|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u očekivanju beba - april 2019
31.3.2019 10:23:59   
vortex RR
Drage moje user posted image ,

Uveliko nam kuca april i nadamo se neko ljepse vrijeme. Iako se nas spisak termina aktivnih trudnica smanjuje, veselimo se svakom novom odgovoru i svakog novoj clanici. Nasa Valerie ceka svog user posted image user posted image u aprilu i zelimo joj divne posljednje trudnicke dane sa sto vise odmora i sna.

Zivjele user posted image



SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA


APRIL 2019 user posted image
02.04 Valerie user posted image


MAJ 2019 user posted image
11.05 visnjica1
23.05 Zer92



P.S. Molim trudnice koje su na spisku, da se javljaju bar jednom mjesecno nakon kontrole. Cisto da znamo da li je sve ok. Da li su jos 2 u 1, i slicno. Lijep pozdrav za sve I ako vec niste prijavite u kalendar trudnoce KALENDAR TRUDNOE

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
31.3.2019 19:03:54   
selmoni
Drage moje nije ne bilo dugo na forum, nadam se da ste sve dobro. Novim majkama zelim sve najljepse a trudnicama laku I zdravu trudnocu. Naime ja sam danas radila test ( 21 Dan od prvig dana zadnje m) i to je bila popodnevbi urin I na o a testa je cisto pozitivan rezultat. A ponukalo me je da tako rano uradim to sto sam jutros prilikom mokrenja primjetila roskast trag na toalet papir I kroz citav Dan je tako bilo. Eh sada s prvom trudnocom nije tako bilo nisam imala nikakvog krvarenja a I test sam uradila skoro pa 10 dana nakon sto mi je kasnila. Ja cu se svakako javiti ujutro doktoru ali zanimaju me vasa iskustva.

Hvala vam puno Lijep pozdrav

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
31.3.2019 19:13:50   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: selmoni

Drage moje nije ne bilo dugo na forum, nadam se da ste sve dobro. Novim majkama zelim sve najljepse a trudnicama laku I zdravu trudnocu. Naime ja sam danas radila test ( 21 Dan od prvig dana zadnje m) i to je bila popodnevbi urin I na o a testa je cisto pozitivan rezultat. A ponukalo me je da tako rano uradim to sto sam jutros prilikom mokrenja primjetila roskast trag na toalet papir I kroz citav Dan je tako bilo. Eh sada s prvom trudnocom nije tako bilo nisam imala nikakvog krvarenja a I test sam uradila skoro pa 10 dana nakon sto mi je kasnila. Ja cu se svakako javiti ujutro doktoru ali zanimaju me vasa iskustva.

Hvala vam puno Lijep pozdrav



Draga Selmoni dobro nam dosla nazad. Cestitam na +. Jedva cekam da nam se mavis i od doktora sa pozitivnim vijestima, a do tada odmaraj i pisi nam.
Mislim da je sve to individualno. Meni se u prvoj trudnoci srce culo u 6 sedmici, a u drugoj trudnoci se tek jedva tackica nazirala na ultrazvuku u 6.sedmici.
Zato se opusti i prepusti teze poslove ukucanima hehe

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
1.4.2019 0:24:07   
Valerie
Drage nepoznate zene,Dok vam ovo pisem na rukama mi spava mali zamotuljak od 2.5 kg. Nije htio doci u aprilu, dosao 29.marta!Sve je proteklo u redu, porod malo tezi nego prvi ali bolje se oporavljam nego prvi put. Uspjesno sam rijesila i onaj problem s mlijekom, l tj zbog operacije dojke sam ga zaustavila i jedemo a.d.  Zao mi je naravno, ali sta da se radi....Nisam bila puno aktivna na ovom forumu ali bilo mi je korisno. Nastojacu da se javljam na dtugim temama.Svima puno srece zelim!

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
1.4.2019 9:53:26   
Zer92


IZVORNA PORUKA: selmoni

Drage moje nije ne bilo dugo na forum, nadam se da ste sve dobro. Novim majkama zelim sve najljepse a trudnicama laku I zdravu trudnocu. Naime ja sam danas radila test ( 21 Dan od prvig dana zadnje m) i to je bila popodnevbi urin I na o a testa je cisto pozitivan rezultat. A ponukalo me je da tako rano uradim to sto sam jutros prilikom mokrenja primjetila roskast trag na toalet papir I kroz citav Dan je tako bilo. Eh sada s prvom trudnocom nije tako bilo nisam imala nikakvog krvarenja a I test sam uradila skoro pa 10 dana nakon sto mi je kasnila. Ja cu se svakako javiti ujutro doktoru ali zanimaju me vasa iskustva.

Hvala vam puno Lijep pozdrav



Draga Selmoni, kod mene se krv pojavila tacno na dan kad sam trebala dobiti mjesecnicu, pa sam pomislila to je to, i opet se razocarala. Ali to je bilo samo taj dan, pa sam napdavila test kada se narednih 5 dana nista nije desilo. Svakako se sto prije javi doktoru, bit ces mirnija, krvarenja nisu rijetkost. 😘

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
1.4.2019 10:00:35   
Zer92


IZVORNA PORUKA: Valerie

Drage nepoznate zene,Dok vam ovo pisem na rukama mi spava mali zamotuljak od 2.5 kg. Nije htio doci u aprilu, dosao 29.marta!Sve je proteklo u redu, porod malo tezi nego prvi ali bolje se oporavljam nego prvi put. Uspjesno sam rijesila i onaj problem s mlijekom, l tj zbog operacije dojke sam ga zaustavila i jedemo a.d.  Zao mi je naravno, ali sta da se radi....Nisam bila puno aktivna na ovom forumu ali bilo mi je korisno. Nastojacu da se javljam na dtugim temama.Svima puno srece zelim!



Valerie cestitam ti od srca, i tebi i tvojoj bebici zelim sve najljepse! Ako smijem da pitam kakvu si operaciju dojke imala? Mozda si i pisala ranije o tome, ali nisam vidjela.

(odgovor članu Valerie)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
1.4.2019 10:20:02   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Valerie

Drage nepoznate zene,Dok vam ovo pisem na rukama mi spava mali zamotuljak od 2.5 kg. Nije htio doci u aprilu, dosao 29.marta!Sve je proteklo u redu, porod malo tezi nego prvi ali bolje se oporavljam nego prvi put. Uspjesno sam rijesila i onaj problem s mlijekom, l tj zbog operacije dojke sam ga zaustavila i jedemo a.d.  Zao mi je naravno, ali sta da se radi....Nisam bila puno aktivna na ovom forumu ali bilo mi je korisno. Nastojacu da se javljam na dtugim temama.Svima puno srece zelim!



Draga Valerie, hvala ti za divan pocetak dana. Prekrasne vijesti! Iskrene cestitke! Da ste ti i mrvica dobro i zdravo, da mrvica brzo napreduje, a ti da se sto prije oporavis. Nemoj ni slucajno sebe da krivis zbog komentara za ad niti da te neko i na tren ubijedi u neke gluposti tipa da se nisi dovoljno trudila da ipak dojis, da ce bebi nesto biti od ad, da si manje povezana s bebom itd. Jednostavno je takva specificna situacija, a ti si divna majka i sve ce biti super. Bjezi od zlocestih ljudi i komentara.
Grlimo jako tebe i smotuljak i citamo se na drugim temama

(odgovor članu Valerie)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
1.4.2019 11:17:33   
Visnja RR
Draga Valerie,

čestitam od srca

evo temgde se možeš družiti sa našimivim mamaiama mirišljavih bebara user posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/chat---bebe-do-2-g-2019/m_2804038/mpage_8/tm.htm#2804914

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
1.4.2019 19:28:27   
selmoni
Drage moje


Bila sam danas na pregledu kod doktorice Naime na Otici. Ona nista nije vidjela  nije konstatovala trudnocu nego mi je rekla da vidi ostatke sukrvice I da se u slucaju jakih bolova odmah javim na GAK ili u Vojnu. Rekla mi je da imam slobodne tekucne u Duglasovom polju sta god to znacilo nije bila bas ljubazna niti mi je povjerovala da mi je na 21 dana ciklusa test bio pozitivan. Imate li neki savjet sta dalje nemam jake bolove cak sta vise manje nego kada imamm M. Hvala vam na pomoci

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
2.4.2019 23:42:11   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: selmoni

Drage moje


Bila sam danas na pregledu kod doktorice Naime na Otici. Ona nista nije vidjela  nije konstatovala trudnocu nego mi je rekla da vidi ostatke sukrvice I da se u slucaju jakih bolova odmah javim na GAK ili u Vojnu. Rekla mi je da imam slobodne tekucne u Duglasovom polju sta god to znacilo nije bila bas ljubazna niti mi je povjerovala da mi je na 21 dana ciklusa test bio pozitivan. Imate li neki savjet sta dalje nemam jake bolove cak sta vise manje nego kada imamm M. Hvala vam na pomoci


Draga selmoni, bas mi je zao sto je pregled ostao tako nedorecen. Moj ti je savjet da ponovis test za par dana a do tada pratis simptome i ako se bas lose budes osjecala da ides nekom drugom na pregled. Slobodna tecnost u Douglasu moze znaciti milion stvari (izmedju ostalog i pucanje folikula ali i vanmatericnu trudnocu) ali je prerano da se prepadas i guglas dijagnoze. Ponovi test i potrazi drugo nadam se ljubaznije misljenje i savjet doktora. Bas mi je strasno kako doktori znaju isprepadati ljude svojim povrsnim kratkim informacijama i ponasanjem.

Grlim te jako i drzim fige za pozitivne vijesti

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
4.4.2019 7:57:19   
selmoni
Drage moje


Samo da se javim osjecam se dobro trenutno I dalje imam jos malo tog smedjkastog traga kada mokrim I obrisem se. Betu sam radila u utorak I bila je 121 na 23 Dan ciklusa. Bila sam u Skerlicevoj doktor Gusic je pogledao nalaz I rekao je da ta tekicina u Duglasu  ne treba da me brine I da je rano da se bilo sta sada utvrdi. Dao mi je uputnicu da ponovim Betu u petak pa da mu dodjem da vidi da li se uduplava pravilno. Javim se u petak cim zavrsim sa pregledom. Ljubim vas I hvala


_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
4.4.2019 10:52:32   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: selmoni

Drage moje


Samo da se javim osjecam se dobro trenutno I dalje imam jos malo tog smedjkastog traga kada mokrim I obrisem se. Betu sam radila u utorak I bila je 121 na 23 Dan ciklusa. Bila sam u Skerlicevoj doktor Gusic je pogledao nalaz I rekao je da ta tekicina u Duglasu  ne treba da me brine I da je rano da se bilo sta sada utvrdi. Dao mi je uputnicu da ponovim Betu u petak pa da mu dodjem da vidi da li se uduplava pravilno. Javim se u petak cim zavrsim sa pregledom. Ljubim vas I hvala




Bas mi je drago da si otisla po jos jedno misljenje koje te umirilo. Beta je bas obecavajuca i drzim fige da je mrvica samo pozurila hehehh
Misli pozitivno, odmaraj i javi nam se opet

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
5.4.2019 11:21:46   
Zer92
Selmoni ima li novosti?


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
5.4.2019 13:23:45   
selmoni
Evo upravo sam podigla nalaz beta je 198 (prva prije 3 dana je bila 121) danas je 26 Dan ciklusa. Jos uvijek imam taj iscjedak koji me brine. A I brine me nalaz Bete. Trenutno sam u ordinaciji cekam da vidim sta se ljekar reci. 



_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
5.4.2019 20:35:57   
Zer92


IZVORNA PORUKA: selmoni

Evo upravo sam podigla nalaz beta je 198 (prva prije 3 dana je bila 121) danas je 26 Dan ciklusa. Jos uvijek imam taj iscjedak koji me brine. A I brine me nalaz Bete. Trenutno sam u ordinaciji cekam da vidim sta se ljekar reci. 





Drzim fige 😘

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
5.4.2019 21:53:58   
vortex RR
Mislimo na tebe Selmoni 😘


(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
5.4.2019 23:20:19   
samy_lo
Da se i ja javim.Nisam odavno.
Valerie cestitam na bebici
Selmoni nadam se da ce ishod biti najbolji moguci.
Ja sam danas 16+0
Jucer sam isla privatno svom ginekologu.Neke mjere su bile 16+2,neke 15+6.Jedino sto nije mjerio bebu od glave do trticne kosti,vjerovatno se zbunio.Pokusavao je vidjeti spol.Beba se jako dobro sakrila,ali je rekao da misli da je djevojcica,ali eto neka ne bude da je 100%
Termin po zm mi je 14.9 iako ja mislim da cu se poroditi izmedju 20-22 ali vidjet cemo aBd

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
6.4.2019 7:37:15   
selmoni
Evo da se javim doktor je napravio UZ I dalje se ne vidi jer je rano jer nema 4 sedmice rekao mi je da se opustim I Uzivam I da dodjem za 3 sedmice

Hvala vam puno

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
6.4.2019 9:30:40   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: selmoni

Evo da se javim doktor je napravio UZ I dalje se ne vidi jer je rano jer nema 4 sedmice rekao mi je da se opustim I Uzivam I da dodjem za 3 sedmice

Hvala vam puno



Bas super savjet. Opusti se jer u ovom trenutku nista ne mozes napraviti...
Odmaraj i uzivaj u vikendu

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
6.4.2019 9:43:45   
selmoni
Pa tako je ne mogu opustit cu se I nadat se najboljem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Hvala vam


_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
6.4.2019 16:28:37   
Zer92


IZVORNA PORUKA: samy_lo

Da se i ja javim.Nisam odavno.
Valerie cestitam na bebici
Selmoni nadam se da ce ishod biti najbolji moguci.
Ja sam danas 16+0
Jucer sam isla privatno svom ginekologu.Neke mjere su bile 16+2,neke 15+6.Jedino sto nije mjerio bebu od glave do trticne kosti,vjerovatno se zbunio.Pokusavao je vidjeti spol.Beba se jako dobro sakrila,ali je rekao da misli da je djevojcica,ali eto neka ne bude da je 100%
Termin po zm mi je 14.9 iako ja mislim da cu se poroditi izmedju 20-22 ali vidjet cemo aBd



Ja mislim da bi mi termin mogao biti prije 23.5., jer se ne mogu sjetiti da li sam upisala posljednju mjesecnicu na vrijeme, nesto imam u glavi da je pocela par dana prije, u svakom slucaju nije veliko odstupanje 😄

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
6.4.2019 22:57:46   
samy_lo

IZVORNA PORUKA: Zer92



IZVORNA PORUKA: samy_lo

Da se i ja javim.Nisam odavno.
Valerie cestitam na bebici
Selmoni nadam se da ce ishod biti najbolji moguci.
Ja sam danas 16+0
Jucer sam isla privatno svom ginekologu.Neke mjere su bile 16+2,neke 15+6.Jedino sto nije mjerio bebu od glave do trticne kosti,vjerovatno se zbunio.Pokusavao je vidjeti spol.Beba se jako dobro sakrila,ali je rekao da misli da je djevojcica,ali eto neka ne bude da je 100%
Termin po zm mi je 14.9 iako ja mislim da cu se poroditi izmedju 20-22 ali vidjet cemo aBd



Ja mislim da bi mi termin mogao biti prije 23.5., jer se ne mogu sjetiti da li sam upisala posljednju mjesecnicu na vrijeme, nesto imam u glavi da je pocela par dana prije, u svakom slucaju nije veliko odstupanje 😄

Meni je u prosloj trudnoci po zm termin bio 25.9,ali ja kad bi dodaj na prvi dan zm 14 dana ispadalo mi je 04.10 kad sam se i porodila,pa mislom da ce i sad tako biti.

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
8.4.2019 22:09:08   
Zer92
Ja bih voljela da beba dodje prije termina, jer poznavajuci sebe bila bih kao na iglama ocekujuci svaki cas da krene porod. Previse bih se opteretila i panicarila. 


(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
14.4.2019 9:58:28   
vortex RR
Kako ste drage 🤰 set_ate li ili ste ususkane u kuci pod dekicom


(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u očekivanju beba - april 2019
14.4.2019 16:29:06   
Zer92


IZVORNA PORUKA: vortex RR

Kako ste drage 🤰 set__ate li ili ste ususkane u kuci pod dekicom





Zdravoo. Ciscenje, pranje, spremanje, tako provodim dane 😄😄

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *