|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe (od godine dana) i bronhitis!!!
23.2.2015 20:04:38   
almondray

IZVORNA PORUKA: aidana

almondray to je bas dugo user posted image Zar citavo vrijeme kaslje istim intenzitetom? Nema nikakvog poboljsanja?
Moj je imao do sada najjaci kasalj, preslo u upalu pluca. Pored antibiotika je uzimao 3x po citavu ampulu pulmicorta (ukupno 10 ampula), flixotide 3x po 2 potiska (nakon sto sam prestala sa pulmicortom), ventolin 3x dnevno ( 2 sedmice), singular (uzima ga vec 2 godine sa prekidima ljeti) i jedan cepic koji nema kod nas kupiti i ne znam mu naziv napamet. Taj cepic je odlican, on je umjesto injekcije urbazona ako sam dobro shvatila. Sutra je treca sedmica, idemo na zavrsnu kontrolu i ne kaslje vec par dana.
Opstrukcije je imao 2 sedmice, nama je to do sad prvi put da tako dugo traje.
Obicno kombinacija ventolina, pulmicorta, flixotida i singulara odmah nakon 3 dana pocne djelovati a poslije 7 ostaje samo povremeni kasalj koji traje onda jos desetak.

Ne kašlje više,sad samo kašljucne tu i tamo.Ali meni je čudno što mu se čuje taj hropac iz pluća.Recimo danas pao i rasplakao se,a u plućima pliva šlajmuser posted image .Prošli četv.bili na kontroli i dr. kaže da je dobar kakav je bio
nije ništa komentarisala što mu nešto zviždi iz pluća kad dišeuser posted image
Sutra aBd na kontrolu.
Terapija mu je ventolin 4x1,atrovent 4x1,fliksotid 50 2x2 i singulair.A ispio sumamed prošle sedmice.
Od prirodnih lijekova mu dajev sve što sam čula da pomaže a dostupno mi je (osim masti pošto često dobije t ) i dr. je rekla da sve što čujem ,pročitam dam jer mu ne može odmoć nago samo pomoćiuser posted image

Koliko je tvom sinu Aidana?Koliko dugo se borite sa ovim?
Jeste li radili neke pretrage?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Bebe (od godine dana) i bronhitis!!!
24.2.2015 11:02:42   
Teddy Bear
Almondray, moja mama je seki davala bijeli luk i mlijeko, na nacin da joj iscijedi par kapljica bijelog luka i pomijesa u kasikici sa mlijekom i da da popije nakon jela, mala je dusu ispovracala, sami slajm, tako joj je savjetovala jedna travarka kod koje se moja mama lijecila. Pa nije lose da nekad probas, naravno ako hoces, to se daje kad osjetis hroptanje u plucima, ja to dajem mojoj curici, ima 2 god, nema bronhitis al preventivno kad osjetim da ima slajma.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Bebe (od godine dana) i bronhitis!!!
24.2.2015 13:04:47   
almondray

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Almondray, moja mama je seki davala bijeli luk i mlijeko, na nacin da joj iscijedi par kapljica bijelog luka i pomijesa u kasikici sa mlijekom i da da popije nakon jela, mala je dusu ispovracala, sami slajm, tako joj je savjetovala jedna travarka kod koje se moja mama lijecila. Pa nije lose da nekad probas, naravno ako hoces, to se daje kad osjetis hroptanje u plucima, ja to dajem mojoj curici, ima 2 god, nema bronhitis al preventivno kad osjetim da ima slajma.

user posted image pa što ne bih probala.Može mu samo pomoći jelde?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 528
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *