|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - januar 2019
17.1.2019 18:44:18   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vortex RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Kad otvoriš prvi dio online je i drugi...linkovala sam na dnu teksta

inače sve sam tekstove postavila samo treba da na svim ispravim kvačice user posted image

Hvala puno za linkove i objave 🤗🤗🤗😘 izvini za kvacice, nikada ih ne stavljam. Ako nisi zavrsila ispravku, javi dokle si dosla, ja cu nastaviti da se ne smaras.

Ništa ne brini...sve sam ispravia.. I ja sam tako prije kucala bez kvačica... user posted image svi teksotvi su onlne

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 76
18.1.2019 11:01:22   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: vortex RR

Kad otvoriš prvi dio online je i drugi...linkovala sam na dnu teksta

inače sve sam tekstove postavila samo treba da na svim ispravim kvačice user posted image

Hvala puno za linkove i objave 🤗🤗🤗😘 izvini za kvacice, nikada ih ne stavljam. Ako nisi zavrsila ispravku, javi dokle si dosla, ja cu nastaviti da se ne smaras.

Ništa ne brini...sve sam ispravia.. I ja sam tako prije kucala bez kvačica... user posted image svi teksotvi su onlne

Hvala ti puno! Nadam se da ce biti od koristi bar nekoj bembeloj koja se sprema na carski.
Divan dan svima 😘

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
18.1.2019 12:25:49   
Zer92
Dobar dan zene. Ja sam jutros preuzela nalaz urinokulture, na dva nema prisustva bakterija, ali treci urin je kontamiran. Nadam se da sam samo nepravilno uzela uzorak. U pola 6 imam tek zakazan pregled, pa cemo vidjeti sta se desava. Poljubac svima 😘

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 78
18.1.2019 13:30:54   
samy_lo

IZVORNA PORUKA: Zer92

Dobar dan zene. Ja sam jutros preuzela nalaz urinokulture, na dva nema prisustva bakterija, ali treci urin je kontamiran. Nadam se da sam samo nepravilno uzela uzorak. U pola 6 imam tek zakazan pregled, pa cemo vidjeti sta se desava. Poljubac svima 😘

Sta si sve pila.Ja imam bakterije u urinu,kupila sam obicni caj od brusnice.Pa cu u ponedjeljak da svratim u Sarajevo negdje u apoteku da vidim zaj Pancicev caj

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 79
18.1.2019 20:08:45   
Zer92

IZVORNA PORUKA: samy_lo

Sta si sve pila.Ja imam bakterije u urinu,kupila sam obicni caj od brusnice.Pa cu u ponedjeljak da svratim u Sarajevo negdje u apoteku da vidim zaj Pancicev caj

Pila sam samo brusnicu, nista drugo. Kontrola je dobro prosla, kaze da su mi u redu nalazi, dzaba sam se brinula. Na 4D smo bas fino vidjeli lice bebe, nije se puno vrckao pa smo i slikice dobili, sedmicu je napredniji 😅

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 80
20.1.2019 11:06:58   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: samy_lo

Pila sam samo brusnicu, nista drugo. Kontrola je dobro prosla, kaze da su mi u redu nalazi, dzaba sam se brinula. Na 4D smo bas fino vidjeli lice bebe, nije se puno vrckao pa smo i slikice dobili, sedmicu je napredniji 😅

Bravooo! Bas mi je drago. Rekla sam ti da "losi" nalazi urina koji bi inace zavrsili antibioticima u trudnoci budu tretirani kao uredni u vecini slucajeva.
Svakako ti vise tecnosti nece skoditi. Super za 4D i naseg naprednog malog druga. Ljubim vas oboje

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 81
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:

Anketa

Anonimnost
Selma.A.M

Zašto se na nekim temama može postaviti kao ANONIMNA,a na nekima ne ???

Pojma nemam (89%)

Zato što ..... (11%)

Broj svih glasova: 66

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *