|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ciste na mozgu bebe
28.4.2015 12:12:25   
normajean
Bila sam na redovnom pregledu prosle sedmice u cetvrtak, 21 sedmica trudnoce, doktorica mi rekla da vidi na glavi moje bebe ciste, uputila me dalje, sutra imam pregled, pravo me je strah, nisam radila nikakve specijalne testove do sada (dabl, tripl), doktorica uvijek govorila sve ok.. Ima li neko savjet, molim vas? Ciste se zovu Plexus choroideus.user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ciste na mozgu bebe
28.4.2015 14:12:51   
Alma_27
kod moje drugarice je bio slican slucaj i tada joj je doktorica rekla da se ne brine jer se one povuku. Hvala Bogu, povukle su se i beba se rodial zdrava u potpunosti. Je li ti bilo sta rekla doktorica na pregledu u vezi povlacenja tih cisti?

(odgovor članu normajean)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ciste na mozgu bebe
28.4.2015 14:23:47   
normajean
Pa nista, ona kao opusteno, ne trebate se brinuti, ali me uputila specijalisti, sutra idem, sad se bojim da mi je kasno i za amnicitozu i za sve. Grozno mi je. Kao te ciste mogu znaciti nesto skroz lose a i ne moraju???user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ciste na mozgu bebe
28.4.2015 18:52:36   
Vanne
Poznajem slucaj kao kod tebe,ciste se povukle,trudnoca se samo pomnije pratila....
Znam kako ti je ,da se sikiras za bebu...a stresjoj najvise skodi..nemoj donositi zakljucke prije vremena...
Opusti se,odi specijalisti pa vidi sta ce on reci...nadam se da cesve biti ok i da je to nesto bezazleno ....user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu normajean)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

proliv kod djetete
malalopuza

brzinski savjet za proliv kod djeteta ima 4 godine , ma nije bas klasicni proliv da bi je trebala voditi kod doktora ali je porijetka stolica 3-4 puta dnevno

ipak dr (68%)

nesto drugo (32%)


Broj svih glasova: 38

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *