niko neće doći da se prejeda :) Ma ja nemam snage za kuću, trudna sam opet, jedva i ovako funkcionišem user posted image
Ovako nek se posjedi malo, dječica zabeve, moj slavljenik će imati slikice kad poraste da gleda :)
Hvala ti još jednom na info user posted image

Nema sanse da bude malo. Mi smo imali 5 hladnih plata i ostalo je viska. Sto kazes, nece niko doci da se najede. Ovo je zakon, vjeruj mi. Da mi je ova pamet bila i za prva dva rodjendana :))
One i slikaju, sto je meni bilo super, nismo morali misliti o tome, nego fino dobili cd sa 200 slika i cao.
Nema na cemu, sretno slavlje vam zelim! :)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: proslave rođendana u igraonicama
20.3.2018 21:52:08   
aidana
Ima li neko preporuku za igraonu u Novom Gradu? Kakva je ona u Wisi?
Mi smo do sad sve rodjendane slavili kuci ali ove godine decko zeli pozvati i svoje prijatelje iz vrtica a njih stvarno nemam gdje. Inace ne idemo u igraone pa nemam iskustva.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: proslave rođendana u igraonicama
20.3.2018 22:07:22   
salmy

IZVORNA PORUKA: aidana

Ima li neko preporuku za igraonu u Novom Gradu? Kakva je ona u Wisi?
Mi smo do sad sve rodjendane slavili kuci ali ove godine decko zeli pozvati i svoje prijatelje iz vrtica a njih stvarno nemam gdje. Inace ne idemo u igraone pa nemam iskustva.

Mi kad smo slavili(vise ne slavimo) bili u wissi u onoj igraonici...super zabava sa Selmom

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: proslave rođendana u igraonicama
21.3.2018 9:20:30   
aidana
Salmy kako ste castili roditelje? Ona picerija pored ne radi.
Ja sam tamo cesto u prolazu i vidim da su svaki dan rodjendani. Meni djeluje malo prebucno ali to bi se dalo dogovoriti.


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: proslave rođendana u igraonicama
16.3.2019 19:52:36   
vortex RR
Sta preporucujete za proslavu prvog rodjendana kucnu varijantu ili igraonicu? Za stariju djecu mi je nekako igraonica super, ali se za prvi rodjendan bas dvoumim sta je pametno

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: proslave rođendana u igraonicama
17.3.2019 6:55:30   
Irinea
Ako imas puno djece i odraslih onda je igraonica idealna.ako nemas moze i kucna varijanta.

Ja sam malom prvi slavila u kuci tri dana ko ivkova slava haha i slomila se i rekla sebi nikad vise otad samo igraona.najbolja mi se pokazala ona u wisi em povoljna em velika em je zatvorenog tipa rodjendan i nema druge djece milina.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: proslave rođendana u igraonicama
17.3.2019 15:54:50   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Irinea

Ako imas puno djece i odraslih onda je igraonica idealna.ako nemas moze i kucna varijanta.

Ja sam malom prvi slavila u kuci tri dana ko ivkova slava haha i slomila se i rekla sebi nikad vise otad samo igraona.najbolja mi se pokazala ona u wisi em povoljna em velika em je zatvorenog tipa rodjendan i nema druge djece milina.




Hvala puno za odgovor. I ha sam gledala cijene i daleko je najpovoljnija. A kako organizujes hranu i pice za odrasle? Poneses svoje ili iz onih okolnih kafica?

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: proslave rođendana u igraonicama
17.3.2019 19:20:07   
ijaa
Vortex ja msm da prvi rodjendan i ne mora u igraoni, ti ces se slomiti trcarajuci za malom... Ali naravno sve zavisi koliki prostor imas. Kuci i koga mislis zvati... Nama ce za prvi rodjendan biti bajram i bit cemo u Njemackoj, svekijevci u Bosni... Pa nece bit neke velike posjete... Ali prije rodjendana ćemo biti u Bosni bit ce mi sestra, ona ce ga sisati i sunecenje pa ce bit ko neko manje slavlje bit ce mi veselo


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: proslave rođendana u igraonicama
17.3.2019 21:38:19   
Irinea
Ponesem za odrasle pice a pizu sam iz restorana pored narucivala.stvarno bude super i selma vlasnica je jako susretljiva.


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: proslave rođendana u igraonicama
17.3.2019 23:12:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vortex RR

Sta preporucujete za proslavu prvog rodjendana kucnu varijantu ili igraonicu? Za stariju djecu mi je nekako igraonica super, ali se za prvi rodjendan bas dvoumim sta je pametno


prvi rođendan je najbolje u kućnoj atmosferi...za uži krug porodice

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 236
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *