|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeciji stomatolog
16.2.2014 14:08:08   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

škorpije ja sam Asju vodila privatno u Quick smile ... kod dr. Kornelije ili dr. Indire.....i prvi pregled nam je bio odlican... dr. Kornelia je bila divna ...malo je "vozala" asju na stolici pa pričala s njom o zubic vili pa joj je na najnjezniji nacin pregleala zubice.... pohvalila je i dala poklon (koji sam ja kupila naravno)...asja je danima bila odusevljena...
u čekaonici smo cekali oko 10 minuta ali na stolu su bile bojice i slikovnice ... na kraju se dobije diploma za prvi preled ali ja mahnita zaboravih pa izadjoh ranije...uzećemo drugi put ...bas mislimo ici sljedece sedmice...

I taj prvi pregled je kostao samo 10 km





gdje je to visnja?

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Djeciji stomatolog
16.2.2014 14:11:22   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

škorpije ja sam Asju vodila privatno u Quick smile ... kod dr. Kornelije ili dr. Indire.....i prvi pregled nam je bio odlican... dr. Kornelia je bila divna ...malo je "vozala" asju na stolici pa pričala s njom o zubic vili pa joj je na najnjezniji nacin pregleala zubice.... pohvalila je i dala poklon (koji sam ja kupila naravno)...asja je danima bila odusevljena...
u čekaonici smo cekali oko 10 minuta ali na stolu su bile bojice i slikovnice ... na kraju se dobije diploma za prvi preled ali ja mahnita zaboravih pa izadjoh ranije...uzećemo drugi put ...bas mislimo ici sljedece sedmice...

I taj prvi pregled je kostao samo 10 km





gdje je to visnja?


Importane - quick smile

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Djeciji stomatolog
6.5.2014 17:01:18   
MajkaTereza
Super, hvala na prijedlogu, i ja hocu malog da vodim ubrzo.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Djeciji stomatolog
14.6.2014 18:44:49   
Tajno moja
Visnja,dal' je tvoja curica popravljala kod njih zubice i kako ide to sa laserom?
Mi danas bili kod dr.-a,otvorila mu zubic i napravila samo gore,dijete ne moze ni da jede,cim nesto gricne,mrvica mu upadne i plac....srce mi se kida!Mislila sam ga veceras odvesti u hitnu da mu makar stave nesto privremeno do ponedjeljka,kako bi mu makar malo olaksalo tegobe,pa se zaputiti u Quick smile,nadam se da će mu oni uspjeti sanirati zubic :(

_____________________________

10.05.2010-stiglo naše malo Sunce koje je obasjalo naš život i donijelo neizmjernu sreću i radost!
25.11.2010-Dobili osmijeh sa prvim zubićima :)
10.05.2011-Najljepši rođendanski poklon sine moj su tvoji prvi koraci :)

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Djeciji stomatolog
9.9.2014 14:39:22   
salmana
Ima li iko da mi preporuci djecijeg stomatologa koji radi privatno u popodnevnim satima ili vikendom.

Znam na stomatoloskom fakultetu da ima pedodoncija (zaprave) ali smo terminom ogranicene.

Hvala!

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Djeciji stomatolog
22.2.2015 14:23:03   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

škorpije ja sam Asju vodila privatno u Quick smile ... kod dr. Kornelije ili dr. Indire.....i prvi pregled nam je bio odlican... dr. Kornelia je bila divna ...malo je "vozala" asju na stolici pa pričala s njom o zubic vili pa joj je na najnjezniji nacin pregleala zubice.... pohvalila je i dala poklon (koji sam ja kupila naravno)...asja je danima bila odusevljena...
u čekaonici smo cekali oko 10 minuta ali na stolu su bile bojice i slikovnice ... na kraju se dobije diploma za prvi preled ali ja mahnita zaboravih pa izadjoh ranije...uzećemo drugi put ...bas mislimo ici sljedece sedmice...

I taj prvi pregled je kostao samo 10 km





gdje je to visnja?


Importane - quick smile


Hvala...
Ovo mi je trebalo...

Kako kasnije?
Je li neko popravljao?
Kakve su cijene?


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Djeciji stomatolog
19.4.2015 23:18:37   
lady_bubamara
Oprostite ako sam fulila temu,ako ima tema za ovaj problem, neka mi neko ostavi link.

Ne znam gdje da pitam pa ću ovdje.

Mom dječaku će za par mjeseci dvije godine.Zubić prvi nam je nikao u 5.mjesecu,higijenu zubića održavamo , peremo ih! Ali ono što sam vidjela večeras malo me šokiralo,prvo sam mislila da su kečevi popucali, ( iako nije imao nikakav udarac niti pad) , a kad sam bolje pogledala shvatila sam da nisu popucali,već mi izgledaju kao da su se istrošili user posted image

Evo vam slika, pa ako je koja mama imala slično iskustvo , molila bih da podijeli .

user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Djeciji stomatolog
19.4.2015 23:46:03   
ijaa
da li je mozda unosio zeljezo, postije one tablete koje direktno idu i zube bukvalno pojedu?

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Djeciji stomatolog
19.4.2015 23:51:23   
Medić*
Bubo od mog brata maleni tako. Vec sam ti rekla pa da se ne ponavljam ponovo. Pisem s moba.
Ima tako djecice pa im rano krenu ti mlijecni kvariti se I propadati.
Povedi ga djecijem stomatologu da vam da savjete sta dalje.
Higijenu obavljate redovno.
Sad ce mame s iskustvom ako imaju.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Djeciji stomatolog
19.4.2015 23:54:58   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: ijaa

da li je mozda unosio zeljezo, postije one tablete koje direktno idu i zube bukvalno pojedu?


Nije draga.

Zadnje smo pili ibuprofen sirup kad je imao visoku turu.

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Djeciji stomatolog
19.4.2015 23:56:38   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Medić*

Bubo od mog brata maleni tako. Vec sam ti rekla pa da se ne ponavljam ponovo. Pisem s moba.
Ima tako djecice pa im rano krenu ti mlijecni kvariti se I propadati.
Povedi ga djecijem stomatologu da vam da savjete sta dalje.
Higijenu obavljate redovno.
Sad ce mame s iskustvom ako imaju.


Hvala draga.

I hvala na objašnjenju , smirila si me baš baš user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Djeciji stomatolog
1.9.2015 8:05:37   
ninuska
Je li ko skoro isao u quick smile. Koliko je popravak mlijecnog zuba? Trebam curicuu voditi. Pokvarila se petica i boli je kad dodirne jezikom. Pa, da sprijecimo da ide dalje

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Djeciji stomatolog
1.9.2015 9:16:28   
irenaSA
Meni su sjajni na sarajevskoj Stomatologiji, predškolsko...mi curicu vodimo već tri godine..ima ih 4, 5 sjajnih zubara i divni su sa dječicomuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Djeciji stomatolog
1.9.2015 10:29:54   
Isha

IZVORNA PORUKA: irenaSA

Meni su sjajni na sarajevskoj Stomatologiji, predškolsko...mi curicu vodimo već tri godine..ima ih 4, 5 sjajnih zubara i divni su sa dječicomuser posted image


I mi idemo gore, sve pohvale user posted image

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Djeciji stomatolog
1.9.2015 12:30:34   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Meni su sjajni na sarajevskoj Stomatologiji, predškolsko...mi curicu vodimo već tri godine..ima ih 4, 5 sjajnih zubara i divni su sa dječicomuser posted image


I mi idemo gore, sve pohvale user posted image

Hvala vam...a,jel' se dugo ceka na pregled kad se narucis? A, problem mi je sto su termini vjerovatno prijepodne, muz radi,,a ja pred porod :(

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Djeciji stomatolog
7.9.2015 19:51:40   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Meni su sjajni na sarajevskoj Stomatologiji, predškolsko...mi curicu vodimo već tri godine..ima ih 4, 5 sjajnih zubara i divni su sa dječicomuser posted image


I mi idemo gore, sve pohvale user posted image

Hvala vam...a,jel' se dugo ceka na pregled kad se narucis? A, problem mi je sto su termini vjerovatno prijepodne, muz radi,,a ja pred porod :(


Naručuju u roku dvije sedmice, otprilke..ništa strašno...imaju i kasnijih termina..ali kada dođeš u vrijeme kada ste naručeni sve obaviš za deset minuta..i ja sam svoju S vodila sa trbuhom do zuba...ima i divna zubarka čiji je suprug ginekolog..za proćaskatiuser posted image
Evo ti i broj pa nazovi, naručuje se tel. 033 214 249 lok. 154user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Djeciji stomatolog
6.11.2015 8:51:46   
RosaN
Moze i ranije?
_________________


< Poruku je uredio Visnja RR -- 9.11.2015 14:14:20 >

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Djeciji stomatolog
1.6.2016 12:01:56   
nicole7
Djecji stomatolog u zagrebu, tocnije u istoku zagreba; Stomatologija - Dentolab .. odlican sa djecom !!

(odgovor članu RosaN)
Neposredna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *