|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pupčana vrpca oko vrata
13.10.2019 9:55:13   
zadd1
Nisam mogla naći ovu temu na forumu

Ovako upitanju je 13ta sedmica trudnoće ,jucer sam bila,privatno na pregledu,upitanju je 4d ultrazvuk. Po dr.sve je hvala Bogu dobro,beba se fino razvija,nuhalni nabor uredan ali je bebi pupčana vrpca oko vrata. Po dr.to može ako ne mora da bude problem . Pa me interesuju vaša iskustva,s obzirom da je 13ta sedmica upitanju vrpca se može i odmorati ali kako sam došla sa pregleda samo o tome mislim 😵😵😵😵  Kakva su vaša iskustva????
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pupčana vrpca oko vrata
13.10.2019 23:31:42   
Visnja RR
draga zadd1 vjeruj mi da prvi put čujem da se to desava u 13 sedmici.... mislim to je jos uvijek mrvica.... bas to moram malo isčitati....
samo prati upute doktora i opusti se

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu zadd1)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pupčana vrpca oko vrata
14.10.2019 7:44:27   
zadd1
Dr.jedini komentar je bio taj da to može a i ne mora biti problem 🤔🤔 baš sam zbunjena 


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pupčana vrpca oko vrata
14.10.2019 21:05:22   
Visnja RR
Gotovo trećina beba se rađa s pupčanom vrpcom oko vrata,ali ako ona nema čvor ili nije čvrsto stegnuta oko bebinog vrata to ne predstavlja opasnost.
Moja A je imala pupčanu vrpcu oko vata ali ne znam kada se to desilo.
moja dr. mi to nikada nije rekla...
Čak i kad sam se porodila nisu mi to rekli već mužu...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu zadd1)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *