|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cijene cuvanja djece
7.10.2014 10:51:18   
tajruš
cecice,preporucila sam ti tetu ,međutim koliko znam da je nisi kontaktirala,pa me interesuje da li ti treba teta ili ne?
s obzirom da se ponašaš neodgovorno,hvala lp

(odgovor članu paradajz)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Cijene cuvanja djece
8.10.2014 14:40:44   
paradajz
Moj e-mail: lamijab@msn.com

(odgovor članu paradajz)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Cijene cuvanja djece
21.1.2015 19:32:16   
Hannan
Koliko se krece cijena za tetu koja ce voditi dvoje djece u skolu i u medjuvremenu raditi kucne poslove, 8 sati dnevno?

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu paradajz)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Cijene cuvanja djece
21.1.2015 19:38:58   
sirnica
Hannan, kako gdje. Ovdje 450-500 KM minimalno.

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Cijene cuvanja djece
3.3.2015 23:43:08   
mala_pusla
Drage mame dugo ali bas dugo nisam bila na forumima ringeraja da ne slazem,ja mislim da ima 3-4 godine.Tako da vas pozdravljam sve.Ako mi post nije na pravom mjestu nek ga moderatori prebace.Naime trazim posao tete cuvalice.Imam iskustva.Idem na Pedagoski fakultet-predskolski odgoj a i sama sam majka sina od 5 godina inace meni je 25.godina.Radila sam u vrticu i cuvala sam jedno dijete dvije godine.Nisam mahalski tip zene i moj dan se svodi na brizi o djetetu i igri.Cuvala bi dijete u mom stanu da se moze igrati i rasti sa mojim djetetom koji je inace mirno i povuceno dijete.I to sto kazem u svojoj kuci ne mislim da ce se moje dijete igrati sa vasim a ja pred tv-om il kompjuterom,ne taman posla.Mislim ljudi koji budu htjeli uvjerit ce se u ovom sto pisem.Npr.dijete od 1-2 godine ucim na tutu,rijeci sve kroz igru,malo starije dijete 4,5...ucim slovima,brojevima,bojama,pripreme za predskolsko i skolu.Svi zainteresovani mogu me kontaktirati na E-mail:zimba232@hotmail.com da se dalje dogovorimo i licno upoznamo,da upoznate moj dom i moja dva ukucana:muza i dijete.Ja sam u Hrasnici,pa eto opstina Ilidza ako je ko zainteresiran.Unaprijed hvala....Znam koliko vam je bitna briga i sigurnost,jer i sama sam majka.

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Cijene cuvanja djece
9.3.2015 20:40:02   
Mateja92
Zdravo! Studentica sam 4 godine Filozofskog fakulteta u Tuzli - Odsjek Engleski jezik i književnost. Jako volim djecu i imam mnogo strpljenja :). Naime, voljela bih čuvati djecu, a uz to ih podučavati engleski jezik, nešto kao čuvanje + instrukcije :). Mislim da je jako bitno učiti djecu stranim jezicima od malih nogu, a to je najlakše uz razne igre i zanimljive sadržaje, čega ne bi izostajalo. Ne bih nikog uvjeravala o svojim sposobnostima, draže mi je da vam to dokažem svojim trudom i radom. Što se tiče cijene, možemo se oko svega dogovoriti, najbitnije je da svom djetetu omogućite edukaciju uz igru. :)

(odgovor članu mala_pusla)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Cijene cuvanja djece
2.4.2015 22:27:16   
Fadilah
Pozdrav,
studentica sam Filozofskog fakulteta u Sarajevu,odsijek Psihologija.Inace sam iz Crne Gore,ovdje sam vec 3.godine. Jako bi mi dobrodosao neki posao,posebno sam zainteresovana za cuvanje djece.Mislim da bi mi to lijepo islo,nemam nekog posebnog iskustva osim sto sam cuvala svog brata i sestru :)).
Ok sam djevojka,nemam nikakvih poroka,uredna sam i mislim da se ne biste pokajali :).
Djeca bi uzivala sa mnom. :)

(odgovor članu tajruš)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Cijene cuvanja djece
30.4.2015 19:53:17   
Irilda
POzdrav zene:) i meni bi trebala jedna teta cuvalica, po mogucnosti sa iskustvom da me ne shvati niko pogresno iskustvo je potrebno jer je u pitanju beba od 7 mjeseci. Teta bi mi trebala od mjeseca jula kad se i vracam na posao, i tada ce moj bebac napuniti ako Bog da 7 mjeseci pa ako nekoga znate molim vas da mi preporucite. Ne treba nista po kuci raditi ,niti kuhati samo cuvati bebu :) hvala

(odgovor članu Fadilah)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Cijene cuvanja djece
1.6.2015 9:45:28   
Hannah
Molim vas za preporuke za tetu čuvalicu po mogućnosti sa adresom stanovanja na području općina Centar i Novo Sarajevo.

Hvala :)

(odgovor članu Irilda)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Cijene cuvanja djece
5.7.2015 23:14:59   
dzenii_
Pozdrav svima. Vidjela sam da su nekima potrebne tete cuvalice, moja mama upravo trazi posao cuvanja djece, ima dugogodisnje iskustvo u istom, pa ukoliko je neko zainteresovan neka se javi. Ciscenje stana i odrzavanje takodje dolazi u obzir. Adresa stanovanja je Svrakino,ulica Prvomajska (kod mup-a), ukoliko to nesto znaci. user posted image user posted image

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
24.8.2015 22:51:51   
Zanina_mama
Pozdrav svima..
Zanima me da li je nekome potrebna teta cuvalica..imam iskustva u cuvanju djece,a i ja imam jedno pilence :)
Ako je neko zainteresovan moze se javiti na pp..
Hvala

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 261
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *