|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li ih isto oblacite?
11.3.2009 8:39:25   
ElmaB
Sve i da hocu, ne mogu ih isto oblaciti, jer su razlicitog pola. Ali, uvijek mi je bilo slatko kada vidim blizance, dva djecaka ili dvije djevojcice isto odjjevene, ili u razlicitim bojama. Eto, bas bih voljela znati da li vi svoje blizance odjevate isto ili ne? Suzana, MirnaC, Baby, Issa, vi koje imate blizance istih spolova javite nam kako ih odjevate! Mogu i slicice!!! 

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li ih isto oblacite?
12.3.2009 16:29:14   
batterfly
Jest da nemam blizance, ali moram se javiti na ovu temuuser posted image ....i dati komentar...

Meni je to preslatkoooo, ma meeed...

Imam prijateljicu koja ima blizance(sinovi) i od kad su se rodili do dan danas(a danas vec idu u 3.razred), oblaci ih isto....Tako ih je lijepo vidjeti...
Znam da su joj govorili drugi da joj je to glupo, da oni nisu iste osobe, da ih treba razlicito oblaciti da ne izgube svoj identitetuser posted image user posted image user posted image , ali ona nije odustala ni dan danas....I sve im je spareno, od carapa do skolske torbe...PRESLATKOOO!!...
Ja imam dva sina, jest da nisu blizanci, ali cu nastojati barem po neku stvar da im kupim istu. U zavisnosti od dubine dzepauser posted image , mozda nekad budu imali sve isto....

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li ih isto oblacite?
12.3.2009 17:52:14   
Aminad
IZVORNA PORUKA: mishka

Jest da nemam blizance, ali moram se javiti na ovu temuuser posted image ....i dati komentar...

Meni je to preslatkoooo, ma meeed...

.......

Ja imam dva sina, jest da nisu blizanci, ali cu nastojati barem po neku stvar da im kupim istu. U zavisnosti od dubine dzepauser posted image , mozda nekad budu imali sve isto....



E ovo potpisujem sve!
I moji momci nisu blizanci ali trudim se da im povremeno kupim iste stvari jer ih i to što nisu istog uzrasta a isto obučeni čini još slađimuser posted image
Npr. kupila sam im crne pantalone obojci iste, samo odgovarajuće veličine, i imaju oba plave majčice, nisu iste ali im je boja skoro ista i uživam kad im kombinujem tako nešto isto.

user posted image

Eto nadam se da se ne ljutite što sam se javila iako moji nisu blizanci!user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li ih isto oblacite?
13.3.2009 3:48:51   
stella
Eh i ja moram da prokomentarisemuser posted image

Jako je lijepo kada su mali da se isto oblace,ali ne stalno.
A kada porastu mislim da je lijepo da svaki od blizanaca trebaju imati svoj stil i da nisu kopija onog drugog.user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li ih isto oblacite?
13.3.2009 8:32:15   
tea lana
mame mogu djecu oblaciti isto ili slicno do onog trenutka kad dijete postane svijesno sebe i svojih zelja.Meni licno a pojma nemam sto sladje je vidjeti muske blizance indenticno obucene nego curice,sto  ni samoj mi nije jasnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li ih isto oblacite?
13.3.2009 8:36:28   
ElmaB
Masala, Aminad kako su slatki!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li ih isto oblacite?
27.3.2009 11:57:52   
Suzana
Evo i mene sa malim zakašnjenjem.

Ja ne dijelim mišljenje većine forumašica.
Ja svoje dječake nisam nikada isto obukla, meni se to ne dopada, jer blizance ne smatram jednom osobom nego ih gledam i mislim da su to dvije individue, i tako i treba da se razvijaju.
A interesantno je to da ko god je dolazio na babine, pa donio nešto od garderobice, uvijek je donio apsolutno iste majice i sl. Ja ne mogu da zamislim da odem u radnju i da kupim dvije iste majice, meni je to van pameti, ali mi je normalno da recimo uzmem iste majice ali u različitoj boji, to je nešto drugo.
Ranije je to bilo uobičajeno da su blizanci (naravno istog spola) isto obučeni, ali mislim da je to danas ipak rijeđe.
Naravno, ponekad može biti i simpatično, Edi i Mak imaju dva preslatka džemperčića SESAME Street (ista user posted image ), koja su naravno dobili, i 2-3 puta sam im obukla u istovrijeme, ali je zato donji dio mondure bio drugačiji. user posted image

Pusa svim twinsima. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li ih isto oblacite?
27.3.2009 12:04:55   
Suzana
Da, htjela sam reći da u gradu postoje dvojica "starih" blizanaca (cca. 50-ak godina) i to identičnih i uvijek su APSOLUTNO isto obučeni!
Ja kad ih vidim, lijepo me strah uhvati!!!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li ih isto oblacite?
11.4.2009 22:14:12   
mirnac
haj, sa svima vama se slazem... he he..
dok sam bila trudna stalno sam govorila kako mi je to bezveze, kako ih nikad ne bih isto obukla.
Za Emu sam znala dan prije poroda da ce se zvati Ema( tj. da je zensko i da je veca beba), a kad smo vidjeli da su obje djevojcice, od svih prijedloga zenskih imena Leila se najvise razlikovalo od Ema.
To sto kaze i Suzana, svi su na babine donijeli iste stvari, a jos ljudi koji znaju da mi je Leila sitnija- iste stvari u razlicitim brojevima. Nekako slucajno kad izlazimo oblacim im iste jaknice, razlicit je donji dio, i majice su razlicite, a obuca i kapice su obavezno razlicite. Kod kuce se uvijek oblacimo razlicito jer otkad jedu kasice i  piju sokice, ne moze nas sto masina naprati pa da imaju istouser posted image

Iako sam uvijek bila protivnik, sad imam jedan....... kako bih ga nazvala, "psiholoski" razlog sto ih oblacim u iste jaknice. Leila je bila duplo laksa od Eme kad je  (sa svojih mjesec dana) izasla iz bolnice, tako da mi je jako drago kad mi neko kaze da su iste, jer se svakim danom ta razlika smanjuje, a kad ih isto obucem (u razlicite velicine) onda izgledaju bas isto. To jeste na neki nacin varka, ali se ja osjecam boljeuser posted image
m.


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li ih isto oblacite?
11.4.2009 22:19:19   
mirnac
Ali svakako kad budu malo vece (i kad ovaj svoj kompleks izlijecim- jer Leila je hvala Bogu sad dobro) oblacicu ih razlicito, ili u razlicitim bojama. Karakterom su potpuno razlicite osobe, tako da mislim da ce to biti sasvim uredu.


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li ih isto oblacite?
12.4.2009 16:18:01   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Suzana

Da, htjela sam reći da u gradu postoje dvojica "starih" blizanaca (cca. 50-ak godina) i to identičnih i uvijek su APSOLUTNO isto obučeni!
Ja kad ih vidim, lijepo me strah uhvati!!!



Suzana i ja ih vidjam identicni jos isti dzemper i hlace. Kao da gledam sliku u ogledalu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li ih isto oblacite?
6.6.2009 17:20:03   
baby
Ja svoje bebare isto oblacim kad idemo van u kuci bas i ne obucem im prvo sta mi pristigne pod ruku a i nemogu biti stalno isto obuceni kad se onaj isprlja onaj drugi ne.
Uglavnom kad idem napolje obucem isto i kad kupujem uzimam isto jedino ako dobijem nesto razlicito ja nepravim razliku izmedju njih dvojice sve isto i puno jer onda mislim sto nisam napr. hamzi plavu maicu a imranu zutu ili obrnuto ovako je meni lakse srcu a i slatkomi je do bola vidjet blizance isto obucene


_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li ih isto oblacite?
6.6.2009 17:25:40   
baby
IZVORNA PORUKA: stella



Jako je lijepo kada su mali da se isto oblace,ali ne stalno.
A kada porastu mislim da je lijepo da svaki od blizanaca trebaju imati svoj stil i da nisu kopija onog drugog.


upravu si

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li ih isto oblacite?
6.6.2009 17:28:01   
neki
Masallah zeno sto su ti slatkiuser posted image user posted image user posted image Sad sam evo glasala za njihuser posted image

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li ih isto oblacite?
6.6.2009 17:34:09   
baby
Cao neki bas ti hvala , user posted image  mi smo bili tuzni niko nije glasao za nas
ljubimo vas

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li ih isto oblacite?
6.6.2009 17:37:28   
neki
Ma hajde,ne budi tuzna,bitno je da nam djeca ucestvuju,i da niko ne glasa za njih,oni su medovi medeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li ih isto oblacite?
24.6.2009 21:13:10   
Puslica
oduvijek  mi s svidzalo vidjeti blizance isto obucene  sad sam docekala da i ja imam dvije curice poksavam ih sto oblaciti al mi ko za inat neuspijeva jer jedna uvijek bljucne ili propiski user posted image jos nismo izlazili napolje ali tadauser posted image  cu ih svakako isto oblaciti
a i ja imam aj "kompleks"kao mirnac jr je i moja jedna djevojcica doduse sa vecom kilazom bila na pedijatriji 18 dana i borila se za svoj zivot zbog nerazvijenih pluca bila odvojena od mene ...........
i nekako pokusavam da ih neodvajam nikako

_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li ih isto oblacite?
27.6.2009 21:40:27   
mirnac
danas smo dobili punu kesu odjece od prijateljice iz Njemacke, ii sve je razlicito i ja sam odusevljena
puslice i moja Leila je zbog pluca bila u bolnici, na zadnjoj kontroli razlika je  900gr, a na prosloj je bila 1350gr izmedju njih dvije. Tako da sam prevazisla kompleks i sad ih uvijek potpuno razlicito oblacim.
Neki dan smo setale s mojom nanom i sve sam im isto obukla osim sesirica i cipelica. Ona mi je sto puta pitala sto im nisu isti sesirici. Bez uvrede, cure, ali mislim da to jeste malo starinsko shvatanje i obicaji.
pusa svim bebama

_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li ih isto oblacite?
12.9.2009 13:41:36   
Azure
Evo i mene na ovoj temi. user posted image user posted image Ja se kao i suzana ne slazem sa misljenjem vecine forumasica. Ja zaista ne volim da vidim da su blizanci obuceni isto. Nikad necu zaboraviti kad sam u prvom srednjem ugledala blizance. Ulazi jedna djevojka, a za njom druga. Idnticna i isto tako obucene. Kazem svojoj prijateljici, Boga ti jel ja nisam dobro ili su ono blizanci. Po meni da bude jos gore zvale su se Danka i Branka. Ja licno ne volim da im se daju ni slicna imena. Pa taman i da nisu blizanci nikad ne bih djecu nazvala recimo Amer i Amra, Samir i Samira. Ako bih i kupila iste jaknice ili majicice bar bih gledala da budu druge boje... Slazem se da je to ponekad slatko. Ali samo ponekad i ne potpuno isto.  Moja je zaova (jel se tako kaze od djevera zena), poslala dva kompletica potpuno ista ali samo u dvije boje. To mi je priznajem simpaticno. user posted image


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li ih isto oblacite?
15.10.2009 13:18:29   
bebbe RR
Nemam blizance, a da ih imam, ne bih ih isto oblačila. Možda ponekad, ponešto, ali, generalno - ne bih. Svako treba da je, kao što i jeste, osoba za sebe, čak i ako je fizički identičan bratu, odnosno, sesti, a to oblačenje u iste stvari non stop mi se čini nekako neosobno. 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li ih isto oblacite?
11.7.2013 12:24:23   
lilyyang
Meni licno a pojma nemam sto sladje je vidjeti Buy Aion Kinah muske blizance indenticno obucene nego curice,sto ni samoj mi nije jasno

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da li ih isto oblacite?
14.8.2013 8:25:49   
djulba
ma ne to je glupoooo

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da li ih isto oblacite?
23.4.2018 14:39:18   
dinanina
❤️

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *