|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 69 70 [71]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čizme :-)
19.10.2015 15:32:28   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: vickie


IZVORNA PORUKA: mama_alma

ljubav na prvi pogčed, uživo su mnogo ljepše, i br.38, znači taj broj sam nosila u osnovnoj, koji šok kad sam shvatila da mi ne treba 40 ili 39, hahah

http://www.geox.com/en_en/women/shoes/mendi-black-D5490A043FCC9999.html?cgid=women_shoes#start=1

Almic, predobre.user posted image user posted image Bogme fino i kostajuuser posted image



jeste, gledam ja njih, gledaju one mene, i tako dan, dva, tri, skontam ja ne idem pedikerima, manikerima, maserima, kozmetičarima, ne hodam po kafanama, ma to mi je sav odušak jednom u godini dana da sebe počastim, i tako ja samu sebe okuražim i pravac astra, hahahahhaha

ljubav na prvi ,a Bogami i drugi pogled...Ja volim Geox jer su udobne...ja sam stalno u pokretu i jako mi ja bitna udobnost



da ne bude da se shvalim, ali meni su geox vrh, ja za bolje ne znam, hahahaha, beli imaju nake i od hiljadu, i dvije, al meni je geox obuća najbolja, a u astri sam im memorisana kao alma geoksica, hahahahahah,

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1751
   RE: Čizme :-)
19.10.2015 15:37:36   
salmy

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: vickie


IZVORNA PORUKA: mama_alma

ljubav na prvi pogčed, uživo su mnogo ljepše, i br.38, znači taj broj sam nosila u osnovnoj, koji šok kad sam shvatila da mi ne treba 40 ili 39, hahah

http://www.geox.com/en_en/women/shoes/mendi-black-D5490A043FCC9999.html?cgid=women_shoes#start=1

Almic, predobre.user posted image user posted image Bogme fino i kostajuuser posted image



jeste, gledam ja njih, gledaju one mene, i tako dan, dva, tri, skontam ja ne idem pedikerima, manikerima, maserima, kozmetičarima, ne hodam po kafanama, ma to mi je sav odušak jednom u godini dana da sebe počastim, i tako ja samu sebe okuražim i pravac astra, hahahahhaha

ljubav na prvi ,a Bogami i drugi pogled...Ja volim Geox jer su udobne...ja sam stalno u pokretu i jako mi ja bitna udobnost



da ne bude da se shvalim, ali meni su geox vrh, ja za bolje ne znam, hahahaha, beli imaju nake i od hiljadu, i dvije, al meni je geox obuća najbolja, a u astri sam im memorisana kao alma geoksica, hahahahahah,

user posted image ja sma njihove papuce kozne imala za posla...zeno draga ti to poderat ne mozes...na kraju ih bacilauser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1752
   RE: Čizme :-)
19.10.2015 16:03:35   
Galicia
Mama alma, dobre cizmice. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1753
   RE: Čizme :-)
26.10.2015 21:04:03   
Agra
IZVORNA PORUKA: mama_alma

ljubav na prvi pogčed, uživo su mnogo ljepše, i br.38, znači taj broj sam nosila u osnovnoj, koji šok kad sam shvatila da mi ne treba 40 ili 39, hahah

http://www.geox.com/en_en/women/shoes/mendi-black-D5490A043FCC9999.html?cgid=women_shoes#start=1



hehhe isto tako i ja,sad 40 broj nosim..inace super su cizmice user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1754
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 69 70 [71]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 69 70 [71]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *