|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - NOVEMBAR
28.11.2017 14:02:03   
almasa16
Dobar dan drage trudnice.

Mene nema neki period, prvo sam se oporavljala od bolnice da bi se prekjuce bas razbolila. Dobila sam toliko jaku upalu grla da nije bilo drugog rjesenja osim da mi se opet prikljuce antibiotici.
Znaci nikad u zivotu bolesnija nisam bila kao u trudnoci. Mislila sam da cu ja to k'o s pjesmom podnijeti jer sam inace veoma zilava i veeeeoma rijetko bolesna hvala Bogu ali evo 3 put u trudnoci primam antibiotike i toliko me to brine da vam opisati ne mogu.
Stalno samo o tome razmisljam molim dragog Boga da sve bude ok zbog silnih antibiotika. Sada kad sam bila kod doktora za grlo pitam mogu li izbjeci ikako te antibiotike (pokusavala sam 3 dana cajevima, ispiranjem grla zalfijom, limunom medom ma apsolutno niti malo pomaka nije bilo, od jacine bolova nisam mogla da spavam po cijelu noc) kaze doktor nema sanse samo ces gore napraviti ako ne uzmes.
Naravno konsultovala sam se i sa svojom doktoricom i ona se slozila :(
i eto sad antibiotici 7 dana.
Samo da on bude dobro bas se puno brinem da on bude kako treba da ga ja ne ostetim :(

Onda skontam bolje je i da se ne javljam ionako se nista lijepo ne deseva ne zelim vas da deprimiram ovdje ioanko svako dovoljno svojih problema ima user posted image

Sada sam u 29 sedmici..


Kako ste vi trudnice? Nadam se da nemate nikakvih problema

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - NOVEMBAR
28.11.2017 14:11:38   
cauchy
Almasa, draga, ti se bas izmuciuser posted image
Ali bice to sve uredu uz Boziju pomoc, samo slusaj doktore, da doguras sto dalje...svaki dan vise u meternici za bebu je dragocjen...a mislim da antibiotici nece naskoditi. Veca je steta ne piti ih kada treba.
I javljaj ti se nama, lakse je kada se nekome pozalis, tu smo jedna ta drugu.

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu almasa16)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - NOVEMBAR
28.11.2017 15:24:38   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Nenci

Moze li mi neko odgovoriti molim vas,
Čitala sam nekad na netu da trudnice ne smiju biti blizu djece koja prime vakcinu.
Da li vazi za sve vakcine i koliko se mora izbjegavati kontakt?


To vazi samo za MMRVvakcinu jer ona sadrzi zivi virus


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - NOVEMBAR
28.11.2017 15:31:08   
vila_7
Almasa nemoj da te nadjemo i istucemo. Pa gdje ces se zaliti ako neces ovdje? Ne zezaj, lakse je kad pricas s nekim pogotovo ko je u istom stanju (drugom) kao i ti.
Ako ce ti imalo biti lakse ja nikad nisam bolesna, u zivotu popila jedan antibiotik prije 9 godina, zadnje dvije trudnoce nisam ni kihnula! A ova....pa svaki tjedan je nesto, ili bolovi zbog trudnoce , ili upala sinusa, ili mi afte na jeziku, ili me grlo boli, a kad je sve potaman par dana, e onda su obavezno djeca bolesna! Tako da sam i ja ovu trudnocu bas za neprepoznati ali eto ako Bog da da mi doguramo do termina i da sve bude OK 😉 .
Za antibiotike ne brini, ni prva ni zadnja, uostalom eto pokusala si tri dana prirodno, al djaba kad ne ide ne ide. Mislim da kod tebe dosta i stres igra ulogu pa ti je i zbog njega imunitet opao, pa orobaj malo se trznuti,slusati miziku, gledati samo happy filmove,...me razmisljaj.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - NOVEMBAR
28.11.2017 15:39:56   
Nenci
vila_7 hvala na odgovoru

znači samo za tu vakcinu vazi, ok, ja znam da sam čitala nekad o tome

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - NOVEMBAR
28.11.2017 15:42:59   
vila_7
Nenci , sanse su jako jako male, dosta ih i ne prizna, ali meni je npr.pedijatrica kad sam prvu cerku cijepila rekla da malo pripazim ipak ako planiram vec drugo....
Sad je bas kuma cijepila svoju curicu i rekla sam da mi se 15 dana ne pribblizava s malom 😂😂😂


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - NOVEMBAR
29.11.2017 17:28:30   
ziel
Gdje ste debele user posted image
Mi se jedva teturamo ja i ova moja cura u stomaku. Jos sam dobila i upalu grla, i R imao laringitis pa sad produktivni kasalj i sav je slinav. Danas nije htio zaspati , pa zaspa u 16:55 sjedeci. user posted image Sta da radim s njimuser posted image

Svekru govorim vec duze vrijeme da mi ljulju napravi u kuci, jer bi on u ljulji zaspao 100% na vrijeme. A ovako svaki vid ljuljanja na rukama, nogama to ne voli. Pa valjda ce nam napraviti ljulju za par dana da rijesim muku .user posted image
A i blizi se vrijeme dolaska bebe pa sam pod brigom...

< Poruku je uredio ziel -- 29.11.2017 17:30:37 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2017 12:47:50   
Nenci
Jutro drage user posted image
Kako ste danas,
Ja jos spavam napola ovaj dan je nikakav, samo za spavanja.
Ja ujutro odoh vadit nalaze , da provjerim zeljezo i secer.
Valjda ce biti ok .... user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2017 22:10:47   
vila_7
Drage moje, otvorena je tema za novi mjesec da znate 😊 .

Ja sam danas bila na kontroli, nalazi OK, malo zeljezo steka al hajde nije strasno. Koliko je vase?
Beba OK, 1550 gr.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - NOVEMBAR
30.11.2017 22:11:19   
vila_7
Almasa kako si?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 135
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *