|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
10.5.2019 11:51:47   
Visnja RR
čestitam draga Zer92 user posted image
Želim ti brz oporavak a našoj RR bebici user posted image sretan život user posted image
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
10.5.2019 18:05:42   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Zer92

Drage moje, u 22h (nakon 8 sati na indukciji) postala sam majka prekrasnog djecaka!





💙 mila iskrene cestitke. Zelim ti brz oporavak a mrvici divno odrastanje i brz napredak. Molim te ne ustrucavaj se da pitas ako bude ikakvih nedoumica, briga, strahova, sve je to normalno. Tu smo da pomognemo koliko znamo i mozemo. Jedva cekam da nam se pridruzis  na beba podforumu

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
10.5.2019 20:01:17   
selmoni
Zer92 cestitam mila sve najljepse od srca zelim brz oporavak I uzivaj u naljepsim momentima ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️



_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
11.5.2019 5:27:55   
Zer92
Hvala drage moje na cestitkama, kad uhvatim dovoljno vremena napisat cu svoju porodjajnu pricu. Do tad vam saljem puno zagrljaja 😘


(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
12.5.2019 10:08:01   
samy_lo
Zer92 cestitam ti
Ja idem u utorak na kontrolu napokon,pa vam se javim kako je proslo

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
14.5.2019 13:51:08   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: samy_lo

Zer92 cestitam ti
Ja idem u utorak na kontrolu napokon,pa vam se javim kako je proslo



Cekamo da nam se javis. Sretnoo

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
15.5.2019 11:21:29   
selmoni
Drage moja kako ste mi nadam se da ste sve dobro :). Evo da se i ja javim malo,osjecam se dobro sve ide kako treba u petak bi trebala podici nalaze koje sam radila ( TORCH, hormoni i krvna slika) a iduce sedmice idemo na UZ. Danas sam 9+3 polako se kotrljamo ka kraju prvog tromjeseca.

saljem vam puse :)

Selma

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
15.5.2019 11:37:34   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: selmoni

Drage moja kako ste mi nadam se da ste sve dobro :). Evo da se i ja javim malo,osjecam se dobro sve ide kako treba u petak bi trebala podici nalaze koje sam radila ( TORCH, hormoni i krvna slika) a iduce sedmice idemo na UZ. Danas sam 9+3 polako se kotrljamo ka kraju prvog tromjeseca.

saljem vam puse :)

Selma



Jedva cekam petak, bice to sve super, vidjet ces. Kakvi su simptomi?

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
15.5.2019 11:50:47   
selmoni
Pa za sada i dalje mi se samo spava ako jedem mogu samo pecivo i suho sto mi je vec problem pa se tjeram jogurt i supu da jedem radi probave bas me muci ali proci ce i to :) ostalo je sve ok, malo manje energije ali bit cu dobro jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sve za user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio selmoni -- 15.5.2019 11:51:24 >


_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
15.5.2019 12:03:37   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: selmoni

Pa za sada i dalje mi se samo spava ako jedem mogu samo pecivo i suho sto mi je vec problem pa se tjeram jogurt i supu da jedem radi probave bas me muci ali proci ce i to :) ostalo je sve ok, malo manje energije ali bit cu dobro jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sve za user posted image user posted image user posted image user posted image




Hahahhaha isto sam se osjecala na pocetku. Jednu cijelu sedmicu samo kifle jela i bojala se hoce li beba ista dobiti zdravo od mene... ali je proslo i vratio se apetit bas momacki hhahha
Odmaraj sto vise i pokusaj da uzivas svaki tren

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
15.5.2019 12:32:14   
Zer92
Jedva uhvatih vremena da vam se javim, jucer napisah poduzi post i nije se objavio. Kad sam se javljala pisala sam da mi se pojavio vodenast sekret, a u cetvrtak ujutro ves i pidzama su mi bili mokri kad sam se probudila, ne puno, ali nije bilo kao sekret. Otisla sam svom ginicu koji je utvrdio da se javljaju kontrakcije, iako ih ja jos nisam osjecala, i da sam se otvorila 2 prsta. Na ultrazvuku se vidio manjak plodne vode, pa me poslao u porodiliste. Do Tuzle sam se otvorila jos jedan prst samo, stigli smo oko 14h, meni sj izazivali bolove sve do 22h kad sam se i porodila. Otvaranje je islo jako jako sporo, vise ne znam koliko puta su me pregledali. Dozvolili su mi da set_am i tusiram se kako bi se glava spustila. Tusiranje mi je malo pomagalo, ali kod skoro svake kontrakcije sam povracala, sto me je dodatno iscrpilo. Imala sam osjecaj da necu moci izdrzati do kraja. Zadnjih pola sata mi je proslo u magli, samo sam cekala da mi kazu da sam spremna za porodjaj. Na stolu je islo brzo, par tiskanja i beba je izasla. Pupcana vrpca mu je bila omotana oko vrata, ali je s njim sve bilo u redu, kada su mi ga stavili na prsa neopisiv osjecaj. Medjutim, kod mene je doslo do komplikacija, posteljica je bila defektna, dio je ostao unutra pa su me morali uspavati da izvade jer ne bih mogla izdrzati to budna. Probudila sam se tik pred usivanje, koje me uzasno boljelo. Bebu su poslije 2 sata donijeli i cijelo vrijeme je bio sa mnom. Obzirom da je sve hvala Bogu bilo uredu sutradan smo pusteni kuci. Svaki dan mi dolazi babica koja mi pomaze oko bebe, jer sam jos uvijek lose. Rana je jos katastrofa, babica kaze da sam usivena kao da se neko ucio na meni. Nisam sjecena ali je doslo do pucanja koze, sve je jos strasno oteceno, samo sam jednom pogledala na ogledalo da vidim kako izgleda. Uspjeli smo uspostaviti podoj, sto mi je jako drago. Bebica fino napreduje, bio je prekjucer kod pedijatra na pregledu, sve super ide. Ja dobijam inekcije protiv tromboze zbog posteljice, pa cu raditi nalaz da vidimo je li sve ok. Eto nadam se da nisam nista izostavila, bilo je jako tesko, jer je dugo trajalo, minute su mi bile kao sati, ali eto sve je iza mene, beba je dobro sto je najvaznije. Ljubim vas sve


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
16.5.2019 19:48:05   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Zer92

Jedva uhvatih vremena da vam se javim, jucer napisah poduzi post i nije se objavio. Kad sam se javljala pisala sam da mi se pojavio vodenast sekret, a u cetvrtak ujutro ves i pidzama su mi bili mokri kad sam se probudila, ne puno, ali nije bilo kao sekret. Otisla sam svom ginicu koji je utvrdio da se javljaju kontrakcije, iako ih ja jos nisam osjecala, i da sam se otvorila 2 prsta. Na ultrazvuku se vidio manjak plodne vode, pa me poslao u porodiliste. Do Tuzle sam se otvorila jos jedan prst samo, stigli smo oko 14h, meni sj izazivali bolove sve do 22h kad sam se i porodila. Otvaranje je islo jako jako sporo, vise ne znam koliko puta su me pregledali. Dozvolili su mi da set__am i tusiram se kako bi se glava spustila. Tusiranje mi je malo pomagalo, ali kod skoro svake kontrakcije sam povracala, sto me je dodatno iscrpilo. Imala sam osjecaj da necu moci izdrzati do kraja. Zadnjih pola sata mi je proslo u magli, samo sam cekala da mi kazu da sam spremna za porodjaj. Na stolu je islo brzo, par tiskanja i beba je izasla. Pupcana vrpca mu je bila omotana oko vrata, ali je s njim sve bilo u redu, kada su mi ga stavili na prsa neopisiv osjecaj. Medjutim, kod mene je doslo do komplikacija, posteljica je bila defektna, dio je ostao unutra pa su me morali uspavati da izvade jer ne bih mogla izdrzati to budna. Probudila sam se tik pred usivanje, koje me uzasno boljelo. Bebu su poslije 2 sata donijeli i cijelo vrijeme je bio sa mnom. Obzirom da je sve hvala Bogu bilo uredu sutradan smo pusteni kuci. Svaki dan mi dolazi babica koja mi pomaze oko bebe, jer sam jos uvijek lose. Rana je jos katastrofa, babica kaze da sam usivena kao da se neko ucio na meni. Nisam sjecena ali je doslo do pucanja koze, sve je jos strasno oteceno, samo sam jednom pogledala na ogledalo da vidim kako izgleda. Uspjeli smo uspostaviti podoj, sto mi je jako drago. Bebica fino napreduje, bio je prekjucer kod pedijatra na pregledu, sve super ide. Ja dobijam inekcije protiv tromboze zbog posteljice, pa cu raditi nalaz da vidimo je li sve ok. Eto nadam se da nisam nista izostavila, bilo je jako tesko, jer je dugo trajalo, minute su mi bile kao sati, ali eto sve je iza mene, beba je dobro sto je najvaznije. Ljubim vas sve





Skidam kapu, svaka cas_t! Jedna je majka... ljubim tebe i mrvicu puno, brzo se oporavo i uzivaj svaki tren

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
17.5.2019 22:57:20   
samy_lo
Da se i ja javim.Utorak bila na kontroli.Sve mjere odgovaraju 22 sedmici,samo femur 21+4,sve u redu hvala Bogu.
Doktor je opet prokomentarisao da je mozda curica,ali da sjedi na guzi pa ne moze bas lijepo da vidi.


_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
20.5.2019 22:34:31   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: samy_lo

Da se i ja javim.Utorak bila na kontroli.Sve mjere odgovaraju 22 sedmici,samo femur 21+4,sve u redu hvala Bogu.
Doktor je opet prokomentarisao da je mozda curica,ali da sjedi na guzi pa ne moze bas lijepo da vidi.




Obicno to tako bude za curice. Ma nek je sve dobro i da se ti super osjecas, to je najvaznije.... hvala Bogu. Samo uzivaj

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
21.5.2019 8:34:20   
selmoni
Drage moje i ja da se javim juce sam bila na kontroli :) sve je u najboljem redu kaze doktorica beba je naprednija za sedmicu ja sam trenutno 10+2 a po mjerama beba je 11+3 :) . Na slikicama od UZ bebica nam mase pa smo i seki pokazali pa se rasplakala od radosti :). TORCH nalaz je ok kao i krvna slika :) . Iduce sedmice u petak idemo ponovo da se moze napravi snimak nuhalnog nabora .

Ljubim vas sve
Selma

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
21.5.2019 11:01:46   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: selmoni

Drage moje i ja da se javim juce sam bila na kontroli :) sve je u najboljem redu kaze doktorica beba je naprednija za sedmicu ja sam trenutno 10+2 a po mjerama beba je 11+3 :) . Na slikicama od UZ bebica nam mase pa smo i seki pokazali pa se rasplakala od radosti :). TORCH nalaz je ok kao i krvna slika :) . Iduce sedmice u petak idemo ponovo da se moze napravi snimak nuhalnog nabora .

Ljubim vas sve
Selma



Divno, bas mi je drago. Sretno na ultrazvuku nuhalnog. Ne brini bice sve ok i u najboljem redu. Ako guglas i panicis za naredni pregled, samo da znas dq cak i malo deblji nuhalni nije odmah razlog za paniku... gleda se i ugao lica, protok krvi, srce, ali i dosta drugih parametara tako da u konacnici ne bude razloga za brigu
Opusti se i uzivajte u novom zivotu. :*

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
25.5.2019 22:15:24   
Elma_eli
Pozdrav svima. Nova sam na forumu, slabo se snalazim pa tako ne zamjerite. Htjela sam da vas pozdravim. Posto sam nova ovdje nadam se da nešto neću pogriješiti. Moja trudnoća je još mala oko6 sedmica, inače druga mi je ovo trudnoća. Imam sina 9 godina, ali kao da mi je prva trudnoća. Sad u utorak idem na kontrolu. Nadam se da ćemo se družiti i imati medzusobnu podršku. Eto svašta nešto bi napisala, ali sad sam htjela samo ukratko i da vas pozdravim. 😁😉

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
26.5.2019 0:22:40   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Elma_eli

Pozdrav svima. Nova sam na forumu, slabo se snalazim pa tako ne zamjerite. Htjela sam da vas pozdravim. Posto sam nova ovdje nadam se da nešto neću pogriješiti. Moja trudnoća je još mala oko6 sedmica, inače druga mi je ovo trudnoća. Imam sina 9 godina, ali kao da mi je prva trudnoća. Sad u utorak idem na kontrolu. Nadam se da ćemo se družiti i imati medzusobnu podršku. Eto svašta nešto bi napisala, ali sad sam htjela samo ukratko i da vas pozdravim. 😁😉



Dobro nam dosla 💜 zelim ti divno druzenje s nasim clanicama i razmjenu iskustava. Cim budes znala pol i ocekivani datim poroda, javi da te dodam na listu.
Pusa za sina, buduceg velikog bracu, a tebi ugodan vikebd uz sto vise odmaranja

(odgovor članu Elma_eli)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
26.5.2019 1:12:36   
Elma_eli
Hvala vam najljepša na tako divnom gostoprimstvu i riječima.  Puno mi znaci. Kao sto sam rekla ja se teško snalazim na forumu pa tako i ne znam kako ista da vam javim??? Naravno rado želim da vam javim sve, ali kako??? Molim vas izvinite bas mi nezgodno, ali vise volim da pitam. 

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
26.5.2019 8:59:51   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Elma_eli

Hvala vam najljepša na tako divnom gostoprimstvu i riječima.  Puno mi znaci. Kao sto sam rekla ja se teško snalazim na forumu pa tako i ne znam kako ista da vam javim??? Naravno rado želim da vam javim sve, ali kako??? Molim vas izvinite bas mi nezgodno, ali vise volim da pitam. 



Nema na cemu i nema sta da bude nezgodno. Na pravom si mjestu. Tema na kojoj si pisala je jedina aktivna u podforumu trudnoca i tu trudnice (ali i druge clanice)  pisu sve i svasta, razmjenjuju iskustva, pitanja, strahove, savjete. Na istom mjestu u postu napisu i pol i datum poroda, pa se onda svaki novi mjesec otvara nova tema gdje je uvodni post upravo taj spisak. Naravno datum i pol mozes da zadrzis za sebe, ne moras objaviti nista sto ne zelis.
Inace na stranici imas i podforum dijete, tu mozes sigurno naci zanimljivosti za starije dijete, ali naravno pogledaj i podforum bebe, clanke, ima bas svasta zqnimljivo. Ako ti treba ikakva pomoc bilo oko nedoumica u trudnoci ili oko snalazenja po stranici, samo javi.
Sretno i jos jednom dobro nam dosla 

(odgovor članu Elma_eli)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
26.5.2019 12:02:40   
Elma_eli
Eh super, hvala mnogo od srca svaki savijet je dobro došao. Malo ću da rovim pa ću sve da pogledam, a ako se ne budem opet mogla snaći ja ću se  javiti, jer ne znam kako drukcije😁 Sad u utorak idem na kontrolu pa ću sve da javim. Išla sam jednom i tad mi je samo potvrđena trudnoća, i željezo mi je bilo 6, i imala sam malo bakterija u mokraći,pa mi je Dr rekao da dodzem za dvije sedmice opet, a to je sad u utorak. Naravno reci ću pol iako je ranio,  ali će mi  nadam se reci očekivani datum poroda. Odma ću da se javim i da kažem.  Drago mi je da ima neko sa kim mogu da razmjenjujem iskustva, pomažemo koliko možemo jedna drugoj. To barem meni mnogo znaci. Još jednom hvala na svemu, pa se ja javim u utorak( možda i ranije😉).  Ako budete pravili novu temu nekako mi javite da pratim molim vas. 

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
26.5.2019 12:35:41   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Elma_eli

Eh super, hvala mnogo od srca svaki savijet je dobro došao. Malo ću da rovim pa ću sve da pogledam, a ako se ne budem opet mogla snaći ja ću se  javiti, jer ne znam kako drukcije😁 Sad u utorak idem na kontrolu pa ću sve da javim. Išla sam jednom i tad mi je samo potvrđena trudnoća, i željezo mi je bilo 6, i imala sam malo bakterija u mokraći,pa mi je Dr rekao da dodzem za dvije sedmice opet, a to je sad u utorak. Naravno reci ću pol iako je ranio,  ali će mi  nadam se reci očekivani datum poroda. Odma ću da se javim i da kažem.  Drago mi je da ima neko sa kim mogu da razmjenjujem iskustva, pomažemo koliko možemo jedna drugoj. To barem meni mnogo znaci. Još jednom hvala na svemu, pa se ja javim u utorak( možda i ranije😉).  Ako budete pravili novu temu nekako mi javite da pratim molim vas. 



Doktor ce sigurno dati neke preporuke za podizanje zeljeza ako to bude potrebno, a za bakterije u urinu, koje su kod trudnica bas ceste pokusaj naci u apoteci Pancicev caj za trudnice i djecu za bakterije u urinu broj 85. Kosta do 6KM i spas je. Nista stetno za bebu ni mamu, a ukus ugodniji od ostalih cajeva za tu namjenu

(odgovor članu Elma_eli)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
26.5.2019 13:19:20   
Elma_eli
Vjerujte mi upravo sam posla do Merkatora i odma ću da potražim  taj čaj. Hvala vam od srca, ali zaista mnogo hvala. Ja sam pila brusnicu, ali ću definitivno da uzmem ovaj čaj. Za željezo mi je prepisao Ferrosal, ali ja i prirodno koliko mogu dižem željezo, jer u prošloj trudnoći sin mi je povukao svo željezo u 8 mjesecu trudnoće. A mučnina imam preko dana i navečer, i kad sam gladna sto nikad odma moram da jedem inače se počnem da tresem. Ovako mi nije bilo u prvoj trudnoći. 

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
30.5.2019 10:03:28   
selmoni
Drage moje kako ste mi, evo da se ponovo javim bili smo na kontroli , nuhalni nabor 1,7 nosna kost uredu kao i kicma sve divno svi prstici na nogicama i rukama se vide, doktorica prezadovoljna, ja sam trenutno 11+4 a po doktorici tj. po velicini bebe 12+5 :). Napredujemo i rastemo, zbog mojog godina (34) dala mi je preventivno i duble test da uradim tako da sam jutros vadila krv a nalazi su za 7 dana. Nadam se da se vi dobro osjecate i da su bebice dobro.
Ljubim vas sve user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Elma_eli)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u očekivanju beba - maj 2019
30.5.2019 10:52:42   
Elma_eli
Selmoni pozdrav i od mene. Drago mi je da je sve ok. I ja sam bila juce kod doktora hvala Bogu sve u ok, srce kuca kod bebe ja presretna pa opet na kontrolu za 4 nedjelje gdje će i meni  mjeriti nuhnalni nabor. Ja sam u 7 nedelji i 7 dana. Meni je 35 godina, i kaže doktor da ne brinem iako ja eto kao i uvijek brinem kaže biće sve ok kao i sa prošlom trudnoćom, jer sam kod istog doktora vodila trudnoću. Inače vodim privatno, ali neznam sad kako to ide trrbala bi da se pojavim tamo gdje pripadam koji put da na bih poslije imala problema. Znam da su tamo jako drski( barem su bili prema meni prošlu trudnoću) zato ih izbjegavam u širokom luku.  

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *